Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

Teroarea 01-01-07 17:18

Re: Oltcit Trs
 
diesel daca tot te lauzi cu masina ta si cu desfacutu motoarelor dc nu te duci tu frumos si faci un topic unde ne prezinti masina ta cea fermecata de care esti asa mandru si nu mai posta aici ti`ai spus parerea odata dar nu mai e nevoie sa critici pe fiecare user si orice post!!

bogdanlascu 01-01-07 20:15

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by diesel_pw (Post 681387)
D.soara <d.na> Magos, Cred ca Pot face si Io` diferente dintre `Design sau Performanta!! ` Si Prefer sa nu mai INTRU in sub. asta ca e Foarte delicat la VOI aicea<uni caposi se simt JIGNITI> Insa Io` va astept la BZ in Aprilie cu TURBACIUNELE Voastre.

crezi ca faci fata la o turbata?

Ja_Rule 02-01-07 11:32

Re: Oltcit Trs
 
:) ar fi culmea sa zica "da" .... in orice caz .. daca nu faci fata .. te intorci cu spatele :) BTW: cred ca ai jicnit pe cine nu trebuia

bodyspeed 02-01-07 11:49

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 681572)
crezi ca faci fata la o turbata?

poate poate... cine stie...;)
turbata ca turbata....sa o vedem in actiune...;)

bogdanlascu 02-01-07 15:43

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 681946)
poate poate... cine stie...;)
turbata ca turbata....sa o vedem in actiune...;)

in actiune o puteti vedea in fiecare sambata prin buc
,bai tizule cind ajungi prin buc?sa te fac o plimbare ca prea esti neincrezator

bodyspeed 02-01-07 15:56

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by bogdanlascu (Post 682190)
in actiune o puteti vedea in fiecare sambata prin buc
,bai tizule cind ajungi prin buc?sa te fac o plimbare ca prea esti neincrezator

k.. ajung.. gata.. ce sa mai.. in curand vb la tel..;)
sunt un pic... ca am avut si noi de furca cu al lui john ..desu...
si sa vedem pe al tau..

vb ..

Ja_Rule 02-01-07 16:35

Re: Oltcit Trs
 
pot sa stau pe bancheta din spate? :D

B-14-BYE 09-01-07 18:05

Re: Oltcit Trs
 
4 Attachment(s)
urmeaza jantele de aliaj..

bogdanlascu 09-01-07 18:40

Re: Oltcit Trs
 
vezi ca pt folie se ramine fara talon+4-5 puncte si pt alte anvelope decit cele scrise in talon idem

B-22-GIL 09-01-07 19:39

Re: Oltcit Trs
 
pai si tu nene lascule ce o sa faci cu rotile?? sau merita riscu'?? si mai am ink o intrbare: mai poti sa dat gauri pt 4 prezoane in butuc? daca vin cu butucul si cu prezoanele cat ma costa? merci

bogdanlascu 09-01-07 22:18

Re: Oltcit Trs
 
la mine cred ca merita riscul,odata pe saptamina ies cu masina ,despre butuci suna-ma si vb

Magos 10-01-07 08:12

Re: Oltcit Trs
 
dar am si eu o intrebare... o parte din folii nu sunt omologate RAR?? adica cele montate la centre autorizate... ca eu asa stiam... :(

Ja_Rule 10-01-07 12:22

Re: Oltcit Trs
 
nush daca se mai dau ... dar daca`ti pui folia cea mai deschisa nu cred ca au ce sa`ti zica

bodyspeed 11-01-07 20:41

Re: Oltcit Trs
 
no more offtopic.. zici ca e chat aici
multumesc

Dumitru Cristian 12-01-07 17:02

Re: Oltcit Trs
 
La ce foloseste intercoolerul??


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning