![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
azi la 11 ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poi si nu se anuntza nimic?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu s-a anutat, nu stiu de ce...in fine!
P.S cand auziti ceva de o mini-intalnire sau ieseala dati un telefon mai bine, numai postam pe forum...ori ca e vineri seara sau restul saptamanii....multumesc |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am vorbit si imi voi vopsi barile pana in salon. Sper doar sa n-am vreo surpriza neplacuta... :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
este bine de stiut :D horia da si u un join usergroups group si leave usergroups :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
toata lumea a primit mesajul de la SorinJAC da?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
horia fiind???
baiatu' care-mi da mie kenwood-u' lui??? :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu am primit
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si mie scaunele?:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vad ca i-ati pus gand rau gandacului :))
Stati si voi macar sa treaca salonul ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Asa v-am invatat mai baietzi? fiti mai politicosi... :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
hehe se apropie cu pasi repezi 4 tuning iar zapada ne da de furca :)) ce fac fetele ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ... crosetam apa minerala deastea :lol::lol:
Inainte sa apari la show cu jantele alea terminate sa`mi arati o poza ca te ard. Asta ca sa nu leshin pe acolo ...:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning