Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

KAB 07-05-07 18:28

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
M-am amuzat K lumea :)). Declar oficial cu surle si trambite moarte forumului tulcean. Eu am plecat sa ma dau cu sania :P

Eugen_TL 07-05-07 19:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
alecu spune tu daca n-am dreptate ! neaparat trebuie sa fie tot aici pe forum ? ti-am zis multi prieteni nici n-au auzit de 4tuning :) .... si unul dintre ei l-am auzit ca ar vrea sa faca si club ... acum sa fie sanatosi dzeu cu el :)

DaViD TL 07-05-07 20:19

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
lasa tuningboy ,ca trimit eu niste raze ultraviolete ,la niste extraterestri tovarasi de ai mei si facem o intalnire de gradul 4 ,ne dam cu farfuria zburatoare pe dunare ,nu acuma serios sunt total de acord cu tuningboy,cine stie stie si cu asta am pus punct !!!

mikafly 07-05-07 20:57

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Cine vrea sa ma vada......are okazia in fiecare seara in oras...la zone.....nu ezitati sa ma contactati......0724 111 024...pt cei din Tl forumisti....

DaViD TL 07-05-07 21:46

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca era pe orange poate ma tenta sa ma scoti la o zone cu mototiribomba,da asa pe connex e scump,scump a naibii ,las daca te vad ma arunc in fata masinii,ca sa ma observi...sper !!!

mikafly 07-05-07 22:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by tune3r_soul (Post 889557)
daca era pe orange poate ma tenta sa ma scoti la o zone cu mototiribomba,da asa pe connex e scump,scump a naibii ,las daca te vad ma arunc in fata masinii,ca sa ma observi...sper !!!

Nu's cu Nova...is cu BMW....cel ami bine..nu sari in fatza....e mai sanatos pt tine

Eugen_TL 07-05-07 23:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
i'auzi tunersoul! fugi si te plimba cu BMW-ul (e 5'ar esti nebun)

mikafly 08-05-07 09:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Looool....ce caterinca stricata..........

Eugen_TL 08-05-07 14:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu era vorba de tine in caterinca..era vb de el ..dupa ce ca spui pe public nr tau etc etc mai face si figuri ca e nush pe ce retea si nush ce ... in plus parca n-ai stii cum se umfla unii apoi " vai mama m-am plimbat cu 20000de cai vai vai si iar vai " :)

vlad_Mafiotu 08-05-07 21:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca esti pasionat de tuning si de masini nu cred ca conteaza reteaua in care esti . sunt de acord cu tuningboy

DaViD TL 08-05-07 21:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
sa postati pe un forum dupa ce stiti ceea ce e o gluma in rest......

mikafly 09-05-07 19:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Bmw meu nu e tunat....e tunat de rugina.......si de mine de un stalp......atat...si are doar 150 de cai...di care vreo 20 morti

Cosmin255 16-05-07 16:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mergeti la vot ?:)

Tboy 16-05-07 17:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
mergem mergem :)

Cosmin255 17-05-07 14:48

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
radem glumim, dar serios ... il tinem pe Base?:)


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning