![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Fratilor, si cum trimiti pozele prin PM, folosind stringu [img]? Eu nu vad nici un manager de attachements ceva.. poate-s rupt de stress... help me out...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Imi pare foarte rau ca dupa Gabi si dadi trebuie sa imi anunt si eu retragerea din concurs. motivele sunt aceleasi lipsa de timp in primul rand si in al doilea rand de materiale la rezolutia respectiva (brushul dureaza prea mult). nu am reusit sa termin nici macar prima masina (3/4 fata) deci nu am cum sa termin pana luni sau miercuri. oricum mult mult succes tuturor celor care au ramas in concurs (in special madskillz si lks).
p.s. pt xxdadixx mie personal imi pare rau ca te retragi chiar eram curios sa vad ce o sa mai scoti :D , dar oricum cand ai timp ai putea faci una sa o pui la various :). eu o sa incerc sa termin macar una sa o pun acolo. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
In legatura cu problema mea m-a lamurit Gabi. Pe cine il mai macina solutia e uploadarea imaginilor pe un site de photobloging si utilizarea stringurilor [img] sau [url] in pm cu linku care il genereaza site-ul (ex:badongo.com) cand termina de uploadat poza.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mah fratilor da c sa intamplat a inceput ploaia d retrageri?oricum era misto sa fim cu totii..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
In momentul cand terminati lucrarile si vreti sa le trimiteti pe PM celor responsabili cu centralizarea, veti vedea ca nu se pot uploada poze in mesajele private. Nu intrati in panica si folositi image hostingul forumului, apoi, in mesajul privat, folositi tag-ul [img]url[/img].
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Quote:
in cazu asta cum uploadam imaginile de 1600x1200(rx8-ul si restul) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma cum facem uploadul k yo nu stiu cum folosim [img]...poti sa imi spui shi mie gabi chiar dak ai scris mai sus yo tot nu am inteles...sorry
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
io vreau sa stiu cum trimitem noi pozele d 1600x1200.... mai bine ne dau admini carora trebuie sa le trimitem pozele adresa d mail si le trimitem p mail .... parerea mea :|
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
maine, luni, 27 martie vom discuta EXACT, la o sedinta organizatorica, ce si cum cu centralizarea lucrarilor si modul in care se va face aceasta.
pana atunci, pregatiti-va cu lucrarile terminate + screenshot-urile de rigoare pana pe 27-28-29 maxim, ca pe 30-31 sa fie deja propuse, pe forum, pentru voturile onorifice ale membrilor 4tuning. inca o data, pe 30-31, TOTI MEMBRII INSCRISI 4TUNING VOR AVEA POSIBILITATEA SA AIBA O DECIZIE IN ACORDAREA PREMIILOR ONORIFICE PRIN VOT !!! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
PREMIILE ONORIFICE ACORDATE DE MEMBRII INSCRISI 4TUNING PE 30-31 APRILIE VOR FI URMATOARELE:
-locul I, II, III – pentru fiecare sectiune - acordate de membrii inscrisi 4Tuning -premiul “best of show” pentru categoriile FREEHAND TUNING, BEGINNER TUNING, ADVANCED TUNING - acordat de membrii inscrisi 4Tuning -premiul “the ultimate tuning” pentru categoria HIGH-END TUNING - acordat de membrii inscrisi 4Tuning INCA O DATA, 30-31 APRILIE - ZILE MARATON PENTRU VOT !!! MAY THE BEST WIN ! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mama c emotii am :))
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pana la urma cum va trimitem poza cu masina +screenshot-ul....ar fi o idee sa le trimitem pe un mail ..sau ceva si sa scriem acolo datele noatre
ex:alex-maxx -beginner tuning.... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Deci cum vom trimite ???
Pt ca la PM nu am vazut nici un buton pt atasarea pozelor ! :???: |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
au dreptate si ei knd se iau d voi... nu puteti sa cititi c sa discutat inainte... vom afla azi c tre sa facem...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
No offence, 27-28-29 e un termen mult prea general :? va rog sa precizati un deadline, ziua si ora, pana la care se accepta lucrarile pentru concurs!
Eu unul abia pe 29 cred ca voi putea trimite lucrarea, asa ca va rog sa faceti precizarea ceruta ca sa stiu daca are rost sa nu dorm noptile ce urmeaza sa pot sa imi termin lucrarea. |
| All times are GMT +2. The time now is 14:25. |
- Copyright 2026 4Tuning