Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

morpheusmaster 28-01-10 22:44

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23.44 Prigatul de bihor e la putere

StreetStyle22 29-01-10 00:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 3025328)
19:55 fac educatie sociala

Sincer acel mall chiar nu mi sa parut fitos fata de alte mall uri de prin tara sau bucuresti ,dar daca te apuci sa ragai pe acolo normal ca cei din juru tau par fitosi .


1:07 Am ajuns acasa,dupa o plimbare prin minunata..Timisoara. :D
:crazy:
Nu,stai linistit ca nu m-am dus sa ragai pe acolo.Nu sunt chiar asa nesimtit. :D

dolb 29-01-10 00:22

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 3025328)
19:55 fac educatie sociala

Sincer acel mall chiar nu mi sa parut fitos fata de alte mall uri de prin tara sau bucuresti ,dar daca te apuci sa ragai pe acolo normal ca cei din juru tau par fitosi .

educatie sociala :D
Mie imi place mallul din Titan, unde duminica se strange tiganimea la Mec si kafece, si cara scaune prin tot mollllu ca n-are iei loc mancatzash.

StreetStyle22 29-01-10 00:49

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:49 ascult muzica,dolb de ce esti rau ? :lol: Lasa lumea sa mance. :D

Babutz 29-01-10 07:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
08:00 beau cafeaua,citesc presa,astept sa sune un prieten sa mai bem o cafea..sarbatorim ca am castigat ieri procesu cu taxa..

cristiano304 29-01-10 14:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15.06 tocmai am terminat de mancat citesc forumu vreo 5 minute si o tau la examen imediat

MadAboutGolf3 31-01-10 15:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
plictiseala.. munca in folosul comunitatii la sectia "Caut Melodie" ..

Babutz 31-01-10 17:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:33
ma joc:)

DTH 31-01-10 20:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.23: dau un cs mic ...hai poate si un hns :suspiciou

JuST_GiuGiu 31-01-10 23:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:28 Ascult muzica.....daca n-am somn:D

Babutz 01-02-10 08:37

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.37 beau cafeaua,,ma uit ce e afara si ma ia cu rau !!!
si citesc presa

morpheusmaster 01-02-10 09:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10.17 Facuuuuuuuushiii diiiiiiiitamai postu' :))

DTH 01-02-10 10:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.11 : coffe time :caffine: dupa care fug sa spal masina :sad: si vin inapoi la caldurica :lol:

polon3zZo 01-02-10 11:17

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12 21 : ma plictisesc si incerc sa mi ocup timpul postand pe forum

Babutz 02-02-10 09:03

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10.-3 beau cafeaua :)stau pe forum


All times are GMT +2. The time now is 06:16.

- Copyright 2026 4Tuning