![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
Mda,si acum zace trist in fata scarii mele...e frumos rau!!!! :)Si probabil stie si multe....
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Nimeni nu a vazut noua achizitie a italianului cu funerariile "Kofler":lalala: din tulcea??.......................................... .................................................. ...............................a da:rolleyes2....................si-a luat Audi R8:yikes:...gri:weirdface
|
Re: Masini vazute in Tulcea
l-am vazut da n-am apucat sa-i fac poze :x
|
Re: Masini vazute in Tulcea
e parcat tot timpul la biblioteca pe acolo :) superba masina ! te uiti si pleci ..ATAT din pacate
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Mie unul nu imi place deloc masina...prefer un Aston Martin Vantage...stiu ca nu e acelasi lucru , dar in zona ca bani ;)
PS: Fix cu "sicrie" se ocupa baiatul:)) cica a vandut vreo 7-8 sute de mii pan acum:)))) |
Re: Masini vazute in Tulcea
1 Attachment(s)
Am trecut si eu aseara pe langa el:-)frumos na-i ce zice:rolleyes2
PS:arrow::arrow: |
Re: Masini vazute in Tulcea
Cred ca cea mai tare ...era un aston martin ....si sa nu vb de lamborgini ...
|
Re: Masini vazute in Tulcea
eeeeh si voi acum:baby:......................si eu dak aveam bani imi luam un Murcielago:tenisclap.............dar sa nu uitam ca gusturile nu se discuta:lalala::lemon:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Chiar n-au rost discutiile astea pe forum, sunt prea multe de zis dar prea putini oameni care sa inteleaga.
Revenind "on topic", ati vazut pe faleza parada masinilor de epoca? Pacat ca nu a fost si celebrul Gordini din AG. Daca se poate cu masini de epoca de ce sa nu se poata si cu masini "Tunate"?...;) |
Re: Masini vazute in Tulcea
una e masian de epoca altceva masina tunata .. alea inseamna ceva ISTORIE vin oamenii sa vada...... o masian tunata ce inseamna? NFS si ar veni copii gen" zboaraaaaa are noss gieee " :)) si daca toata lumea isi doreste aceasta expozitie tuning dc nu organizeaza nimeni? hai bogyciu mai vb cu unu cu altu 2-3 baieti si mergeti interesati-va faceti ceva daca va pasa atat de mult ! :)
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Ultima noutate in oras , Bentley Continental Flying Spur
|
Re: Masini vazute in Tulcea
frumos :D
|
Re: Masini vazute in Tulcea
No comment.....bucurestiul e plin de d-astea...a ajuns sa fie considerat un pic "demodat".....toti oameni cu bani isi iau asa ceva.....e un fel de conditie......
|
Re: Masini vazute in Tulcea
asa...un fel de passat al bogatasilor?:lol::paper:sau cum zicea micea badea: "e de porc" sa ai una dinasta printre bogatasi!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning