Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 03-03-10 19:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
azi la 11 ...

Evo-Jr 03-03-10 19:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poi si nu se anuntza nimic?

daffy duck™ 03-03-10 19:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu s-a anutat, nu stiu de ce...in fine!

P.S cand auziti ceva de o mini-intalnire sau ieseala dati un telefon mai bine, numai postam pe forum...ori ca e vineri seara sau restul saptamanii....multumesc

hbucur 05-03-10 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am vorbit si imi voi vopsi barile pana in salon. Sper doar sa n-am vreo surpriza neplacuta... :)

Lucian_GXZ 05-03-10 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
este bine de stiut :D horia da si u un join usergroups group si leave usergroups :P

daffy duck™ 05-03-10 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
toata lumea a primit mesajul de la SorinJAC da?

GopPo 05-03-10 12:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
horia fiind???
baiatu' care-mi da mie kenwood-u' lui??? :lol:

Evo-Jr 05-03-10 12:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu am primit

Evo-Jr 05-03-10 12:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si mie scaunele?:)))

daffy duck™ 05-03-10 13:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 3149578)
horia fiind???
baiatu' care-mi da mie kenwood-u' lui??? :lol:

fiat negru

hbucur 05-03-10 15:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vad ca i-ati pus gand rau gandacului :))

Stati si voi macar sa treaca salonul ;)

Lucian_GXZ 05-03-10 15:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Asa v-am invatat mai baietzi? fiti mai politicosi... :))

bogdy.ghetto 05-03-10 18:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hehe se apropie cu pasi repezi 4 tuning iar zapada ne da de furca :)) ce fac fetele ?

cozo 05-03-10 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3150806)
hehe se apropie cu pasi repezi 4 tuning iar zapada ne da de furca :)) ce fac fetele ?

lasa mai ca nu se face primavara cu o floare.... noi...prin curtea scolii...dresam fluturi.......

RoByNeT 05-03-10 19:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da ... crosetam apa minerala deastea :lol::lol:


Inainte sa apari la show cu jantele alea terminate sa`mi arati o poza ca te ard. Asta ca sa nu leshin pe acolo ...:lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning