![]() |
Re: Cielo GLE - TL 33 CTL
Ai dreptate..decat sa bagi banii in alta,mai bine ai facut-o pe asta...ma gandeam si eu ca e tarziu sa renunt la Cielo totusi..am investit o gramada si acum sa ma opresc..mergem in continuare..spor la treaba si sa ne vedem cu bine la nationala
|
Re: Cielo GLE - TL 33 CTL
10 Attachment(s)
Am echpat jumatatea din fata a masinii...a mai ramas spatele de la mijloc pana in portbagaj... :)
|
Re: Cielo GLE - TL 33 CTL
6 Attachment(s)
Finally...
|
Re: Cielo GLE - TL 33 CTL
6 Attachment(s)
Poze de azi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning