![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:oops:si eu care credeam ca m-ai uitat :love:
te ast cu :bunch: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok ajung in 30 de min fa-ti un dus sa nu mirosi nasol
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Oricat ai vreai si incerca sa schimbi ceva, unele lucruri, pur si simplu asa sunt date sa fie... Gay-i tot gay raman...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gop ne pare rau pentru tine...ai cazut in patima gay-isharelii si acolo ramai!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
iese cineva in seara asta la o tura?:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca faci o tura te astept pe la mine Johnny!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol: nush care dintre noi e mai gay????
eu care am masina neagra sau u care ai masina rosie de fetitza ca sa nu mai zic de domnul care ne face "gei"(nambar oan, bosu bosilor) cu masina lui in curcubeul aromelor skittles(ca sa se vada valoarea) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu caracteriza omul prin ce masina are :))) eu o am rosie ca asa s-a nimerit dar tu ai cumparat o neagra ca sa nu isi dea lumea seama mult mai repede ca esti gay nu vb de masini ca nu noi avem numarul dat cu oja cu sclipici:))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ups =))))) ahahahahahahahha
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3163607 stie lumea de imn`u nostru ... il mai fredoneaza pe la colturi :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:) da... tare faza!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane azi am trecut pe la tine prin fata bocului si ma uitam la geamul tau de la casa si imi aduceam aminte cand eram la tine si era ala de statea pe masina ta si tu fluerai si strigai bahhhh stai bine pe masina ma ?? si ala nu stia cine si de unde striga=))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mai statea una beata moarta intr-o seara sprijinita de masina si am luat-o la mere :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) GOP ai FAZAN! esti veriga slaba din lantul de la toaleta!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba nu stiam eu de unde a venit mama intr-o seara cu mere ca nu cumpara mere ea...si a venit din spre trapezului in seara aia!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) beata moarta? (ca eu asa am scris)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning