Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

vlad-anka 31-05-09 21:37

Re: 2 Faster More Show
 
intarziare foarte mare...
din cluj am venit intelesi ca se aplica coeficientii... dar surpriza nu sa mai aplicat nimic.
finalele nu sau mai tinut...
in mare parte sunt dezamagit.

am venit din cluj de la 5 dim sa stau pana la 8 seara crezand ca se tin finalele si surpriza aflu ca "au fost finalele" . asadar am dat 2 linii pe timp si am stat in ploie ca sa am de unde veni inapoi acasa.
acesta e raspunsu unuia de acolo.

kony00 31-05-09 21:44

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by vlad-anka (Post 2368651)
intarziare foarte mare...
din cluj am venit intelesi ca se aplica coeficientii... dar surpriza nu sa mai aplicat nimic.
finalele nu sau mai tinut...
in mare parte sunt dezamagit.

am venit din cluj de la 5 dim sa stau pana la 8 seara crezand ca se tin finalele si surpriza aflu ca "au fost finalele" . asadar am dat 2 linii pe timp si am stat in ploie ca sa am de unde veni inapoi acasa.
acesta e raspunsu unuia de acolo.

ME TO :bat:

kony00 31-05-09 21:48

Re: 2 Faster More Show
 
https://www.youtube.com/watch?v=GHCGwYNlXc8


https://www.youtube.com/watch?v=LjcBry7YtNA


Unu dintre organizatori mi-a spus sa astept timpii pt k primi 8 raman restu pleaca , am ast o ore , 2 ore , 3 ore , nimik . . .
si dupa ceva timp pleaca toata lumea . . .
2 ture am fkt
tot din cj am venit . . .

Anul trecut a fost mult mult mult peste anu asta chiar si akum 2 ani knd a plouat . . .

poate o sa fie mai mijto la Satu Mare:idea:

kony00 31-05-09 21:49

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 2368631)
da domnu... macar mi-a dat 20 de euro sa imi iau alta carcasa...da nu de mine era vb in principal... ci de masinile unor prieteni.. care erau "scaune/garduri"


mda kred k e vb de prietenu tau ala cu loganu p kre stateau toti . . .
eu eram in spatele lui tot cu Golanu

norbi_bidi 31-05-09 21:49

Re: 2 Faster More Show
 
la satu mare se anunta show mare... toti spun asta :) doar sa tina vremea

kony00 31-05-09 21:52

Re: 2 Faster More Show
 
Dar pana la urma cum a fost accidentu ala cu motociclistu ??? k am auzit mai multe variante ...

huber_bm 31-05-09 21:52

Re: 2 Faster More Show
 
la satu mare si data trecuta a iesit show, sper sa fie la fel :)

Spark 31-05-09 21:55

Re: 2 Faster More Show
 
stai linist ca si a mea a fost scaun/gard.
si culmea nesimtirii , ca eu inca eram in masina. mai dadeam o cheie .. se mai elibera masina 5 minute. si tot asa.

norbi_bidi 31-05-09 21:57

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by kony00 (Post 2368701)
Dar pana la urma cum a fost accidentu ala cu motociclistu ??? k am auzit mai multe variante ...

eu am auzit asa: a venit cel cu aprilia , bmw a iesit in fata lui facand intoarceri.

Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2368705)
la satu mare si data trecuta a iesit show, sper sa fie la fel :)

anul asta va iesii si mai bine deoarece se va face pe aeroport

huber_bm 31-05-09 22:00

Re: 2 Faster More Show
 
1 Attachment(s)
o masina care mia placut f mult, si care a mers f bine

norbi_bidi 31-05-09 22:03

Re: 2 Faster More Show
 
Eu nu l-am vazut cum merge... Mie cel mai mult mi-a placut acel EVO rosu (nu rot, celalat). Dadea clasa la toti pe 400 m.

huber_bm 31-05-09 22:06

Re: 2 Faster More Show
 
las` ca si ROT a mers f bine.......GO FAST !! :)

kony00 31-05-09 22:07

Re: 2 Faster More Show
 
kiar ultima cursa a fost rs4 asta alb cu Viperu ala si la start la kam facut binisor , si avea si pe pista un avantaj . . . eu asa am vaz . . . nu sariti cu gura dc nu e asa , afara ploua dja TARE

norbi_bidi 31-05-09 22:08

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2368751)
las` ca si ROT a mers f bine.......GO FAST !! :)

Mda... Doar ca a fost categorie mai mica. Nici pe el nu l-am vazut concurand. La exterior imi place mai mult ROT. Celalalt imi placea cum pleca :lol:

huber_bm 31-05-09 22:13

Re: 2 Faster More Show
 
apropo de grupe...dupa cum s-au facut inscrierile...fiecare a putut scrie ce vroia in formular...nimeni nu a verificat....fiecare putea declara cati HP vroia :)


All times are GMT +2. The time now is 05:48.

- Copyright 2026 4Tuning