![]() |
Re: cine are audi 100
Fratzilor am un audi 100
motor 2.0 diesel de vanzare si daca e cineva interesat styu si un audi 100 motor 2.0 turbo diesel de vanzare(motor defect) |
Re: cine are audi 100
Salut, din ce an ,ce motor si ce bani ?
|
Re: cine are audi 100
83 anu
800 toata masina!! 2000 diesel !!! |
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
poze momentan nu am dar o sa fac astazi.dotari piele geamuri electrice fata spate servo proiectoare de ceata,cu masina nu sa mai circulat de vreo 2 ani
|
Re: cine are audi 100
nu styu sa bag poze pe forum
intra pe id cata_cory_2009 si itzi pot arata ceva ceva |
Re: cine are audi 100
Salutari
In trecut tatal meu a detinut un Audi 100 GL 5S si am avut multe piese de schimb pt el...in urma cu mai multi ani se defectase si l'a dat la remat si mi'a mai ramas de la el un parbriz Daca este cineva interesat poate sa imi dea un PM sa vb mai multe. |
Re: cine are audi 100
daca stie cineva sa ma lamureasca ce diferenta este intre:
-audi 100 avant si audi 100 cc avant |
Re: cine are audi 100
salut, am un audi 100 din 1986, si acum 2 zile nu mi-au mai functionat comenzile de la turbina care baga aer in masina, stie cineva cam ce ar putea fi???si la cine sa ma adresez la un mecanic sau la un electrician?
|
Re: cine are audi 100
Salut!Am si eu un Audi 100,din anul 1988,2000cmc diesel.Stie cineva unde as putea gasi un semnalizator de fata pe partea dreapta,si un maner de la usa de la sofer?Ms anticipat.
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Frumoase ca masini audi 100,si mai ales cele pe care leati prezentat :D
|
Re: cine are audi 100
Quote:
Ti-am trimis PM.;) |
Re: cine are audi 100
1 Attachment(s)
Are cineva o nuca de la schimbator exact ca in poza?
:rolleyes2 |
motor 5 pistoane
sal baieti
cineva a dat jos de pe un audi 90 un motor 2.3 5 cilindri si a pus 2.2 20 valve turbo cu tot cu cutie 6+1 luate de pe un s6 inca mai are de muca la el dar vrea sa vanda motorul de 5 cilindri +cutie cv quatro plus instalatie daca e nevoie motorul se aude superrrrrrrrrr ok am mers cu masina pana sal schimbe vrea 300 de euro pe cutie si pe motor eu cred ca e super la bani astia cine este interesat ma poate gasi aici greudecucerit_briliant 0766964888 |
| All times are GMT +2. The time now is 14:09. |
- Copyright 2026 4Tuning