Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

Ali_ump 15-05-08 16:01

Re: Roman
 
Renault R26, Subaru WRX STI Negru - dar nu sunt 100% sigur ca vin

stefan_88 15-05-08 17:05

Re: Roman
 
morph...te prezinti vineri la piatra ???:D

26WRC 17-05-08 17:10

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 1535578)
Renault R26, Subaru WRX STI Negru - dar nu sunt 100% sigur ca vin

au fost?
daca da.. pune ceva poze cu ele.

Jok3r K10 17-05-08 17:45

Re: Roman
 
Nu au fost!!

andrei_400 07-06-08 17:56

Re: Roman
 
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )

26WRC 07-06-08 18:23

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1577613)
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )

bravo, felicitari!!!;)

luna asa pe 26 ma inscriu si eu la vanirex, dar pana in septembrie, cand fac 18, n'o sa am permis

stefan_88 07-06-08 21:31

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 1577613)
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )

felicitari ...si sa nu-l dai la baietii cu jocu de lumini pe masina ;)....

morpheusmaster 08-06-08 01:20

Re: Roman
 
F E L I C I T A R I !!! Fara puncte!!! Vb. lui stefan :)) Sa nu il dai la baieti cu jocu de lumini pe masina, sa nu il dai la stelisti, sa nu il dai la :)...

P.s. e 1 data cand citesc "baieti cu jocu de lumini pe masina"

grieg1955 09-06-08 15:13

Re: Roman
 
Doritori de FLASHTUNING in Roman / Piatra Neamt ?
Promotia verii la motoarele de 1.9 TDI 90 CP ( VW, Seat, Skoda..)

andrei_400 09-06-08 23:14

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1577649)
bravo, felicitari!!!;)

luna asa pe 26 ma inscriu si eu la vanirex, dar pana in septembrie, cand fac 18, n'o sa am permis

Multumesc pentru urari! Am facut vre-o 100 de km si ma descurc destul de bine , chiar daca mai am de invatat din trafic ! Referitor la scoala , si eu am vrut sa am permisul in mana la 18 ani dar mi s-a spus ca nu pot depune dosarul pana nu am 18 ani impliniti!Multa bafta!!

aleXXW 15-06-08 20:12

Re: Roman
 
a venit vara, poate incercam sa facem o intanire, dupa bac:) ce ziceti?


26WRC

VaLeX 15-06-08 20:23

Re: Roman
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aleXXW (Post 1593010)
a venit vara, poate incercam sa facem o intanire, dupa bac:) ce ziceti?


26WRC

in vara dupa ce vine lumea de la facultati , dupa terminarea sesiunii , poate se face o mare intalnire la Piatra ...

ps. da ce ai patit WRC ? :lol:

aleXXW 15-06-08 20:27

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1593019)
in vara dupa ce vine lumea de la facultati , dupa terminarea sesiunii , poate se face o mare intalnire la Piatra ...

ps. da ce ai patit WRC ? :lol:

eh... am deranjat pe cine nu trebuia, multa lume rea pe aici:(

buddy_lexx 15-06-08 22:17

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by aleXXW (Post 1593026)
eh... am deranjat pe cine nu trebuia, multa lume rea pe aici:(

iar ma enervez cu nervii sa mor d nu... daca e cine cred eu k e... si te simti..asa cva nu se face! dar in fine...


ps ..baieti cine a castigat primaria in roman???astept un rasp

aleks 16-06-08 18:33

Re: Roman
 
26 wrc, n-ai deranjat pe nimeni, doar ca ai fost rugat de mai multe ori sa scoti linkul de la semnatura, ti l-a sters gabi, tu l-ai pus iar, si tot asa, ai luat warn de cate ori l-ai pus din nou, si drept rezultat ai luat ban.
te rog sa nu mai folosesti alte usere pana nu iti expira ban-ul


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning