Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

the_mav 07-10-04 12:27

Enterprise..... :? :?: :wink:

cre' k o piloteaza Picard... :) :P

PYT 07-10-04 12:50

dak nu ma inshel scrie mare pe aripa in spate Plymouth.. nu stiu ce model si sincer nici nu ma intereseaza k e kiar penibila.. oricum, ink cineva care tine cont de 'regulile' acestui joc :roll:

@the_mav: looooool si in dreapta sta Data si il dirijeaza pe unde sa mearga :lol:

EvLSant0S 07-10-04 14:11

plymouth nu ?

R-NOS15 07-10-04 14:27

dodge charger?

Bogdan_16v 07-10-04 14:29

Vedeti ca va dau flashuri Romulanii... :lol:

PYT 07-10-04 14:37

nu-i nimik avem dispozitivul anti-orbire primit cadou de la klingonieni :lol: :lol: :lol:

CT-87-ADY 07-10-04 15:42

1 Attachment(s)
:? hmmm
I-a zicetzi ce mashina`i asta??? -hai k e ushor- :wink:

R-NOS15 07-10-04 16:45

ct-87-ady :x :x :x bay.. asteapta si tu sa ghicim masina (daca se poate numi asa) din poza... si dupa aceea pui si u poza ta :? :? :?

Bogdan_16v 07-10-04 18:10

Poza lui Ady e mai la subiect decat cea de dinainte..BMW Z1?

CT-87-ADY 07-10-04 19:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R-NOS15\"
ct-87-ady :x :x :x bay.. asteapta si tu sa ghicim masina (daca se poate numi asa) din poza... si dupa aceea pui si u poza ta :? :? :?

dak se incadra in regulament stai linishtit k nu postam! Dar din pkte nu se incadreaza ...
Da Bogdan e Z1! Pune poza pls!

Bogdan_16v 07-10-04 21:51

1 Attachment(s)
Pana maine dimineata nu mai intru asa ca asteptati...

pimp_lex 08-10-04 02:06

aia a lu ursu e Plymouth Superbird de pe la inceputul anilor 70

asta ultima rosie ....Suzuki Alto?

Bogdan_16v 08-10-04 14:16

Nu, dar e japoneza...(asta cred ca era clar)...indiciu: \"inima\"... :wink:

CT-87-ADY 08-10-04 14:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
Nu, dar e japoneza...(asta cred ca era clar)...indiciu: \"inima\"... :wink:

:lol: ciudat indiciu... :?

R-NOS15 08-10-04 15:47

mazda?


All times are GMT +2. The time now is 11:11.

- Copyright 2026 4Tuning