Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

kox_24 07-03-11 11:21

re: E46 - TM 77 EEE
 
fortaaaaaa!!!!!!!

da_joint 07-03-11 11:28

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Simplu,clean si frumos. sa mai linistit pake acum...sa cam speriat ca pui suparari de jante:))

Caius TM 07-03-11 11:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
B-99-SAA ... mersi :D

dr_pricop .. astea le-am facut in graba ... o sa vina finisat tot

kox_24 ... nu pot sa-mi dau seama daca ai fost ironic sau iti plac :lol:

da_joint ... o sa vina si alea mai incolo :lol:


intre timp am incaltzat jantele de spate cu 225.35 (pe 10j) ...

EuNuAltul 07-03-11 12:09

re: E46 - TM 77 EEE
 
vai in ce fel stau gumele :) si cand ma gandesc ca eu am avut 275/35 pe aceleasi jante si arata beton ....la tine o sa arate maxim de beton :)).

sprinter 07-03-11 12:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Bravo bai gogoshik hai cu ele pe masina sa vedem ce iese :lol:

RoByNeT 07-03-11 13:23

re: E46 - TM 77 EEE
 
cam grav :lol: sa le invarti sanatos e bine bine

JusT_SaY_BoBo 07-03-11 14:02

re: E46 - TM 77 EEE
 
arata foarte bine!

eqilibruee 07-03-11 14:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4149503)

intre timp am incaltzat jantele de spate cu 225.35 (pe 10j) ...

si pe fata cat pui ghips?

plictisit 07-03-11 16:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
chiar asa ma caius n-ai avut bani de anvelope mai late ? :lol:

Maniak22 07-03-11 16:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
e regula la caius 225 cu 35 pe 10J :) se pare
bv chiar arata f f bine jantele pe masina...:)

Caius TM 07-03-11 17:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by EuNuAltul (Post 4149612)
vai in ce fel stau gumele :) si cand ma gandesc ca eu am avut 275/35 pe aceleasi jante si arata beton ....la tine o sa arate maxim de beton :)).

:)) da... maxim de beton


Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 4149618)
Bravo bai gogoshik hai cu ele pe masina sa vedem ce iese :lol:

saptamana viitoare le urc pe masina ca o duc la pregatit / vopsit ...

Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 4149759)
cam grav :lol: sa le invarti sanatos e bine bine

da.. o sa fie ce trebuie la final ... (sper)


Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4149838)
arata foarte bine!

multumesc :D

Quote:

Originally Posted by eqilibruee (Post 4149888)
si pe fata cat pui ghips?

pe fatza nu pun nimic ma, dau cu banda izolatoare si aia e..


Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 4150207)
chiar asa ma caius n-ai avut bani de anvelope mai late ? :lol:

am avut o oferta de 285/45/19 ... cred ca erau ce trebuie..
prima varianta cabrio allroad

Quote:

Originally Posted by Maniak22 (Post 4150230)
e regula la caius 225 cu 35 pe 10J :) se pare
bv chiar arata f f bine jantele pe masina...:)

da.. dar din pacate n'am gasit ce sa pun pe fatza ..
asa ca am schimbat putin regula...
am pus 225/35 pe 9j care sta la fel de bine tras..
si pe spate mi-am pus 235/35 pe 10j .. si sunt egale.. si arata foarte bine.

TM 77 ADF 07-03-11 18:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
hai nu mai abera :))

crysty.bobok 07-03-11 18:50

re: E46 - TM 77 EEE
 
Pune te rog poze cu 225 35 pe fata.... vreau sa iau si eu la fel tot pe jante de 9j si sunt curios cum ar arata :D .... eu ma mir cum au stat pe 10j :D

Bafta !

coka 07-03-11 20:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
cam porno asta mica! :D :D
apropo de detalii...imi place "martisorul" ei de la oglinda :lol:

iviTe 07-03-11 20:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
Am trecut si eu prin tm si nu am avut cum sa nu o vad masina :shock: nu se poate sa nu o vezi ca iti scoate ochii era parcata peste drum de MoL sau Omv ce este acolo ca nu am fost atent(peco) ... la hotelul acela, presupun ca acolo muncesti .. arata intr`un mare fel masina abea astept sa o vad gata :twisted: bafta in continuare :arrow:


All times are GMT +2. The time now is 13:04.

- Copyright 2026 4Tuning