![]() |
Re: autodata cine are ?
nelutzul40:rolleyes2
1.nu sti daca este la fel ca de pe xforum;) 2.3.24 se instaleaza diferit de 3.38;) 3.la cel postat de mine;) Installation Instructions: 1.Mount image 2.run Install.cmd and install the program |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
cum facem sa-mi dai si mie 3.38-ul?
mersi |
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
Quote:
|
Re: autodata cine are ?
multumesc inca o data :)
|
Re: autodata cine are ?
Multumesc pentru raspuns! Atunci am sa te rog sa mi-l dai si mie daca se poate!
O zi buna! |
Re: autodata cine are ?
Am primit PM! Foarte, foarte prompt!
Mii de multumiri! D-abia astept sa-l instalez! |
Re: autodata cine are ?
Chiar acum l-am instalat si merge super!
Multumesc inca o data parula66!:D |
Re: autodata cine are ?
sal,am si eu nevoie de acest soft.
Multmesc. |
Re: autodata cine are ?
multumesc userului parula66 pentru P.M cu Autodata.
|
Re: autodata cine are ?
multumesc parula66:D
|
Re: autodata cine are ?
Salut,as avea si eu nevoie de soft daca poti. Multumesc frumos
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:47. |
- Copyright 2026 4Tuning