Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeile la volan (https://forum.4tuning.ro/28-femei/19714-femeile-volan.html)

Un bou de vanzare 19-12-06 22:02

Re: Femeile la volan
 
ok ok aveti dreptate....sorry...d-abia am facut ochi si vad k deja deranjez :(:(:(

Trixi 19-12-06 22:07

Re: Femeile la volan
 
aici nimeni nu deranjeaza ;) ...numai kiar ar fi bine sa pastrezi un ton mai politicos...vezi u esti la sectiunea femei..nici io nu ma duc la mecanicul meu in garaj,sa-i zic cit d prost lucreaza :D

Un bou de vanzare 19-12-06 22:10

Re: Femeile la volan
 
sa stii k aici chiar asa e, knd ai dreptate ai...sorry dak am fost badaran (si tu m-ai atacat un pic,,,,s-a trezit bou din mine) .... :))

Trixi 19-12-06 22:17

Re: Femeile la volan
 
atunci...bun-venit intre noi!;)

EvLSant0S 19-12-06 22:18

Re: Femeile la volan
 
.. ai grija.. ca mergi pe teren minat.. daca ai calcat stramb .. :D sar toate pe tine si te mananca de viu , la figurat vbind :D

Un bou de vanzare 19-12-06 22:21

Re: Femeile la volan
 
o doamne sper sa ai dreptate ....(dak m-ar auzi prietena mea as scrie cu siguranta NUMAI la sectiunea femei) :))

Trixi 19-12-06 22:24

Re: Femeile la volan
 
ai grija ce iti doresti asa...inainte d craciun :D :D :D

The_Mask 20-12-06 22:04

Re: Femeile la volan
 
A-ti luat-o pe langa topic....
V-ati intrebat vrodata ca majoritate femeilor nu conduc din placere( mai sunt si exceptii) multe conduc din necesitate, de nevoie, sa-si aduca sotul care a baut la o chindie care-i spune "apasa ambreiajul" "fa asa, las-o asa" si normal ca sunt derutate, iar in trafic se pierd foarte repede. Ba mai mult unele fete/femei sunt claxonate la semafor cu 2-3 sec inainte sa se faca verde ca sa te asiguri ca nu i se opreste motorul cand pleaca de pe loc...si multe alte chestii! Eu zic ca nu ar trebui sa facem discriminare de sexe aici, pentru ca sunt o multime de baieti/barbati care nu stiu sa conduca, si sunt mai kamikaze decat multe alte fete/femei!

pheerya 20-12-06 22:16

Re: Femeile la volan
 
bine Trixi...tu ridici "rasa" feminina...;) asa ca as recomanda baietilor tupeisti sa nu se puna cu femeile...noi suntem in stare sa conducem masini(si nu numai), gatim, crestem copii etc... voi doar..."conduceti" (pt cei care se simt:lol: )

iasi_drifter 20-12-06 22:50

Re: Femeile la volan
 
voi conduceti asa cum facem noi mancare. :D
daca si-ar vedea fiecare de sarcina lui exclusiv ar fi o lume perfecta :lol:
fara noi la prima pana de cauciuc ati abandona masina :lol:
fara noi barbatii oricum lumea ar fi cam pe la nivelul epocii de piatra la cat va pricepeti voi la tehnica :D
nu tu cladiri ca lumea, nu tu masini, nu tu drumuri, nu tu aparate electronice samd. :D
si in epoca de piatra se gatea si se cresteau copii :D

OltcitPower 20-12-06 23:22

Re: Femeile la volan
 
stii cum e...fiecare se pricepe la ceva...

pheerya 21-12-06 09:24

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by iasi_drifter (Post 669320)
voi conduceti asa cum facem noi mancare. :D
daca si-ar vedea fiecare de sarcina lui exclusiv ar fi o lume perfecta :lol:
fara noi la prima pana de cauciuc ati abandona masina :lol:
fara noi barbatii oricum lumea ar fi cam pe la nivelul epocii de piatra la cat va pricepeti voi la tehnica :D
nu tu cladiri ca lumea, nu tu masini, nu tu drumuri, nu tu aparate electronice samd. :D
si in epoca de piatra se gatea si se cresteau copii :D

inseamna ca tu te simti:lol: ideea este ca nu toate suntem asa...eu am invatat multe si despre mecanica de la prietenul meu..si nu sunt genul care sa lase masina in drum daca a facut o pana...kiar asta ii spuneam si lui sapt trecuta...asa ca...gresesti...
dar, ai si tu dreptul la o parere...kiar daca este gresita;)

iasi_drifter 21-12-06 09:50

Re: Femeile la volan
 
Quote:

eu am invatat multe si despre mecanica de la prietenul meu
am zis daca noi nu am fi. deci te simti :lol:

si mai precis ce mancare stii sa faci? ca omleta si incalzit la microunde stiu si eu :D
nu e vorba ca nu am putem sa invatam sa facem mancare, dar de ce sa ne batem capul, cand va putem pune pe voi? :D
nu uita ca intr-o vreme tot de noi depindeati sa ne ducem cu sulita in padure la vanatoare sa nu moara familia de foame :lol:

Un bou de vanzare 21-12-06 11:28

Re: Femeile la volan
 
Eu zic sa faceti pace...condusul bine e un talent, e o arta , un dar....toata lumea poate conduce(asa cum toata lumea poate gati,poate picta,poate canta),insa numai anumite persoane duc aceste activitati la rang de arta...

deci, pot exista femei de mii de ori mai soferitze decat unii barbati..insa femeile trebuie sa accepte un lucru barbatii pot face lucrurile in orice domeniu mai bine k ele...si stiti dece (nu pt k ar fi mai destepti ) ci pt simplul fapt k sunt rationali.

pheerya 21-12-06 18:29

Re: Femeile la volan
 
Quote:

Originally Posted by iasi_drifter (Post 669729)
am zis daca noi nu am fi. deci te simti :lol:

si mai precis ce mancare stii sa faci? ca omleta si incalzit la microunde stiu si eu :D
nu e vorba ca nu am putem sa invatam sa facem mancare, dar de ce sa ne batem capul, cand va putem pune pe voi? :D
nu uita ca intr-o vreme tot de noi depindeati sa ne ducem cu sulita in padure la vanatoare sa nu moara familia de foame :lol:

nu ti raspund la provocare....
si nici macar nu ma cunosti...iar tragi concluzii pripite...


All times are GMT +2. The time now is 22:19.

- Copyright 2026 4Tuning