Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

mer|in 01-02-06 09:58

unde e concursul? ce se mai misca lucrurile...

g_unit 02-02-06 16:22

zilele trec ...si trec.... :roll: :roll: :roll: :roll:

blowwind 02-02-06 16:49

Dar avetzi oameni buni rabdare ... da...intarzie...hai sa`i rupem capu nu ??
in puii mei..RABDARE....nu e chiar asa de simplu sa obtii sponsori and shit...asa ca...RABDARE


RABDARE :D

vlad_VSV 02-02-06 20:09

rabdare
 
le-am zis si io sa aiba rabdare da vad ca nu au inteles :twisted: :twisted:

TazAless 03-02-06 19:12

cum mai merge treaba cu concursul ? il terminati de organizat inainte sa inceapa scoala ? (pt mine scoala incepe miercuri, ca avem recuperari :cry: )

Gratzian 04-02-06 03:01

e o promisiune ferma
sper doar ca sa vedeti ca a meritat ca ati asteptat

ranek 04-02-06 10:52

Dc nu merge documentu cu regulamentul ??? il deschid si imi apar o gramada de litere fara nici un sens ??? poate cineva sal mai puna ink odata pe forum ??

Skillzu 04-02-06 10:55

4 Attachment(s)
:wink:

demon 08-02-06 11:00

KIA Sephia,o masina care a fost ocolita de tuning
 
dar eu cred ca ar iesi ceva super misto cu putina imaginatie;)

maf 08-02-06 11:44

off
 
dak nu dowloadam imaginea cu dap`u nu puteam sa o vad , cam complicat :? .... dar cu seriozitate, vointa , si imaginatie bogata va iesi ceva fain, apropo , is sg care a avut probleme la vizualizarea paginilor?

vlad_VSV 09-02-06 09:42

vesti
 
gratzian.....da-ne vesti despre concurs......sper ca daca am asteptat atata vreme sa fie intradevar un concurs pe masura :D :D :D

boti 19-02-06 17:32

vreau si eu un program cu care poti sa faci tuning virtual pe o poza

g_unit 20-02-06 06:40

Re: vesti
 
Quote:

Originally Posted by \"vlad_4tuning\"
gratzian.....da-ne vesti despre concurs......sper ca daca am asteptat atata vreme sa fie intradevar un concurs pe masura :D :D :D


RABDARE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LKS 25-02-06 00:24

da ...si io am avut probleme pana am dat de regulament ......folositi DAP ..pt cei care aveti probleme ...

acum ...mai trebuie doar rabdare :D

g_unit 01-03-06 20:12

detalii ceva?? :roll: :roll: :roll: :roll: detalii NOI..daca se poate ...


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning