![]() |
Re: Ramnicu Sarat
tu esti acasa pt ca ai racolat primu?
|
Re: Ramnicu Sarat
La ce te referi prin " sacrificii" ?
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
nu il lua in seama fast se refera la mine (i-am reprosat eu odata),dar orce ar fi noi tot prezenti vom fi !!! TRAIASCA M.A.C.S. ;) :p
|
Re: Ramnicu Sarat
Eu chiar vorbeam serios si nu am folosit ghilimelele la sarificii ci la mila
|
Re: Ramnicu Sarat
atunci inseamna ca esti chiar baiat si ca intelegi pt asta "te respect!!"
|
Re: Ramnicu Sarat
maine dimineatza incep si eu in sfarsit sc de soferi:D :D :D :D :D .....incep la bz p un pejoo 206 albastru:D
|
Re: Ramnicu Sarat
opaaaa!!pai e bn mai myky!!!bafta multa!!
|
Re: Ramnicu Sarat
si s a terminat si prima sedinta de conduus:D :D...mo bagat 15 min in poligon de mia aratat comenzile alea alea...am facut porniri opriri si ma scos in orash;)):-P :-P :-P o fost super tare..ma mai duk martzi:-P :-P :-P :D :D
|
Re: Ramnicu Sarat
si o sa dau si eu examenu mult asteptat marti:-ss:-ss:D
|
Re: Ramnicu Sarat
Frate.. thread-ul asta mai exista?... nu s-a mai postat de vreo 7 luni?... pacat.. ati avut idei bune...
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Ca tot ati facut poze anu trecut... de ce n-ati pozat si Ford Mustang-ul ala care era la o vulcanizare pe E85... si ala era frumusel(adica avea niste jante faine)...
|
Re: Ramnicu Sarat
5 Attachment(s)
man....de cand nu am mai postat..a trecut ceva timp...poate mai posteaza cineva...poate se mai trezesc...totusi...noua mea achizite..nu's mandru' dar e mai buna decat o dacie...
|
Re: Ramnicu Sarat
Pentru Mousaios Auto Club Sportiv - Ramnicu Sarat luati legatura cu Edi (Dacia Super-Nova albastra). Daca va adunati 4-5 persoane in jurul lui, incepand cu anul 2009 vom "oficializa" orasul ca si filiala (si Buzaul va fi tot filiala). Asadar, repet, pentru a deveni membri luati legatura cu Edi.
Activitatea noastra de pana acum: Initiat si desfasurat Marele Premiu al Buzaului editiile 1, 2, 3, 4, 5 (liniute, drift, indemanare, burn-out, expozitii) - am co-organizat si participat la o cursa de indemanare in acest an - CUPA ACR Buzau, loc III (au participat 4 masini) - Revelion 2007-2008; Party - 1 an de MACS (primavara lui 2008 ); 10 oct. 2008 un party de incheierea de sezon (doar membri) - am participat pe 4 oct la Cursa Omagiala 104 ani de la prima cursa auto din Romania (Raliu si indemanare Bucuresti-Giurgiu), loc III la general (au participat 2 masini) - am participat la liniutele de la Tulcea, 12 oct. 2008 - 1 loc II la A (s-a participat cu 3 masini, 2 la A (75-100cp) si 1 la D (165-200cp) ) - avem mai multe iesiri la gratare, la mare (2007, 2008 )... In filiala Buzau locurile sunt limitate la 10 membri, deocamdata suntem 7 iar daca pornim filiala la voi aici vom ramane 6. La Ramnic, pentru inceput, numarul membrilor va fi de maxim 5. Daca pana la anul se anunta ceva activitate la voi si se creaza un nucleu de oameni care sunt permanenti, in primavara primiti ceea ce trebuie sa aiba un membru MACS. Sau mai asteptati putin si puteti incerca sa deveniti membri Midnight Racers care am inteles ca vor sa deschida o filiala la voi, doar ca cei care vor trebuie sa aiba masini deosebite. Plus de asta, noi deja suntem parteneri cu ei, chestie care se va reflecta printr-un stiker MR pe care-l vor purta pe masini toti membrii MACS. |
| All times are GMT +2. The time now is 22:48. |
- Copyright 2026 4Tuning