Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

orlando 03-05-06 19:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
erai cu psycho si eu eram cu needbrain si nush cui i-am zis uite-o pe reihan cu psycho,imediat cand am terminat de spus te-ai uitat fix la mine...eram cu o geaca de piele scurta si cu adidasi si cu ochelari pe mufa...daca e da-mi add pe messenger sa iti arat poza cum aratam :)

Mustang 03-05-06 19:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
tot imi era foame stai calm .. am plecat dupa aia in neptun ne`am ashezat la 2 terase pana la urma am plecat in ctza am mancat si ne`am intors la costineshti:)

las' ca dupa cursa si eu eram cu foamea-n glanda...
si cand te gandesti ca aiurita aia de ospatarita tot trecea peste mine si orlando...
ne venea sa o dam cu dintii de masa !

Psycho 03-05-06 20:26

Re: Xtreme Club Emotion
 
ti`am zis noi am stat .. cat am stat .. in neptun la mediteraneo ... si era frig .. hai la km 0 .. dupa km 0 mi s`a sculat mie si am zis k vreau la cetate si am plecat toti la cetate eu ery si bassu si p drum l`am luat si p baiatu cu rx-8 ala albastru cu capota neagra .. si apoi am venit din nou in costineshti :))

d3vilish_lips 03-05-06 20:37

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by orlando
erai cu psycho si eu eram cu needbrain si nush cui i-am zis uite-o pe reihan cu psycho,imediat cand am terminat de spus te-ai uitat fix la mine...eram cu o geaca de piele scurta si cu adidasi si cu ochelari pe mufa...daca e da-mi add pe messenger sa iti arat poza cum aratam :)


....lewl kred k ma uitam prin tine k nici pe sebi nu lam vazut :-P .....da ce mi`ai dat add ? :rolleyes2.....

needBrain 04-05-06 15:13

Re: Xtreme Club Emotion
 
pai...chiar ca..daca nu m-ai vazut pe mine,e clar :P

Mustang 04-05-06 16:26

Re: Xtreme Club Emotion
 
Piticule !!!! :)

d3vilish_lips 04-05-06 19:35

Re: Xtreme Club Emotion
 
.....da o pitikanie de om :lol::lol::lol:......;)

needBrain 05-05-06 22:29

Re: Xtreme Club Emotion
 
cine ioooo?????? :))

d3vilish_lips 06-05-06 10:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
....nuuuu sebi :lol::lol::lol:....

aciduletz` 06-05-06 23:07

Re: Xtreme Club Emotion
 
al draq de mic e sebi asta ii scuip semintze in cap :))))

needBrain 08-05-06 22:04

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by aciduletz`
al draq de mic e sebi asta ii scuip semintze in cap :))))

da nu in capu ala :))))

needBrain 08-05-06 22:05

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
....nuuuu sebi :lol::lol::lol:....

ah,ma gandeam io :)))

ct11lyv 05-06-07 11:34

Re: Xtreme Club Emotion
 
intru si io la primiti :P ;))

peter 08-06-07 10:49

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by ct11lyv (Post 933949)
intru si io la primiti :P ;))


nu mai esti la x-team ? :)

x-28-TRA 08-06-07 17:24

Re: Xtreme Club Emotion
 
cine nu plateste iese afara deci nu mai e


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning