![]() |
Re: Soferul si masina
probabil.... de ce? sa intzeleg ca suntem in aceeasi barca (Automatica)?....tu ce masina ai?... k veni vorba...
|
Re: Soferul si masina
corect frate.....da normal k mergeai mai repede k ele.....ma tot intreaba cine e baiatu ala dragutz cu Coupeu'.........ntz ntz ntz........:)
|
Re: Soferul si masina
Quote:
- nu chiar aceeasi barca... acelasi port Politehnica - logan. |
Re: Soferul si masina
da, djvibe.... that's me.... ce ochisori ageri ai.... :twisted:
|
Re: Soferul si masina
Asa sunt eu mai ager :D :)..... si poti sa-mi zici Vibe daca vrei ca nu mai ``profesez`` in domeniu :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:32. |
- Copyright 2026 4Tuning