Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 13-11-10 10:21

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3808081)
acum am ajuns acasa neamtzule, cum am promis, am urcat pozele

Ms ,mult pentru poze domnu :D

Neamtzu_e36 14-11-10 15:00

Re: E36 - M43B18
 
6 Attachment(s)
-Mocheta capac porbagaj montata
-Foliei geamuri montata
-si am incercat sa schimbam placutele de frana dar sunt suruburile prea stranse :lol:

NightClubRacer 15-11-10 10:27

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3808081)
acum am ajuns acasa neamtzule, cum am promis, am urcat pozele

joasa e ma nene, cum te impaci cu drumurile noastre? :D eu am baia la 4,5cm de sol si deja am zgariat-o :lol:

Wilgax 15-11-10 13:33

Re: E36 - M43B18
 
Mocheta portbagaj e cumparata sau home made?

Neamtzu_e36 15-11-10 18:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3813600)
joasa e ma nene, cum te impaci cu drumurile noastre? :D eu am baia la 4,5cm de sol si deja am zgariat-o :lol:

foarte greu ma impac cu ea asa,merg incet ca sa evit gropile si denivelarile,iar cand ies din cartier ocolesc toate opritoarele ca nu trec peste ele :lol:

Neamtzu_e36 15-11-10 18:47

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3814104)
Mocheta portbagaj e cumparata sau home made?

este cumparata ....

Wilgax 15-11-10 21:49

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3814899)
este cumparata ....

MS mult sef!

NightClubRacer 15-11-10 22:45

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3814896)
foarte greu ma impac cu ea asa,merg incet ca sa evit gropile si denivelarile,iar cand ies din cartier ocolesc toate opritoarele ca nu trec peste ele :lol:

atunci e bine :D spor in continuare!

Wilgax 16-11-10 10:00

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3814896)
foarte greu ma impac cu ea asa,merg incet ca sa evit gropile si denivelarile,iar cand ies din cartier ocolesc toate opritoarele ca nu trec peste ele :lol:


Da dar cine o mai are asa lasata pe burta ca tine sef si se mandreste cu loggo-ul LOW IS A LIFE STYLE?Nimeni.:peace::peace:

PDV_1989 16-11-10 11:18

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
Neamtzule am sticker cu STANCE WORKS LOW IS A LIFE STYLE daca te intereseaza, 10 lei :D

sprinter 16-11-10 11:39

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3816792)
Neamtzule am sticker cu STANCE WORKS LOW IS A LIFE STYLE daca te intereseaza, 10 lei :D

Daca tot te ai apucat de facut stickere... fa-le si tu calitativ si sa arate bine... ca ai cateva stickere de zici ca sunt desenate cu stanga.

Neamtzu_e36 16-11-10 12:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3815735)
atunci e bine :D spor in continuare!

ms mult domnu, bafta si tie cu a ta ;)

Neamtzu_e36 16-11-10 12:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3816560)
Da dar cine o mai are asa lasata pe burta ca tine sef si se mandreste cu loggo-ul LOW IS A LIFE STYLE?Nimeni.:peace::peace:

maxim am spus de joasa :lol:

Neamtzu_e36 16-11-10 12:56

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by PDV_1989 (Post 3816792)
Neamtzule am sticker cu STANCE WORKS LOW IS A LIFE STYLE daca te intereseaza, 10 lei :D

ar o idee sa stii, da si mie un PM cu id tau ca am si eu niste dastea poate poti sa mi le faci ....

alex4you 16-11-10 13:09

Re: E36 - M43B18
 
sa vb cu cei de la Politie sa te opreasca pt k e masina joasa sau sa te salute cand te vede? doar stii k am pile :P:d


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning