Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

CRyS` 14-03-08 23:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Bye Bye Limuzina ... ! Nu ne va fi dor de tine ...

Tim 15-03-08 08:51

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
acum in fata la Select sunt parcate
2 vw phaeton-uri
un Alroad
un A5
2 A8-uri nu zic S-uri ca nu mam uitat exact
un Q7
si restu nesimnificativ

limuzina 15-03-08 17:12

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
8 Attachment(s)
Am incurcat masinile!Eu vorbeam despre un SL 300 ca cel din poza postata de mine!De ceea ce vorbiti voi,stiu unul care sta permanent in fata la maternitate!Am gasit un Lincoln si am reusit sa fac niste poze ziua!
Am mai vazut o masina americana mare, tare, in curte la un om, dar nu mi-am dat seama ce era!Am sa incerc sa ii fac niste poze!
Espinoza raspunde te rog la privat!


Oare cat timp am sa iti mai editez posturile?---CRyS`

bakal 17-03-08 10:44

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina, cea ce este in poza ta este un sl300 gulwing, dar majoritatea lumii prefer sa-i spuna simplu "gulwing"...si este cu totul si cu totul altceva decat sl300 simplu

limuzina 17-03-08 15:46

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Bakal unde sunt facutem pozele?La 4tuning days?Mustangu e super!Asta e sl300?L-am vazut ieri pe Copou!Ala de la maternitate parca e mai mic!

limuzina 20-03-08 19:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
8 Attachment(s)
Nu este asa tare,dar mai rar vezi asa ceva!Pacat ca propietarul nu are grija de ea!

bakal 20-03-08 19:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
din cate stiu eu, masina asta era prin nt....acum o fi prin iasi?

Fr3akDJ 20-03-08 20:05

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Frumos:D ~ De senzatzie cu el :P

limuzina 22-03-08 20:12

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Un bentley nou nout vazut azi dimineata in tatarasi!Speram sa-l mai vedem prin Iasi!

bmwh548 22-03-08 20:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
L-am vazut si eu pe timp de noapte...initial am crezut ca din cauza intunericului am vedenii...oricum sa-i traiasca proprietarului.

D3m0N 22-03-08 20:25

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am auzit si eu de el ...:D tare .. avem si noi unul stabil in iasi?:)) ca restul numa prin trecere

Sleepy_85 22-03-08 21:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Daca si asta e de aici, o sa avem chiar doua din Iasi, mai e unu negru

limuzina 22-03-08 21:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Era unul negru,statea in fata stadionului Emil Alexandrescu,dar de vreo 6 luni nu l-am mai vazut!Ori la vandut ori a plecat omul din Iasi!Sa dea Domnu sa fie macar asta din Iasi...dar nu prea as crede!La fel cum a fost si cu acel lamborghini gallardo portocaliu....deodata a disparut!Cine merge cu mine sa vedem un ferrari 360 modena?Cineva peste 18 ani si sa detina o masina...sunam omul si ii zicem sincer ...suntem pasionati si daca se poate ,,,,daca cineva ar putea merge...propietaru e din Iasi si-l vinde!:):):)

Fr3akDJ 22-03-08 21:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
sta la valea adanca ala cu ferari

limuzina 22-03-08 21:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Fr3akDJ (Post 1439333)
sta la valea adanca ala cu ferari

Mergi maine?


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning