Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

eMH 07-02-10 23:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se baga vreunul ACUM?
Adica in MOMENTUL ASTA ??
Astept PM,sau buzz,care ma aveti in lista!

demonul 07-02-10 23:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
mas da oleaca :> SA I DAM PE COAJA

eMH 08-02-10 00:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
In seara asta am jucat cu demonul. S-au petrecut niste evenimente mai deosebite. El tot accelera foarte repede,iesea de pe plansa,sarea pe acolo. Eu m-am gandit ca are ceva trainer. El mi-a spus ca e de la lag,si ca si la mine facea asa. Mi-e tare greu sa cred,din moment ce de cand joc NFSU2 pe net,nu am mai patit nici macar o singura data asa. I-am zis sa faca un filmulet,sa vad si eu cum face el scorurile alea mari. Bineinteles,a zis ca nu stie sa faca film,ca nu gaseste program,ca face doar film de 20 de secunde. I-am zis sa se filmeze cu telefonul,si m-a intrebat daca vreau sa isi filmeze degetele.
Vreti sa va dau exemplu cu ce face el? Asteptati putin,sa va arat ce scoruri fac eu intr-o singura tura,nu in 5.


P.S.: Uitati ce scor am facut eu intr-o tura. Totul e sa ai masina modificata la dyno!
Si sa stiti ca nu joc cu coduri sau cu trainer,ca nici nu stiu ce sunt alea.
Cod cred ca vine de la call of duty,si trainer cred ca e vre-un antrenor care te bate pana joci mai bine. Vedeti ce bun sunt? Hai sa facem campionat,ca ard de nerabdare :)

demonul 08-02-10 00:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
sti ce emh nu vreau sa ma razboiesc cu tine clar asa ca am un film pe youtube la quake race am facut 800. si ceva de mi
nu mai tin minte:D

eMH 08-02-10 00:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mai baietel. Deja ma scoti din sarite. Eu folosesc forumul asta de pe vremea cand tu nu stiai sa scrii. Eu joc NFSU 2 de ~1 an,poate chiar mai mult. Eu am fost primul care a inceput cu drifturile la NFSU2 pe forumul asta. Cine vrei tu sa ma scoata pe mine?
Cu mine a jucat foarte multa lume,mai exact aproape toti care joaca NFSU2 pe net de pe forum. Si la downhill,si la circuit,si la ce vrei tu. Tu esti un copil frustrat,care simte nevoia de afirmare. Ce ti-am zis la inceput era o gluma. Mai exact cand mi-ai dat add te-am intrebat cine esti si m-am facut ca nu te cunosc. Glumele se fac tot timpul intre oamenii care gandesc. Nu cred ca era o gluma prea deplasata.

Nu spun ca e codat sigur,sau asa,dar pana nu vad un film cu el in care face treaba,nu joc cu el. Si daca participa la campionat,nu e nicio problema,pentru ca va participa in locul meu.

Asta e tot ce am avut de spus despre el,refuz sa mai discut despre el,si cu el.


P.S.: Sper sa nu iti plezneasca vena de pe frunte!

eMH 08-02-10 01:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Asta e filmul pe care l-a facut demonul.
In film cel mai mare scor a fost 150.000. Si pe toata cursa (10 ture) a facut 800 si ceva de mii. Adica nu are nicio legatura cu ce poze punea el aici...

Nici macar nu s-a apropiat de 500.000 cat avea in poza,si nici de scorul de acolo.

Si ca tot a venit vorba,nu vreau sa se inteleaga ca am ceva cu el,dar am descoperit ca nu tot ce zboara se mananca.
Si sa nu credeti ca am facut treaba asta pentru ca scoate scoruri mai bune ca mine,ca sunt o gramada care ma fac. Pur si simplu nu imi place sa fiu "f***t in gura" asa pe fata...

R3chin 08-02-10 06:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
eMH nu inteleg totusi care e faza:| poza lui? poza lui are in tura 8- 200k + aia 500k =700 k care nu e mult .
Si cum ai reusit sa faci 700 k intr-o tura :O ca mia picat fatza:| :shock::shock:
Eu am reusit abea 220 mi aseara cu greu :|:sad:
Si chestia e ca il si cunosc si a jucat zi de zi timp de 3 sapt de cand il stiu ca vrea sa ma bata :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

Aseara am dat cu 3 dintre cei de pe aici si am scos scor 5 mi :D pe 10 ture....eu am pus o poza cu 1 milion si 350 mi pe forum :)) cum suna:D?

eMH 08-02-10 07:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma,cel putin tu nu ai inceput sa topai si sa sari in plansa...
Asta am patit cand am jucat cu el.

