Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Mihai90 20-12-10 10:32

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
mai bine,de fapt în 3 uşi am nevoie,şi dacă mai e şi neagră...
dar să fie fără defecte

zonda69 20-12-10 15:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Crezi ca poti sa-mi aduci asa ceva?

Daca da,spune-mi te rog cat ma costa cu tot cu transport

Ai cumva si un id de messenger ceva?

Multumesc


http://cgi.ebay.com/Minichamps-1-18-...item2a0ca8ef12

Tako 20-12-10 16:35

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
as fi interesat de modelul asta ...
daca se opreste la 15-18 lire

http://cgi.ebay.co.uk/RANGE-ROVER-SP...item3a617215ef

si daca ajunge la 18 lire cat ma costa cu totul?
mersi

Decodat 20-12-10 19:09

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by zonda69 (Post 3913728)
Crezi ca poti sa-mi aduci asa ceva?

Daca da,spune-mi te rog cat ma costa cu tot cu transport

Ai cumva si un id de messenger ceva?

Multumesc


http://cgi.ebay.com/Minichamps-1-18-...item2a0ca8ef12


Este 29$ transportul + 76$ la ora actuala, deci 105$ acum + 2$ taxa paypal + 5$comision = 112$. O sa mai creasca sigur licitatia.

Tako - nu trimite decat in Anglia.

Decodat 22-12-10 22:01

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up........

Decodat 25-12-10 20:17

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..........

blue macca 25-12-10 21:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
salut din nou !
Craciun fericit ! si numai bine,
vroiam sa apelez la tine sa intreb daca poti afla - licitatia asta ar putea ajunge in RO, si la cat ar duce transportul ?
multumesc anticipat !

Decodat 26-12-10 10:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut, merci la fel! Transportul e in jur la 15 E.

Decodat 28-12-10 10:42

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.........

Decodat 30-12-10 12:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP........

Decodat 01-01-11 15:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..........

Decodat 03-01-11 20:52

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.............

Decodat 05-01-11 21:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up............

Decodat 08-01-11 10:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...........

Decodat 10-01-11 19:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up.................


All times are GMT +2. The time now is 01:08.

- Copyright 2026 4Tuning