Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

frozzen 12-01-07 18:59

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
un bleo ..un turcuaz ceva...ar merge!! culori mai rare pe masini:D

StefanVVTi 18-01-07 12:45

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
in ce stadiu mai e pisica? isi recapata forma?
bafta multa!8)

ruller 18-01-07 20:33

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
asa...sorry ptr intarziere am citit tot!!! in primu rand vreau sa te felicit ptr ceea ce ai facut din masina prima oara..si in al 2-lea rand imi pare rau ptr accident...si bafta mai departe la proiect..si asteptam poze 8)

mihaitzaa 18-01-07 23:28

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
intr'o saptamana sper sa fie gata tablaria

mihaitzaa 20-01-07 16:24

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
in problema pe care o aveam la motor...sunt supapele de evacuare toate strambe

dj01fad 22-01-07 20:27

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
pai cum s-au indoit??? :O

Barum 23-01-07 12:53

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Succes la reparat ;)

blondu_vsp 23-01-07 23:22

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Bafta...sa iasa ceva frumos:)

NoAngels 24-01-07 16:53

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Sigur o sa iasa

Z_junior 24-01-07 18:08

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
bv ai muncit mult la ea :) dar se merita pt un BMW :D dar din punctul meu de vedere contazamult la o masina starea tehnica far bv imi place

markuletz 31-01-07 00:50

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
mare pacat de frumusetea aia...spor la munca in continuare si sper sa o faci si mai frumoasa...oare se poate mai frumoasa?
bafta

just*rzv 01-02-07 15:33

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
poze ceva? :)

tribaL 01-02-07 15:58

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
just*rzv mai termina cu mesajul ala enervant, la toate threadurile acelasi mesaj "POZE CEVA" :blahblah:

mihaitzaa 02-02-07 07:46

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
o sa pun si poze dar deocamdata nu e de vazut mare lucru la ea....nu ma apuc sa pun poze cu arcurile schimbate...sau cum arata acum nepregatita....

alexzander407 02-02-07 11:25

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 726829)
o sa pun si poze dar deocamdata nu e de vazut mare lucru la ea....nu ma apuc sa pun poze cu arcurile schimbate...sau cum arata acum nepregatita....

nu am vazut baiat mai ambitios cred ca jumatate din voi vindeau masina la fiare vechi sau vindeau ce mai era bun din ea ... succes in continuare cu restaurarea si pana la sfarsitu primaveri speram sa o vedem pe pisi iar pe strazi ... B A F T A


All times are GMT +2. The time now is 10:07.

- Copyright 2026 4Tuning