![]() |
Enterprise..... :? :?: :wink:
cre' k o piloteaza Picard... :) :P |
dak nu ma inshel scrie mare pe aripa in spate Plymouth.. nu stiu ce model si sincer nici nu ma intereseaza k e kiar penibila.. oricum, ink cineva care tine cont de 'regulile' acestui joc :roll:
@the_mav: looooool si in dreapta sta Data si il dirijeaza pe unde sa mearga :lol: |
plymouth nu ?
|
dodge charger?
|
Vedeti ca va dau flashuri Romulanii... :lol:
|
nu-i nimik avem dispozitivul anti-orbire primit cadou de la klingonieni :lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:? hmmm
I-a zicetzi ce mashina`i asta??? -hai k e ushor- :wink: |
ct-87-ady :x :x :x bay.. asteapta si tu sa ghicim masina (daca se poate numi asa) din poza... si dupa aceea pui si u poza ta :? :? :?
|
Poza lui Ady e mai la subiect decat cea de dinainte..BMW Z1?
|
Re:
Quote:
Da Bogdan e Z1! Pune poza pls! |
1 Attachment(s)
Pana maine dimineata nu mai intru asa ca asteptati...
|
aia a lu ursu e Plymouth Superbird de pe la inceputul anilor 70
asta ultima rosie ....Suzuki Alto? |
Nu, dar e japoneza...(asta cred ca era clar)...indiciu: \"inima\"... :wink:
|
Re:
Quote:
|
mazda?
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning