Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Cheetos 16-02-07 08:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 752002)
in orice caz 4000 E mi se pare cam f mult!!!

Holdo 4000 de euroi nu ca i'i scump ci foarte scump!!!!!!!De la 4000,4000 in sus deja poate iti gasesti si tu un golf III gti sau ceva vr6

z3r0m3CSL 20-02-07 22:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Io am vazut Calibra aia galbena Duminica in piata de masini da nu mai avea intercooleru scos prin capota !!!

bmw_fear 21-02-07 15:08

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by z3r0<3_BMW_M3_CSL (Post 761790)
Io am vazut Calibra aia galbena Duminica in piata de masini da nu mai avea intercooleru scos prin capota !!!

si cat cerea pe ea?

raul_rebelul2005 21-02-07 15:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
si pe aia o fwtuto cand o ajuns in SM,s-o bagat la motor si atat i-a fost la calibra aia...pacat de ea...

bmw_fear 21-02-07 20:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 763152)
si pe aia o fwtuto cand o ajuns in SM,s-o bagat la motor si atat i-a fost la calibra aia...pacat de ea...

poate k ala numa bani sa scoata din ea il interseaza...pacat...in ziua de azi nu mai cont nik...numa banii

holdo 22-02-07 10:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am o veste pt voi :) un mitsubishi lancer EVO IX rosu pe strazile din SM. E cu numere de Ungaria da nu va speriati ii cumparat doar de acolo :)

szambi77 22-02-07 11:02

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 764719)
am o veste pt voi :) un mitsubishi lancer EVO IX rosu pe strazile din SM. E cu numere de Ungaria da nu va speriati ii cumparat doar de acolo :)

Este masina lui Gergo, cel care a cumparat de la Zsolti Peugeot-ul 205 verde pregatit pt. rally. Are o firma mare de vulcanizare si vanzari de cauciucuri noi pe str. Dariu Pop langa spalatoria auto. Masina asta are scopul si se preconizeaza a fi un rival al Subaru-lui albastru al lui Zsolti ;) ..... vom trai si vom vedea ;)

Incet, incet, dupa cum am mai afirmat, SM va avea in timp un cuvant de spus in comunitatea 4tuning din Ro ;) ..... si asta e doar inceputul 8) ........

z3r0m3CSL 22-02-07 13:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Nu situ ca nu mam uitat, da nu stiu daca era de vanzare da era in piata.

raul_rebelul2005 22-02-07 13:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
bine zici szambi....incetu cu incetu ne ridicam si noi....

Criwar 22-02-07 15:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
tot pe threadu meu...ofof...oricum vad k nu il continua nimeni deci nu am nimik d comentat :)...a lui toma a fi evo ala? k eu asa stiu k il cheama...

bmw_fear 23-02-07 14:57

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
am trecut si eu ieri pacolo...pe la vulcanizare..da nam avut la mine aparatu sai fac niste poze..: :( :((

bmw_fear 23-02-07 22:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
8 Attachment(s)
azi am facut niste poze cu bmw-u lu` raul...lam vazut intamplator...arata altfel cu jentile astea...arata mai bine....:D

bmw_fear 24-02-07 19:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
................

raul_rebelul2005 24-02-07 19:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu stiu cum o sa iasa dacia aia papuc,dar asa ca inceput arata bine,o vad in fiecare zi,arata bine si mertanu,faina culoarea.....pasatu ala lui Oliver asa forjat ii de numa,da si merge...

bmw_fear 24-02-07 19:42

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
asta am vazut azi la un atelier in drum spre petea...masina asta parasita in spatele atelierului...:((((((((


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning