Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

shantzu 19-02-07 18:10

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
cu un coleg ;) si acolo ne intalnim cu unii de pe un forum cu specific de muzica electronica ;)
masterk eu stima cand vine armin dinainte sa stii tu ;)

kraven_4_all 19-02-07 18:12

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
deci week`endu` asta ne distram fara tine:)...2 bad

shantzu 19-02-07 18:15

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
doar sambata kravene .... ca vineri si duminica :mrhappy:
sper sa nu va duceti la buc sambata ,sa va distrati pe acolo.....

kraven_4_all 19-02-07 18:23

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
yo nu ma pronuntz...:)...e bine k doar sambata atunci`...inseamna k ne gasim pe vineri ...

alexa-mrc 19-02-07 20:38

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 757894)
va deranjam? :))) din simtit bine? :P

nu bogdan....nu ne deranjati de loc....;)

bogdan_wrc 19-02-07 20:44

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
bine..cum ziceti voi.

alexa-mrc 19-02-07 20:49

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da?; ; )iar am dreptate.....offf.....:D :lol:

bogdan_wrc 21-02-07 09:00

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da..ca de obicei... :P

ia ziceti..vine vineri... alexa...nu vrei revansa? :) hai..daca nu la bila..undeva sa bem o cola fara zahar undeva..

kraven_4_all 21-02-07 09:16

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
revansha...nici nush dak este nevoie la mine....dar makr la un suc....stai bogdane...sa mai intre poporu` sa vdm ce zice si el:D

bogdan_wrc 21-02-07 09:27

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pai si cu tine jucam....sau ai nevoie de special invitation? :-P
vb cu ea, ca sa o provoc... dar normal ca tre sa veniti toti.... (inclusiv paltonescu...ca poate asa nu mai zice ca sunt infumurat pe forum...)

kraven_4_all 21-02-07 10:05

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
sau lasa bogdane k sunt skumpe tacurile...:)...om veni...biliard nush dak`o sa joc ..dar makr ma uit si beau un suc si fumez o tzigara:D

alexa-mrc 21-02-07 10:54

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
eu una as veni la un suc ca de biliard....dupa ultimile meciuri cu kraven...mia cam pierit cheful:lol: [joke].....cum vreti....dar decidem pana joi seara ca eu d vineri pan sambata nu am net ca nu stau acasa....sau vorbim la telefon...

kraven_4_all 21-02-07 10:56

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
traiask Vodafone si ofertele cu minute nationale....:)...dak va hotarati joi si vreti neaparat o bila...spuneti`mi sigur sa rezerv in alta parte..nu la hipodrom...shtie alexa unde...si e chiar frumos..parerea mea:)

alexa-mrc 21-02-07 11:04

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
da....ar fi o idee si chiar buna....acum ramane de vazut.....mergem l biliard la hipodrom.....unde am mai fost noi kraven sau doar la un suc.....cum vreti.....mie imi este indiferent....

kraven_4_all 21-02-07 11:06

Re: O bila/ diverse in week-end ?
 
pey deokmdata din kte vad...doar yo cu bogdan si alexa merem`??..restu`??...shomeaza????....haideti fratzilor....

klar dak e doar asha..merem la un suc:)


All times are GMT +2. The time now is 13:08.

- Copyright 2026 4Tuning