Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

COObra 04-02-05 17:13

1 Attachment(s)
subaru 360 8)
daca e ...sa bage altcineva poza

@Nos@ 05-02-05 09:24

1 Attachment(s)
:arrow:

Hondarul 05-02-05 09:39

Hummmmzzz... Seamana a MR2 sau a Fiero dar nu este... Oare ce draqu o fi ??? Are motor central si 2 locuri... :roll: :roll: :roll:

florin_cars 05-02-05 11:47

este Pontiac Fiero GT varianata a 2-a fabricata in 87-88

Hondarul 05-02-05 11:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"florin_cars\"
este Pontiac Fiero GT varianata a 2-a fabricata in 87-88

Baga poza !!! :lol:

florin_cars 05-02-05 13:27

1 Attachment(s)
iata ca vine bestia.
o gama de motoare de la V4-1.7 la V6-3.0, cine stie, cunoaste :lol: :P

Hondarul 05-02-05 13:55

ford capri are gama asta de motoare.

mpa 05-02-05 14:53

Ford taunus coupe??

ZerO_CooL 05-02-05 16:43

Ford Consul.

florin_cars 05-02-05 19:06

nu e Consul.
eshti foarte aproape, mai incearca, uita-te bine la geamuri

tekno 05-02-05 19:27

o fi cortina?

florin_cars 05-02-05 19:34

ai sarit in alta extrema.
ma refeream la frati de caroserie nu de pe alte continente.

Hondarul 05-02-05 20:03

granada GXL

florin_cars 05-02-05 21:40

nu stiu sa fi existat GXL cu modelul acesta de geam spate taiat in colt, plus ca este sigur L, dar masina este Granada Coupe asta asteptam.
Hondarul man baga pixsul.

Hondarul 05-02-05 22:05

1 Attachment(s)
:?:


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning