Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NightClubRacer 04-11-10 01:33

Re: DreamWorks
 
mama frate...gata ati pus stapanire pe parcare :lol: bateti tot ce prindeti ca e reisar nebun :lol: am vazut odata pe acolo un ferari, se auzea cam tare si ii dadea in gusa un pic, chiar sunt curios daca v-ati duce vreunu la el sa ii ziceti daca se simte bine :lol: va atacati prea repede, sunt multi care vin si fac zgomot acolo...era intr-o zi unu cun *** de gold 3, cu toba si de nu a dat la ture...si mari bodyguarzi?! nu erau nicaieri.

Atata timp cat stati cuminti si nu faceti galagie, nu o sa se ia nimeni de voi. ;) bafta in continuare!

pustiu_FUG 04-11-10 08:21

Re: DreamWorks
 
Da cam au dreptate majoritatea, nu trebui s-a va suparati/atacati etc. Daca nu voi faceti nu aveti de ce s-a va faceti griji, si daca vine vreun "badiguard":lol:, ii cereti frumos filmarea etc...asa am patit si eu odata la plaza si nu am lasat clanta jos si cand le-am zis de filmare si daca nu eu am facut zgomot fac urat sau potolit...deci faceti-va treaba in continuare, chiar daca alti afuma parcarea

Parerea mea...

B-99-SAA 04-11-10 10:08

Re: DreamWorks
 
@aleks: nu stiu inca ce ai vorbit cu DEV, dar cred ca e de bine. Multumim anticipat.

@bib_andrey: multumim de sprijin, ai dreptate. (te astept vineri)

@topic: ne atacam pentru ca atunci cand suntem acolo, trece un cazan cu o toba sport, si crede ca daca da in ea de ii sar pistoanele ne impresioneaza... vede ca nu tine, mai da doua ture, apoi apare paza si zice ca noi am fost. In rest nu ma intereseaza incidentele celorlalti cu paza din alte zile, ma ofitc doar ca cei care ne vad vor sa impresioneze... si nu reusesc decat sa faca rau. Parcarea e publica, nu punem stapanire pe nimic!

bogdy.ghetto 04-11-10 13:20

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3783342)
mama frate...gata ati pus stapanire pe parcare :lol: bateti tot ce prindeti ca e reisar nebun :lol: am vazut odata pe acolo un ferari, se auzea cam tare si ii dadea in gusa un pic, chiar sunt curios daca v-ati duce vreunu la el sa ii ziceti daca se simte bine :lol: va atacati prea repede, sunt multi care vin si fac zgomot acolo...era intr-o zi unu cun *** de gold 3, cu toba si de nu a dat la ture...si mari bodyguarzi?! nu erau nicaieri.

Atata timp cat stati cuminti si nu faceti galagie, nu o sa se ia nimeni de voi. ;) bafta in continuare!

FERARI? sau Ferrari

Tweety_rzw 04-11-10 16:03

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3784271)
FERARI? sau Ferrari

Nu ştiu eu deastea.Nu ştiu... :lol::lol::lol:

NXdev 04-11-10 16:32

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Surprize...surprize...Maine seara --> Vali GTR ...

RoByNeT 04-11-10 16:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3784271)
FERARI? sau Ferrari

ce panarama de om :lol:

Alex30 04-11-10 16:44

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by NXdev (Post 3784640)
Surprize...surprize...Maine seara --> Vali GTR ...

Bun asa Alex...membru nou :-) abia astept maine seara

bogdy.ghetto 04-11-10 17:48

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3784647)
ce panarama de om :lol:

Tu ai Bemveu?

NightClubRacer 04-11-10 17:50

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3784854)
Tu ai Bemveu?

uuuu am gresit...fi tu ala zeu si corecteaza-ma! :lol:

SUPAPA_Jr 04-11-10 20:31

Re: DreamWorks
 
eh..hai sa nu fim nesimtiti... :P care vali...da-mi detalii pe mess...daca vrei

Tweety_rzw 04-11-10 21:06

Re: DreamWorks
 
Ce tricicletă :lol: abea aştept să o văd !

NXdev 04-11-10 21:06

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3784674)
Bun asa Alex...membru nou :-) abia astept maine seara

Fac si eu ce pot ...
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3785459)
eh..hai sa nu fim nesimtiti... :P care vali...da-mi detalii pe mess...daca vrei

Nu e cunoscuta persoana...nu are cont pe 4tuning...in schimb este un baiat de nota 10.

bib_andrey 04-11-10 21:08

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3785556)
Ce tricicletă :lol: abea aştept să o văd !

Tricicleta..auzi si u=)))

SUPAPA_Jr 04-11-10 21:57

Re: DreamWorks
 
e din berceni masina? eu doar atat sunt curios :D ... iar ironiile gen tweety nu-si au rostul...masina lui aproape ca se poate conduce cu B1 :))


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning