Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Cataaa_ 30-05-10 22:15

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
mai greu sa ajunga la toate , dar totusi sa speram .

George Hermenean 30-05-10 22:44

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Felicitari!Arata si merge foarte bine:D.
Pe ce loc te-ai clasat?

Gabi 30-05-10 23:31

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Lăsānd glumele de zilele trecute la o parte, felicitări, Ken (nu Block, ci ăla al lu' coana Barbie :lol:) !

electric_style 31-05-10 00:13

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
sta bine de tot masina pe curbe !!! app ce victime mai noi face pe 402m ?:D

robisavage 31-05-10 02:30

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
multumesc frumos


1 -> 1400cm

* Volintiru Radu (suzuki swift ) 1.16 1.16
* Cotoinea Alin ( suzuki swift ) 1.17 1.16
* Cauc Flavius ( opel corsa ) 1.20 1.20
* Bratu Lucian ( civic ) 1.21 1.20
* Vlaescu Robert 1.24 1.23
* Biban Ionel ( peugeot 105 ) 1.24 1.25

astia au fost timpii la grupa mea .

bobocu91 31-05-10 19:08

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Felicitari robi, arata`le tuturor ca oltcitu` este inca un adversar de temut! :twisted:

Apropo, ti`am vazut bolidu` la vtm`u trecut (pe 9), splendida culoarea si jantele. Interiorul ce patise, era cam...incomplet? :???:

Bafta si la cat mai multe participari! :D

Co5m1n eXtreme 01-06-10 00:00

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Felicitari Savage

RideTheRiddle 04-06-10 12:25

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
bravo ba! felicitarile mele, pacat ca nu te-am vazut si eu urcand!

Dadutu 04-06-10 12:29

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ai o masina de nota 10. felicitari.

Cataaa_ 04-06-10 14:30

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
savage imblanzitorul de curbe :>

THE BLACK DREAM 05-06-10 22:05

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Frumoasa masina Robi chiar am pe forum la avatar masina ta :D.

robisavage 21-06-10 18:59

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
am fost aseara la niste filmari pentru un film al unor baieti din craiova despre droguri etc si am facut si niste victime , nu spun nimic .. revin cand am poze , filmulete in caz de pun mana pe ele , daca nu o sa postez link la film cand o sa fie urcat undeva

am pus mana pe un filmulet , ce-i drept audi pleaca mai greu cu esp etc , vine pe a 3-a si ma mananca .. dar eu zic ca stau bine :d


https://www.youtube.com/watch?v=CIKHiFI3IAo

Gabi 21-06-10 19:05

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Lasă laudele şi hai p'afară să te plimbi. Văzui eu cāteva locuri cu apa pānă la jumătatea maşinii, pe unde ai putea trece foaaaaarte uşor. :lol:

robisavage 04-08-10 18:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
4 Attachment(s)
are si ea parte de niste poze noi , nu prea am mai facut nimic , dar visez la o noua inima , sper sa se concrietizeze planurile



revin cu vesti / bune sper eu / curand

bobocu91 04-08-10 18:21

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Arata bine...vrei sa`i pui galerii "noi"? :lol:

Cred ca te vazui azi in sensu de la parc, nu stiu sigur daca erai tu, pe la 2 si ceva. :D

Succes cu planurile de viitor!


All times are GMT +2. The time now is 15:42.

- Copyright 2026 4Tuning