![]() |
Re: my tuning r5
nustiu
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
nem hallgat pletykák autó kabát gyönyörű, de tegye vissza a kocsiba
|
Re: my tuning r5
hat enek nemsok ertelmevan igy atforditva!
|
Re: my tuning r5
erre ceau
|
Re: my tuning r5
Alooooo , asta ii 4tuning.RO , nu 4tuning.HU :!:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Romanii chiar au talent !
|
Re: my tuning r5
chiar imi place de omuletu asta :) toti se agita si il iau la misto si el e calm si nonsalant, foarte tare :)) cred ca o sa devina unul dintre cele mai urmarite topicuri de pe 4t , up si de la mine pentru sticky :)
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
schaun nou
|
Re: my tuning r5
Ce "schaun" ti-ai tras,sa moara 3 vecini.
|
Re: my tuning r5
doar unu? maine apari cu far nou :))
|
Re: my tuning r5
Pe dreapta? De ce nu l-ai pus la tine? Pare mai confortabil decat cel de la sofer....
|
Re: my tuning r5
Ideea e că tu munceşti la maşina ta, constant şi continuu.
Dacă ai cere uneori şi păreri înainte să cumperi sau să schimbi ceva, ai putea chiar scoate ceva drăguţ din maşină. Nu te mai repezi după toate prostiile, mai gândeşte-te, mai calculează, mai întreabă, ai putea face un lucru frumos până la urmă, să ştii... |
Re: my tuning r5
maine schimb si pe celalat scaun
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:18. |
- Copyright 2026 4Tuning