![]() |
unde e concursul? ce se mai misca lucrurile...
|
zilele trec ...si trec.... :roll: :roll: :roll: :roll:
|
Dar avetzi oameni buni rabdare ... da...intarzie...hai sa`i rupem capu nu ??
in puii mei..RABDARE....nu e chiar asa de simplu sa obtii sponsori and shit...asa ca...RABDARE RABDARE :D |
rabdare
le-am zis si io sa aiba rabdare da vad ca nu au inteles :twisted: :twisted:
|
cum mai merge treaba cu concursul ? il terminati de organizat inainte sa inceapa scoala ? (pt mine scoala incepe miercuri, ca avem recuperari :cry: )
|
e o promisiune ferma
sper doar ca sa vedeti ca a meritat ca ati asteptat |
Dc nu merge documentu cu regulamentul ??? il deschid si imi apar o gramada de litere fara nici un sens ??? poate cineva sal mai puna ink odata pe forum ??
|
4 Attachment(s)
:wink:
|
KIA Sephia,o masina care a fost ocolita de tuning
dar eu cred ca ar iesi ceva super misto cu putina imaginatie;)
|
off
dak nu dowloadam imaginea cu dap`u nu puteam sa o vad , cam complicat :? .... dar cu seriozitate, vointa , si imaginatie bogata va iesi ceva fain, apropo , is sg care a avut probleme la vizualizarea paginilor?
|
vesti
gratzian.....da-ne vesti despre concurs......sper ca daca am asteptat atata vreme sa fie intradevar un concurs pe masura :D :D :D
|
vreau si eu un program cu care poti sa faci tuning virtual pe o poza
|
Re: vesti
Quote:
RABDARE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
da ...si io am avut probleme pana am dat de regulament ......folositi DAP ..pt cei care aveti probleme ...
acum ...mai trebuie doar rabdare :D |
detalii ceva?? :roll: :roll: :roll: :roll: detalii NOI..daca se poate ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning