![]() |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
un bleo ..un turcuaz ceva...ar merge!! culori mai rare pe masini:D
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
in ce stadiu mai e pisica? isi recapata forma?
bafta multa!8) |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
asa...sorry ptr intarziere am citit tot!!! in primu rand vreau sa te felicit ptr ceea ce ai facut din masina prima oara..si in al 2-lea rand imi pare rau ptr accident...si bafta mai departe la proiect..si asteptam poze 8)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
intr'o saptamana sper sa fie gata tablaria
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
in problema pe care o aveam la motor...sunt supapele de evacuare toate strambe
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
pai cum s-au indoit??? :O
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Succes la reparat ;)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Bafta...sa iasa ceva frumos:)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Sigur o sa iasa
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
bv ai muncit mult la ea :) dar se merita pt un BMW :D dar din punctul meu de vedere contazamult la o masina starea tehnica far bv imi place
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
mare pacat de frumusetea aia...spor la munca in continuare si sper sa o faci si mai frumoasa...oare se poate mai frumoasa?
bafta |
Re: Multa munca pentru o...pisi...
poze ceva? :)
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
just*rzv mai termina cu mesajul ala enervant, la toate threadurile acelasi mesaj "POZE CEVA" :blahblah:
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
o sa pun si poze dar deocamdata nu e de vazut mare lucru la ea....nu ma apuc sa pun poze cu arcurile schimbate...sau cum arata acum nepregatita....
|
Re: Multa munca pentru o...pisi...
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:07. |
- Copyright 2026 4Tuning