Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

DolusD 19-11-07 18:01

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow , chiar belea masina , nici nu vreau sa ma gandesc cum o sa arate la sfarsit !

cristea_rotitza 19-11-07 23:56

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sa fie cumva la lazar service?

NightClubRacer 20-11-07 10:17

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da o tura si vezi :D

Sasha_z 20-11-07 11:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
foarte tare masina Florine :peace:



baieti ... faceti poze la bmw cabrio a lu' Geani ;) o superbitate :hug:

GTXR 23-11-07 13:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
ma grabeam ca faceam mai multe poze,,,da nu e problema ca il stiu pe proprietar ;)

cristea_rotitza 24-11-07 01:18

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by GTXR (Post 1212288)
ma grabeam ca faceam mai multe poze,,,da nu e problema ca il stiu pe proprietar ;)

exista f multe poze pe 4tuning cu aceasta masina.....

GTXR 24-11-07 11:55

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by cristea_rotitza (Post 1213246)
exista f multe poze pe 4tuning cu aceasta masina.....

vrei sa zici ca sunt luate de pe net ? vino la piata mica in fata la flori ,o sa o vezi parcata acolo ;)

DolusD 24-11-07 12:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
prin zona aia e , am vazut-o si eu

cristea_rotitza 24-11-07 13:20

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by DolusD (Post 1213639)
prin zona aia e , am vazut-o si eu

LOL nu a zis nimeni asta,masina a aparut prin oras de o luna si ceva de zile numai k tipul e la faculta la bucuresti i e cu ea acolo.

GJ 33 KOS 25-11-07 21:38

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
focusul ala a fost prezentat shi la pro-motor ;) .... frumoasa mashina.... nu cred k a vandut-o propietarul k era prea incantat de ea :lol:

GTXR 26-11-07 18:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
9000 cere pe ea...

NightClubRacer 29-11-07 22:49

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumos focusu, am mai vazut acum cateva masini :D un 206 negru, o astra decapotabila mov si un scirroco destul de interesant(pe la liceul tudor)

florin_cars 29-11-07 23:12

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
206-le negru nu e cel pus de mine? :D

NightClubRacer 29-11-07 23:21

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ala pare a fi, dar parca acum avea toate geamurile fumurii :D era noaptea cand l-am vazut

cristea_rotitza 30-11-07 10:08

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 1222404)
ala pare a fi, dar parca acum avea toate geamurile fumurii :D era noaptea cand l-am vazut

e aceiasi masina (206) c scirroco ai vazut?c culoare,astra aia e in fata la gara mie unu nu imi place


All times are GMT +2. The time now is 18:22.

- Copyright 2026 4Tuning