![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
M-am amuzat K lumea :)). Declar oficial cu surle si trambite moarte forumului tulcean. Eu am plecat sa ma dau cu sania :P
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
alecu spune tu daca n-am dreptate ! neaparat trebuie sa fie tot aici pe forum ? ti-am zis multi prieteni nici n-au auzit de 4tuning :) .... si unul dintre ei l-am auzit ca ar vrea sa faca si club ... acum sa fie sanatosi dzeu cu el :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
lasa tuningboy ,ca trimit eu niste raze ultraviolete ,la niste extraterestri tovarasi de ai mei si facem o intalnire de gradul 4 ,ne dam cu farfuria zburatoare pe dunare ,nu acuma serios sunt total de acord cu tuningboy,cine stie stie si cu asta am pus punct !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Cine vrea sa ma vada......are okazia in fiecare seara in oras...la zone.....nu ezitati sa ma contactati......0724 111 024...pt cei din Tl forumisti....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daca era pe orange poate ma tenta sa ma scoti la o zone cu mototiribomba,da asa pe connex e scump,scump a naibii ,las daca te vad ma arunc in fata masinii,ca sa ma observi...sper !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
i'auzi tunersoul! fugi si te plimba cu BMW-ul (e 5'ar esti nebun)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Looool....ce caterinca stricata..........
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu era vorba de tine in caterinca..era vb de el ..dupa ce ca spui pe public nr tau etc etc mai face si figuri ca e nush pe ce retea si nush ce ... in plus parca n-ai stii cum se umfla unii apoi " vai mama m-am plimbat cu 20000de cai vai vai si iar vai " :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
daca esti pasionat de tuning si de masini nu cred ca conteaza reteaua in care esti . sunt de acord cu tuningboy
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sa postati pe un forum dupa ce stiti ceea ce e o gluma in rest......
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Bmw meu nu e tunat....e tunat de rugina.......si de mine de un stalp......atat...si are doar 150 de cai...di care vreo 20 morti
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mergeti la vot ?:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mergem mergem :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
radem glumim, dar serios ... il tinem pe Base?:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning