![]() |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
mai greu sa ajunga la toate , dar totusi sa speram .
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Felicitari!Arata si merge foarte bine:D.
Pe ce loc te-ai clasat? |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Lăsānd glumele de zilele trecute la o parte, felicitări, Ken (nu Block, ci ăla al lu' coana Barbie :lol:) !
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
sta bine de tot masina pe curbe !!! app ce victime mai noi face pe 402m ?:D
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
multumesc frumos
1 -> 1400cm * Volintiru Radu (suzuki swift ) 1.16 1.16 * Cotoinea Alin ( suzuki swift ) 1.17 1.16 * Cauc Flavius ( opel corsa ) 1.20 1.20 * Bratu Lucian ( civic ) 1.21 1.20 * Vlaescu Robert 1.24 1.23 * Biban Ionel ( peugeot 105 ) 1.24 1.25 astia au fost timpii la grupa mea . |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Felicitari robi, arata`le tuturor ca oltcitu` este inca un adversar de temut! :twisted:
Apropo, ti`am vazut bolidu` la vtm`u trecut (pe 9), splendida culoarea si jantele. Interiorul ce patise, era cam...incomplet? :???: Bafta si la cat mai multe participari! :D |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Felicitari Savage
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
bravo ba! felicitarile mele, pacat ca nu te-am vazut si eu urcand!
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
ai o masina de nota 10. felicitari.
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
savage imblanzitorul de curbe :>
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Frumoasa masina Robi chiar am pe forum la avatar masina ta :D.
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
am fost aseara la niste filmari pentru un film al unor baieti din craiova despre droguri etc si am facut si niste victime , nu spun nimic .. revin cand am poze , filmulete in caz de pun mana pe ele , daca nu o sa postez link la film cand o sa fie urcat undeva
am pus mana pe un filmulet , ce-i drept audi pleaca mai greu cu esp etc , vine pe a 3-a si ma mananca .. dar eu zic ca stau bine :d https://www.youtube.com/watch?v=CIKHiFI3IAo |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Lasă laudele şi hai p'afară să te plimbi. Văzui eu cāteva locuri cu apa pānă la jumătatea maşinii, pe unde ai putea trece foaaaaarte uşor. :lol:
|
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
4 Attachment(s)
are si ea parte de niste poze noi , nu prea am mai facut nimic , dar visez la o noua inima , sper sa se concrietizeze planurile
revin cu vesti / bune sper eu / curand |
Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
Arata bine...vrei sa`i pui galerii "noi"? :lol:
Cred ca te vazui azi in sensu de la parc, nu stiu sigur daca erai tu, pe la 2 si ceva. :D Succes cu planurile de viitor! |
| All times are GMT +2. The time now is 15:42. |
- Copyright 2026 4Tuning