Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   cine are audi 100 (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/13026-audi-100-a.html)

oblivion 10-04-10 23:56

Re: cine are audi 100
 
Fratzilor am un audi 100
motor 2.0 diesel de vanzare
si daca e cineva interesat styu si un audi 100
motor 2.0 turbo diesel de vanzare(motor defect)

mhozoc 12-04-10 08:05

Re: cine are audi 100
 
Salut, din ce an ,ce motor si ce bani ?

oblivion 20-04-10 21:42

Re: cine are audi 100
 
83 anu
800 toata masina!!
2000 diesel !!!

za_kristake 25-04-10 19:46

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by oblivion (Post 3296378)
83 anu
800 toata masina!!
2000 diesel !!!

ai ceva poze? ce dotari are, si cam ce defecte? s-a mai circulat cu ea?

oblivion 27-04-10 10:56

Re: cine are audi 100
 
poze momentan nu am dar o sa fac astazi.dotari piele geamuri electrice fata spate servo proiectoare de ceata,cu masina nu sa mai circulat de vreo 2 ani

oblivion 28-04-10 22:15

Re: cine are audi 100
 
nu styu sa bag poze pe forum
intra pe id cata_cory_2009
si itzi pot arata ceva ceva

nck_xx 29-04-10 14:54

Re: cine are audi 100
 
Salutari
In trecut tatal meu a detinut un Audi 100 GL 5S si am avut multe piese de schimb pt el...in urma cu mai multi ani se defectase si l'a dat la remat si mi'a mai ramas de la el un parbriz
Daca este cineva interesat poate sa imi dea un PM sa vb mai multe.

za_kristake 29-06-10 17:38

Re: cine are audi 100
 
daca stie cineva sa ma lamureasca ce diferenta este intre:
-audi 100 avant si audi 100 cc avant

mause35 02-08-10 21:13

Re: cine are audi 100
 
salut, am un audi 100 din 1986, si acum 2 zile nu mi-au mai functionat comenzile de la turbina care baga aer in masina, stie cineva cam ce ar putea fi???si la cine sa ma adresez la un mecanic sau la un electrician?

alexymat 07-09-10 10:29

Re: cine are audi 100
 
Salut!Am si eu un Audi 100,din anul 1988,2000cmc diesel.Stie cineva unde as putea gasi un semnalizator de fata pe partea dreapta,si un maner de la usa de la sofer?Ms anticipat.

badboy4life 07-09-10 14:07

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by alexymat (Post 3640403)
Salut!Am si eu un Audi 100,din anul 1988,2000cmc diesel.Stie cineva unde as putea gasi un semnalizator de fata pe partea dreapta,si un maner de la usa de la sofer?Ms anticipat.

Salutare, daca nu ma insel aveai nevoie si de o usa partea stanga fata. Oricum am eu tot ce ai nevoie in cazul in care masina este audi 100 facelift intre 1988 si 1991. Daca e doar audi 100 1983-1988 cu ce te pot ajuta e semnalizatorul care e la fel. pm [email protected]

audi90 08-09-10 10:54

Re: cine are audi 100
 
Frumoase ca masini audi 100,si mai ales cele pe care leati prezentat :D

alexymat 08-09-10 21:44

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by badboy4life (Post 3640961)
Salutare, daca nu ma insel aveai nevoie si de o usa partea stanga fata. Oricum am eu tot ce ai nevoie in cazul in care masina este audi 100 facelift intre 1988 si 1991. Daca e doar audi 100 1983-1988 cu ce te pot ajuta e semnalizatorul care e la fel. pm [email protected]


Ti-am trimis PM.;)

alexymat 25-10-10 16:28

Re: cine are audi 100
 
1 Attachment(s)
Are cineva o nuca de la schimbator exact ca in poza?
:rolleyes2

BOMBARDIERU 28-10-10 22:04

motor 5 pistoane
 
sal baieti
cineva a dat jos de pe un audi 90 un motor 2.3 5 cilindri si a pus 2.2 20 valve turbo cu tot cu cutie 6+1 luate de pe un s6 inca mai are de muca la el dar vrea sa vanda motorul de 5 cilindri +cutie cv quatro plus instalatie daca e nevoie motorul se aude superrrrrrrrrr ok am mers cu masina pana sal schimbe vrea 300 de euro pe cutie si pe motor eu cred ca e super la bani astia cine este interesat ma poate gasi aici
greudecucerit_briliant
0766964888


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning