Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 21-03-11 19:09

Re: my tuning r5
 
nustiu

VladM 21-03-11 19:10

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by vladpvs (Post 4188733)
Arata bestial masina! Succes in continuare - parerea mea este ca niste jante "spinnere" ar da bine pe masina

Like !

johnsonxxl 21-03-11 19:10

Re: my tuning r5
 
nem hallgat pletykák autó kabát gyönyörű, de tegye vissza a kocsiba

fazekasnfs 21-03-11 19:19

Re: my tuning r5
 
hat enek nemsok ertelmevan igy atforditva!

johnsonxxl 21-03-11 19:24

Re: my tuning r5
 
erre ceau

razvy_91 21-03-11 20:21

Re: my tuning r5
 
Alooooo , asta ii 4tuning.RO , nu 4tuning.HU :!:

Daniel_Toa 21-03-11 20:29

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4188719)
o rupt oglinda dreapta

A fost comica rau fraza asta . In general un R5 poate face senzatie , doar daca ajunge pe mana cui trebuie . Masina din acest topic este o ... cauza pierduta daca i as putea spune asa . Pacat de masina .

du0n 21-03-11 23:17

Re: my tuning r5
 
Romanii chiar au talent !

sita 22-03-11 16:14

Re: my tuning r5
 
chiar imi place de omuletu asta :) toti se agita si il iau la misto si el e calm si nonsalant, foarte tare :)) cred ca o sa devina unul dintre cele mai urmarite topicuri de pe 4t , up si de la mine pentru sticky :)

fazekasnfs 22-03-11 17:53

Re: my tuning r5
 
1 Attachment(s)
schaun nou

VladM 22-03-11 18:15

Re: my tuning r5
 
Ce "schaun" ti-ai tras,sa moara 3 vecini.

johnsonxxl 22-03-11 18:24

Re: my tuning r5
 
doar unu? maine apari cu far nou :))

faustino 22-03-11 18:53

Re: my tuning r5
 
Pe dreapta? De ce nu l-ai pus la tine? Pare mai confortabil decat cel de la sofer....

aleks 22-03-11 19:01

Re: my tuning r5
 
Ideea e că tu munceşti la maşina ta, constant şi continuu.
Dacă ai cere uneori şi păreri înainte să cumperi sau să schimbi ceva, ai putea chiar scoate ceva drăguţ din maşină.
Nu te mai repezi după toate prostiile, mai gândeşte-te, mai calculează, mai întreabă, ai putea face un lucru frumos până la urmă, să ştii...

fazekasnfs 22-03-11 19:09

Re: my tuning r5
 
maine schimb si pe celalat scaun


All times are GMT +2. The time now is 21:18.

- Copyright 2026 4Tuning