![]() |
1 Attachment(s)
subaru 360 8)
daca e ...sa bage altcineva poza |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Hummmmzzz... Seamana a MR2 sau a Fiero dar nu este... Oare ce draqu o fi ??? Are motor central si 2 locuri... :roll: :roll: :roll:
|
este Pontiac Fiero GT varianata a 2-a fabricata in 87-88
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
iata ca vine bestia.
o gama de motoare de la V4-1.7 la V6-3.0, cine stie, cunoaste :lol: :P |
ford capri are gama asta de motoare.
|
Ford taunus coupe??
|
Ford Consul.
|
nu e Consul.
eshti foarte aproape, mai incearca, uita-te bine la geamuri |
o fi cortina?
|
ai sarit in alta extrema.
ma refeream la frati de caroserie nu de pe alte continente. |
granada GXL
|
nu stiu sa fi existat GXL cu modelul acesta de geam spate taiat in colt, plus ca este sigur L, dar masina este Granada Coupe asta asteptam.
Hondarul man baga pixsul. |
1 Attachment(s)
:?:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning