![]() |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Cea mai tare jucarie la scara mare din Cluj!!... ;)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
stopurile sunt construite manual si custom de bogdan aka fiat500, va rog frumos......aplauze. EU am ramas uitmit oricum, now that's passion
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
ms ms pt aprecieri :);)
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
frumos oricum luceste.
dar de ce ai facut`o mai deshis la culoare jos si mai inchis sus? nu era mai bine invers? |
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
sus e neagra ma... da iti tre ochi antreanat :))))))))))))))))))))))))))))
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
probabil ca ii neagra sub albastru :P
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
2 lucruri care m-au facut sa ma simt la fel ca si cand privesc o emisiune "rides" sau "a car is reborn" sau "american hot rod" sau care o fi de pe discovery : mi-o luat o ora sa citesc cele 19 pagini ale topicului si calitatea lucrarii.. Felicitari! I'm speachless.
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
inca mai are pana la calitatea finisajelor din emisiunile de pe discovery, dar vorba aia....e tot in lucru...mai sunt multe de facut
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
foarte tare masina ! Respect !
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
am citit si eu toate paginile....cum arata inainte si cum arata acum:shock: ....tot respectul.....calutzii tot aia sunt ?
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
o poza cu "piticu"
|
Re: Fiat 500 at SmokeDesign
De la ko racing tuning show. Pt. astea 2 masini (fiatul si matizul) s-o meritat sa bat drumul de la Baia Mare.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:04. |
- Copyright 2026 4Tuning