![]() |
Re: B 64 M V P
Bara de mcv...asa mai merge mvp-ule. Ghetto Tuning e in concediu ca si eu vreau portbagaju clean astept sa vina Mihai :D. De ce nu vopsesti tu bara ?
|
B 64 M V P
pai alex intai sa-i scot emblema la Mihai Ghetto si abia dupa aia pot sa o vopsesc integral ! ! ! Merci pentru aprecieri ! ! !
|
Re: B 64 M V P
O sa arate bine fara emblema. Spor la modificari
|
B 64 M V P
3 Attachment(s)
S-a mai lucrat ceva la ea, mai e vopsitul si e gata ! ! ! Multumesc Ghetto Tuning ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Frumos frumos mvp-ule...cand am dus eu masina Mihai tocmai se apuca de bara ta :D. Mi-a spus ca acum se apuca de una si am vazut-o acolo albastra si nu stiam a cui e :))
|
B 64 M V P
Eeee uite ca ai aflt a cui este, si a iesit bine rau ! ! ! merci! ! ! Si la tie e super cu clean-ul ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Cat te-a costat modificatul grilei?Ai facut din 2 bucati una?sau cum ai umplut locul unde era sigla.
|
B 64 M V P
adi grila m-a dus cam 40 euro, e modificate de Mihai de la Gheto Tuning, este decupat cea veche (doar locul unde era emblema) si prelungita si inbinata cu fibra ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
merci adi ! ! ! Bara a fost vopsita, a iesit super, poze cand ma intorc din concediu ! !
|
B 64 M V P
8 Attachment(s)
Cateva cadre mai recente cu MVP-ul dupa intoarcerea din turcia si bulgaria unde s-a comportat excelent ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Quote:
|
B 64 M V P
14 Attachment(s)
Cele mai recente cadre cu MVP-ul ! ! !
|
Re: B 64 M V P
Frumos, dar prea mult roz in juru ei :lol:
|
B 64 M V P
Merci mult AYG-ule, promit ca data viitoare schimb culoarea, o parchez in alta zona cu alta culoare =)) ! ! !
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:16. |
- Copyright 2026 4Tuning