Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

Alex30 06-08-10 15:44

Re: B 64 M V P
 
Bara de mcv...asa mai merge mvp-ule. Ghetto Tuning e in concediu ca si eu vreau portbagaju clean astept sa vina Mihai :D. De ce nu vopsesti tu bara ?

B-64-MVP 06-08-10 15:51

B 64 M V P
 
pai alex intai sa-i scot emblema la Mihai Ghetto si abia dupa aia pot sa o vopsesc integral ! ! ! Merci pentru aprecieri ! ! !

Alex30 06-08-10 16:26

Re: B 64 M V P
 
O sa arate bine fara emblema. Spor la modificari

B-64-MVP 10-08-10 23:05

B 64 M V P
 
3 Attachment(s)
S-a mai lucrat ceva la ea, mai e vopsitul si e gata ! ! ! Multumesc Ghetto Tuning ! ! !

Alex30 11-08-10 05:55

Re: B 64 M V P
 
Frumos frumos mvp-ule...cand am dus eu masina Mihai tocmai se apuca de bara ta :D. Mi-a spus ca acum se apuca de una si am vazut-o acolo albastra si nu stiam a cui e :))

B-64-MVP 11-08-10 12:36

B 64 M V P
 
Eeee uite ca ai aflt a cui este, si a iesit bine rau ! ! ! merci! ! ! Si la tie e super cu clean-ul ! ! !

adi.schumi_tm 11-08-10 12:41

Re: B 64 M V P
 
Cat te-a costat modificatul grilei?Ai facut din 2 bucati una?sau cum ai umplut locul unde era sigla.

B-64-MVP 11-08-10 13:40

B 64 M V P
 
adi grila m-a dus cam 40 euro, e modificate de Mihai de la Gheto Tuning, este decupat cea veche (doar locul unde era emblema) si prelungita si inbinata cu fibra ! ! !

adi.schumi_tm 12-08-10 07:52

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 3578492)
adi grila m-a dus cam 40 euro, e modificate de Mihai de la Gheto Tuning, este decupat cea veche (doar locul unde era emblema) si prelungita si inbinata cu fibra ! ! !

Am inteles,multumesc de raspuns...pacat ca sunt departe de Bucuresti ca as fi apelat si eu la Mihai pt aceasta modificare.Bafta in continuare cu masina.

B-64-MVP 13-08-10 00:21

B 64 M V P
 
merci adi ! ! ! Bara a fost vopsita, a iesit super, poze cand ma intorc din concediu ! !

B-64-MVP 03-09-10 03:55

B 64 M V P
 
8 Attachment(s)
Cateva cadre mai recente cu MVP-ul dupa intoarcerea din turcia si bulgaria unde s-a comportat excelent ! ! !

adi.schumi_tm 03-09-10 08:09

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 3630625)
Cateva cadre mai recente cu MVP-ul dupa intoarcerea din turcia si bulgaria unde s-a comportat excelent ! ! !

Arata foarte bine masina asa cum am mai spus.Felicitari si pt. premiul in legatura cu jantele :d.Bafta pe viitor...

B-64-MVP 18-09-10 13:52

B 64 M V P
 
14 Attachment(s)
Cele mai recente cadre cu MVP-ul ! ! !

B-11-AYG 18-09-10 15:58

Re: B 64 M V P
 
Frumos, dar prea mult roz in juru ei :lol:

B-64-MVP 18-09-10 17:46

B 64 M V P
 
Merci mult AYG-ule, promit ca data viitoare schimb culoarea, o parchez in alta zona cu alta culoare =)) ! ! !


All times are GMT +2. The time now is 19:16.

- Copyright 2026 4Tuning