Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Masinele noastre preferate sau visele noastre....... (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/369-masinele-noastre-preferate-visele-noastre.html)

drifter x 17-02-04 22:26

Nu sunt prea multa skyline eu am vazut skyline cand am fost in California la un concurs de drifting,e o firma acolo MOTOREX cred ca asa se numeste si nu am scris numele gresit sper,fa un sarch pe net vezi daca-i gasesti si aia importa skyline.Si suprele sunt destul de rare.pentru masini de vanzare in u.s. cauta aici www.ebaymotors.com[/url]

catalin rs4 17-02-04 22:33

:lol: :lol: merci acuma ma uit..pai daca o sami gasesc masina colo o sati trag si o vizita.. :lol: :lol:

drifter x 17-02-04 22:55

Fa-mi o vizita ca nu ma supar esti bine venit :D

catalin rs4 17-02-04 23:00

chiar tu de cat timp esti acolo??cand ai fost ultima oara acasa?? :P

yo 17-02-04 23:40

catalin yo unu zic ca mai bine ai iesi daca ti-ai lua supra sau skyline direct din Japonia :) ... poate drifter x stie mai multe despre preturi, dar din cate stiu eu , e mai scumpe in state decat in patria lor :)
Am vb cu cineva care are o supra, si zicea c-ajunge cam in jur de $ 30-40 mii o supra facuta (upgraded turbo etc) .... dar alea care sunt tuned, sunt si raced ... deci s-ai grija ce cumperi ... sa nu fi \"scos untul\" careva din ea.

catalin rs4 17-02-04 23:45

da ..bine ai zis .. :lol: :lol: :lol: pe mine ma costat mult rs4..oricum dupa rs4 as vrea ceva mai tare..ori porsche..dar porsche ii plin aici.deci ramane supra sau skyline de treferinta ar fi skyline cai 4x4 :P

drifter x 18-02-04 00:04

In august fac 5 ani iar in tara nu am mai fost de vreo 2 ani.Sper sa ma duc la vara.P.S. are cineva vreo sora...? 8) 8) 8)

drifter x 18-02-04 00:08

ai gasit ceva misto pe siteul ala catalin rs4?

FSF 18-02-04 00:12

3 Attachment(s)
Stii mai cataline care e faza ,mie imi plac masinile mari pentru ca sint mai confortabile ,mai sigure si mai stabile si cum sa zic eu imbin utilul cu placutul pentru ca,cu o masina sport de dai cu ea ,curse etc,dar cu una mare de lux si 'facuta' iesi si mai tare in evidenta si merge la orice ocazii. Mai uite ceva carsuri........

pimp_lex 18-02-04 00:13

Cata...........ti-am zis eu, Skyline cele mai bune sanse sa-l iei e din anglia......in america sunt extrem de rare si extrem de scumpe si din japonia nu stiu daca e chiar usor de adus dar daca anglia nu merge, Japonia e cealalta varianta.........da mai bine ramai cu RS4 si ai tuneaza-l la motor cand mai ai bani :lol: :lol:

pimp_lex 18-02-04 00:16

Quote:

Originally Posted by \"FSF\"
Stii mai cataline care e faza ,mie imi plac masinile mari pentru ca sint mai confortabile ,mai sigure si mai stabile si cum sa zic eu imbin utilul cu placutul pentru ca,cu o masina sport de dai cu ea ,curse etc,dar cu una mare de lux si 'facuta' iesi si mai tare in evidenta si merge la orice ocazii. Mai uite ceva carsuri........

exact din acest motiv mis e apre mai misto RS4 decat un Skyline de exemplu :)........este o masina \"completa\"

catalin rs4 18-02-04 00:18

:lol: :lol: primul imi place lincoön navigator daca nu ma insel.. :) mda..pimp asa ramane cu rs4 ca sunt super multumit ..iti promit ca o sa ramanla rs4 daca nu ma dezamageste la vara.. :lol: :lol: chiar iei miam luat o revista de tuning si era un skyline din anglia cu 1000 cp..100 sub 3 sec!!!! ....... imi doresc un skyline.....pt ca se poate face usor la 600 700 cp...la rs4 as mai putea sal fac cam la 550 cp..daca asa vrea mai mult costa enoprm..este unu rs4 cu 1000 cp adica 700 plus nos..cred ca in suedia.. :lol: :lol:

pimp_lex 18-02-04 00:20

Quote:

Originally Posted by \"catalin rs4\"
:lol: :lol: primul imi place lincoön navigator daca nu ma insel.. :) mda..pimp asa ramane cu rs4 ca sunt super multumit ..iti promit ca o sa ramanla rs4 daca nu ma dezamageste la vara.. :lol: :lol: chiar iei miam luat o revista de tuning si era un skyline din anglia cu 1000 cp..100 sub 3 sec!!!! ....... imi doresc un skyline.....pt ca se poate face usor la 600 700 cp...la rs4 as mai putea sal fac cam la 550 cp..daca asa vrea mai mult costa enoprm..este unu rs4 cu 1000 cp adica 700 plus nos..cred ca in suedia.. :lol: :lol:

prima este Cadillac Escalade :lol:

drifter x 18-02-04 00:21

Pentru FSF imi pare rau dar nu am poze cu masini cum iti plac tie si scuze ca nu ti-am raspuns cand mi-ai cerut. pimp_lex are dreptate aici sunt scumpe si foarte rare skyline urile si suprele

catalin rs4 18-02-04 00:26

lool pimp da cam asa arata si un navigator sau?? :) hai bagati o poza cu anvigator.. :)


All times are GMT +2. The time now is 23:13.

- Copyright 2026 4Tuning