![]() |
Re: Oltcit Trs
diesel daca tot te lauzi cu masina ta si cu desfacutu motoarelor dc nu te duci tu frumos si faci un topic unde ne prezinti masina ta cea fermecata de care esti asa mandru si nu mai posta aici ti`ai spus parerea odata dar nu mai e nevoie sa critici pe fiecare user si orice post!!
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
:) ar fi culmea sa zica "da" .... in orice caz .. daca nu faci fata .. te intorci cu spatele :) BTW: cred ca ai jicnit pe cine nu trebuia
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
turbata ca turbata....sa o vedem in actiune...;) |
Re: Oltcit Trs
Quote:
,bai tizule cind ajungi prin buc?sa te fac o plimbare ca prea esti neincrezator |
Re: Oltcit Trs
Quote:
sunt un pic... ca am avut si noi de furca cu al lui john ..desu... si sa vedem pe al tau.. vb .. |
Re: Oltcit Trs
pot sa stau pe bancheta din spate? :D
|
Re: Oltcit Trs
4 Attachment(s)
urmeaza jantele de aliaj..
|
Re: Oltcit Trs
vezi ca pt folie se ramine fara talon+4-5 puncte si pt alte anvelope decit cele scrise in talon idem
|
Re: Oltcit Trs
pai si tu nene lascule ce o sa faci cu rotile?? sau merita riscu'?? si mai am ink o intrbare: mai poti sa dat gauri pt 4 prezoane in butuc? daca vin cu butucul si cu prezoanele cat ma costa? merci
|
Re: Oltcit Trs
la mine cred ca merita riscul,odata pe saptamina ies cu masina ,despre butuci suna-ma si vb
|
Re: Oltcit Trs
dar am si eu o intrebare... o parte din folii nu sunt omologate RAR?? adica cele montate la centre autorizate... ca eu asa stiam... :(
|
Re: Oltcit Trs
nush daca se mai dau ... dar daca`ti pui folia cea mai deschisa nu cred ca au ce sa`ti zica
|
Re: Oltcit Trs
no more offtopic.. zici ca e chat aici
multumesc |
Re: Oltcit Trs
La ce foloseste intercoolerul??
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning