![]() |
Re: Roman
Renault R26, Subaru WRX STI Negru - dar nu sunt 100% sigur ca vin
|
Re: Roman
morph...te prezinti vineri la piatra ???:D
|
Re: Roman
Quote:
daca da.. pune ceva poze cu ele. |
Re: Roman
Nu au fost!!
|
Re: Roman
lasand la o parte politica , joi am obtinut si eu permisul de conducere Cat. A si B :D ( frumoase masini aveti prin Piatra ;) )
|
Re: Roman
Quote:
luna asa pe 26 ma inscriu si eu la vanirex, dar pana in septembrie, cand fac 18, n'o sa am permis |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
F E L I C I T A R I !!! Fara puncte!!! Vb. lui stefan :)) Sa nu il dai la baieti cu jocu de lumini pe masina, sa nu il dai la stelisti, sa nu il dai la :)...
P.s. e 1 data cand citesc "baieti cu jocu de lumini pe masina" |
Re: Roman
Doritori de FLASHTUNING in Roman / Piatra Neamt ?
Promotia verii la motoarele de 1.9 TDI 90 CP ( VW, Seat, Skoda..) |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
a venit vara, poate incercam sa facem o intanire, dupa bac:) ce ziceti?
26WRC |
Re: Roman
1 Attachment(s)
Quote:
ps. da ce ai patit WRC ? :lol: |
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
Quote:
ps ..baieti cine a castigat primaria in roman???astept un rasp |
Re: Roman
26 wrc, n-ai deranjat pe nimeni, doar ca ai fost rugat de mai multe ori sa scoti linkul de la semnatura, ti l-a sters gabi, tu l-ai pus iar, si tot asa, ai luat warn de cate ori l-ai pus din nou, si drept rezultat ai luat ban.
te rog sa nu mai folosesti alte usere pana nu iti expira ban-ul |
| All times are GMT +2. The time now is 14:25. |
- Copyright 2026 4Tuning