cRbL 08-02-10 07:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
1. e harta/traseu/cursa nu plasa/mapa
2. ai vreo modalitate concreta de a demonstra ca a trisat?
3. realizezi ca te ataci in halu asta de la UN JOC ?
4. ai 4 pagini de cartonase, nu crezi ca ar fi trebuit sa iti dai seama ca nu e cazul sa vorbesti inadecvat ?

wlady 08-02-10 07:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3063083)
Mai baietel. Deja ma scoti din sarite. Eu folosesc forumul asta de pe vremea cand tu nu stiai sa scrii. Eu joc NFSU 2 de ~1 an,poate chiar mai mult. Eu am fost primul care a inceput cu drifturile la NFSU2 pe forumul asta. Cine vrei tu sa ma scoata pe mine?
Cu mine a jucat foarte multa lume,mai exact aproape toti care joaca NFSU2 pe net de pe forum. Si la downhill,si la circuit,si la ce vrei tu. Tu esti un copil frustrat,care simte nevoia de afirmare. Ce ti-am zis la inceput era o gluma. Mai exact cand mi-ai dat add te-am intrebat cine esti si m-am facut ca nu te cunosc. Glumele se fac tot timpul intre oamenii care gandesc. Nu cred ca era o gluma prea deplasata.

Nu spun ca e codat sigur,sau asa,dar pana nu vad un film cu el in care face treaba,nu joc cu el. Si daca participa la campionat,nu e nicio problema,pentru ca va participa in locul meu.

Asta e tot ce am avut de spus despre el,refuz sa mai discut despre el,si cu el.


P.S.: Sper sa nu iti plezneasca vena de pe frunte!

1. Cati ani ai ?
2. Ce ai facut tu primul ?
3. NFS Underground 2 a aparut in 2004. Joci doar de 1 an ? Esti in urma.
4. Daca nu stii cum se comporta LAG'ul, nu te mai lua de omul asta.
5. Cand vei trece de stadiul de drifturi in arcade, treci pe simulatoare, si atunci sa vedem la ce bati, pe cine bati.

Scuze de off-topic.

PS : "Tu esti un copil frustrat,care simte nevoia de afirmare."

Ingerasul99 08-02-10 11:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
Intradevar sunt jucatori care ii vezi ca apar si dispar chiar daca in secunda 1 e langa tine si in secunda 2 e in fata , dar nu l-ai vazut plecand, eu pe cine am vazut ca face asa , am considerat ca triseaza , foloseste trainere sau ce foloseste.
Cat despre demon-adelin , am jucat cu el din cate imi aduc aminte si nu mi sa parut deloc bizar, nu cred ca e greu sa demonstreze ca poate scoate acei 500k in 5 ture.Daca ai putut o data poti de mai multe ori.
eMH las-o mai moale cu agresarile ca iar ne ataca moderatori si facem fix P|_|l@ , ca data trecuta.
Astept dovezi concrete. A si inca ceva eMH cum ai scos scorul ala pe un lap?

R3chin 08-02-10 12:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3063214)
Ma,cel putin tu nu ai inceput sa topai si sa sari in plansa...
Asta am patit cand am jucat cu el.


Are net prost el:P asta e chestia intra pe un server...de nfs undes multi si dai pe ultimu din lista ....care are cel mai mare lag sa vezi cum se vede masina din 10 in 10 metri sau deloc...are lag ca si mie merge rau cand joc cu el....daca a facut el server trebuia sa observi ca iti agata un pic...

eMH credca a gasit vreo solutie cod trainer de drift de a scos atata sau a modificat in photoshop :D ca eu maxim 230 mi am scos pe lap :| :shock:

demonul 08-02-10 13:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
multumesc baieti ca ma sustineti mersi mult va apreciez ms ms mult si cand osa aveti si voi ceva probleme osa va ajut cum pot :*:*:*





ma emh tu chiar ca ai ceva eu am facut 515 ce esti invidios? poate ca este frica ca te fac la campionat cine stie =)) asta e ce-sa faci nu este nimic ca ma acuzi ca sunt codat sau cu trainere sau cine stie ce mai sti tu poate ca esti tu cu deastea de sti atatea despre ele ca te prefaci ca nici nu stiu ce sunt alea asa ai zis ca am mai patit cu dastia nu esti singurul si erau codati asa ca gaseste o scuza mai buna.

wlady 08-02-10 14:01

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu te sustin pe tine ( vorbesc in numele meu ). Vroiam doar sa inteleg ce si cum.

demonul 08-02-10 15:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
o poza pentru emh sa vada cat pot eu la quake race ;) si sa nu mai spui ca sunt codat


All times are GMT +2. The time now is 22:08.

- Copyright 2026 4Tuning