Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Masina Mea Virtuala (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/278497-masina-mea-virtuala.html)

razvan17r 28-09-11 15:36

Re: Masina Mea Virtuala
 
1 Attachment(s)
Am gasit si eu un anunt cu un X5 , ce ziceti se merita la banii astia ? Sau sa raman cu E36-le Touring ?

killer23 28-09-11 15:39

Re: Masina Mea Virtuala
 
razvan17r arata destul de bine ;);)

razvan17r 28-09-11 15:42

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by killer23 (Post 4611691)
razvan17r arata destul de bine ;);)

Mersi pt sfat .

Mai astept pareri :peace:

Robicutz 28-09-11 15:55

Re: Masina Mea Virtuala
 
8 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by razvan17r (Post 4611688)
Am gasit si eu un anunt cu un X5 , ce ziceti se merita la banii astia ? Sau sa raman cu E36-le Touring ?

Cumpara-l !

La E46-le meu am schimbat asa :

- Telescoape H&R : 500 Euro
- Arcuri H&R : 500 Euro
- Discuri si etriere Brembo : 500 Euro
- Evacuare M-Power : 500 Euro

Sapt asta am sa caut alte roti si poate o si vopsesc... mai vedem

Radu A.K.A. G.R.M. 28-09-11 16:03

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
A ajuns Broscuta. A ajuns la ora 4 fix. De atunci am apucat sa-i dau jos semnele de VW de pe fata si de pe spate si barile si sa fac comanda pentru altele, sa pun alte oglinzi, care le-am primit deodata cu masina, deoarece fostul proprietar a rupt o oglinda, si le-a comandat pe astea, da` nu a mai apucat sa le puna. Urmeaza jantele, trebe sa dau o tura sa vad ce gasesc. A, am uitat sa spun, cu masinuta am negociat la 4500. O sa fie mai frumoasa ca BMW-u

R.Equinox 28-09-11 16:04

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Bv Baieti..

Ma spirit...Uite o idee sa-ti faci despre masinuta;);)

PS-Fa-mi un pret pentru -2 Spoilere de Toyota supra fata/spate....Sa fie Clean si frumos

Niste jante....

SI o vopsea buna...

dary762 28-09-11 16:08

Re: Masina Mea Virtuala
 
2 Attachment(s)
Se vinde/schimba bmw e36
Twin turbo 652cp
Masina merge exceptional.

R.Equinox 28-09-11 16:10

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4611760)
Se vinde/schimba bmw e36
Twin turbo 652cp
Masina merge exceptional.

Schmbi pe AMG meu?:rolleyes2

dary762 28-09-11 16:45

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4611768)
Schmbi pe AMG meu?:rolleyes2

daca ar arata asa si in joc l-as lua:D

razvan17r 28-09-11 16:50

Re: Masina Mea Virtuala
 
3 Attachment(s)
Vand / Schimb BMW E36 Touring 325i
Motor Original BMW , V6 600HP

- Astazi i-am cumparat motorul , Jantele sunt BBS + Cauciucuri YOKOHAMA , m-au dus toate undeva la 1500E
- Masina a fost intretinuta , 55.000 KM reali , geamuri electrice fata/spate , ABS , ESP , piele , climatronic !

Pt oferte , PM sau lasati un reply aici :peace:

spiritualDARY2 28-09-11 17:10

Re: Masina Mea Virtuala
 
6 Attachment(s)
Deci masinutza mea ..
Stopuri , faruri , extra semnalizatoare , semnalizatoare FK :) 350 $ toate
Jante noi cu cauciucurile vechi .. 600$
Vopsea noua 400 $
Motorul tot varza e .. daca las acceleratia in deal.. cobor inapoi :))
Imatricularea 1200$ euro 1 :(
Maine vine kitul amg .. si poate daca mai comanda lumea piese.. un motor nou xD

Si prezentarea Firma Mea .. :) de import preturi nu mari :))
Piesele toate sunt din Austria..
R.equinox pretul per total la ce vrei tu 2200 $ depinde cand le vrei ..
Iar restu .. astept comenzi pe topic ;)
Timp de expediere 24 - 48 H
Piesele vin cu masina firmei .(Chevroletul ) . semnate by me ..

razvan17r 28-09-11 17:29

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4611768)
Schmbi pe AMG meu?:rolleyes2

Vrei E36-le meu ? :> Ce zici iti place ?

GeO_0pel 28-09-11 20:00

Re: Masina Mea Virtuala
 
4 Attachment(s)
calibra a fost adusa azi de la tinichigiu. duminica vin piesele de caroserie, iar luni ma apuc de ea:D




Intre timp, va prezint a doua masina a mea, mai veche, dar nu a fost prezenttata aici. renault 12. la inceput a fost gri si nu o tineam inmatriculata, deoarece nu faceam decat curse cu ea. acum am inmatriculat-o si asa cu greu ca mi-au zis sa-i pun toate barile la loc, sai schimb jantele etc. eu le-am schimbat, dupa ce am inmatriculat-o am dat jos bari/jante stock si iata cum arata:

R.Equinox 28-09-11 20:12

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4611827)
daca ar arata asa si in joc l-as lua:D

Asa arata in Joc...Nu e nici un pothoshop..Stai calm...Mai vb

Quote:

Originally Posted by spiritualDARY2 (Post 4611902)
Deci masinutza mea ..
Stopuri , faruri , extra semnalizatoare , semnalizatoare FK :) 350 $ toate
Jante noi cu cauciucurile vechi .. 600$
Vopsea noua 400 $
Motorul tot varza e .. daca las acceleratia in deal.. cobor inapoi :))
Imatricularea 1200$ euro 1 :(
Maine vine kitul amg .. si poate daca mai comanda lumea piese.. un motor nou xD
Si prezentarea Firma Mea .. :) de import preturi nu mari :))
Piesele toate sunt din Austria..
R.equinox pretul per total la ce vrei tu 2200 $ depinde cand le vrei ..
Iar restu .. astept comenzi pe topic ;)
Timp de expediere 24 - 48 H
Piesele vin cu masina firmei .(Chevroletul ) . semnate by me ..

Arata bine...Bravo mane..as vrea maine piesele daca se poate;)


In legatura cu BMW E36 Touring 325i..nu preea ma intereseaza...O vreau pe a lui dary;)

spiritualDARY2 28-09-11 21:12

Re: Masina Mea Virtuala
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4612292)
Asa arata in Joc...Nu e nici un pothoshop..Stai calm...Mai vb



Arata bine...Bravo mane..as vrea maine piesele daca se poate;)


In legatura cu BMW E36 Touring 325i..nu preea ma intereseaza...O vreau pe a lui dary;)

Sa vedem daca ajung maine..cand ajung la mine pornesc spre tine ...

PS: Da unde stai ? =)))))


All times are GMT +2. The time now is 02:45.

- Copyright 2026 4Tuning