![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23.44 Prigatul de bihor e la putere
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
1:07 Am ajuns acasa,dupa o plimbare prin minunata..Timisoara. :D :crazy: Nu,stai linistit ca nu m-am dus sa ragai pe acolo.Nu sunt chiar asa nesimtit. :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
Mie imi place mallul din Titan, unde duminica se strange tiganimea la Mec si kafece, si cara scaune prin tot mollllu ca n-are iei loc mancatzash. |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:49 ascult muzica,dolb de ce esti rau ? :lol: Lasa lumea sa mance. :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
08:00 beau cafeaua,citesc presa,astept sa sune un prieten sa mai bem o cafea..sarbatorim ca am castigat ieri procesu cu taxa..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
15.06 tocmai am terminat de mancat citesc forumu vreo 5 minute si o tau la examen imediat
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
plictiseala.. munca in folosul comunitatii la sectia "Caut Melodie" ..
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:33
ma joc:) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21.23: dau un cs mic ...hai poate si un hns :suspiciou
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:28 Ascult muzica.....daca n-am somn:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21.37 beau cafeaua,,ma uit ce e afara si ma ia cu rau !!!
si citesc presa |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
10.17 Facuuuuuuuushiii diiiiiiiitamai postu' :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11.11 : coffe time :caffine: dupa care fug sa spal masina :sad: si vin inapoi la caldurica :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12 21 : ma plictisesc si incerc sa mi ocup timpul postand pe forum
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
10.-3 beau cafeaua :)stau pe forum
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning