Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/98951-diverse-discutii-offtopic-chat-mondene-barfe-etc.html)

T@zMania 23-03-10 11:33

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
https://forum.4tuning.ro/535-concursu...ys-2010-a.html
un vot plz ;)

PH 90 RKU 23-03-10 21:22

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Mare dezbatere pe cupa luata de adi pentru interior www.tuningmioritic.ro am intrat si am vazut primele poze cu audi... daca era vreun club mai mare puteai sa zici ca a fost manarie dar a fost prima voastra aparitie.

Manson 23-03-10 22:08

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
oftica mare rau......

NaughtyGirl 23-03-10 22:42

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
de ce nu se sictiresc niciodata unii sa manance "rahat" cu gura plina?... ii roade invidia:>

DONU' 24-03-10 00:53

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Ete d-aia nu mai are ursu coada...
Ma mir ca n-aparem la OTV cu stirea asta senzationala...
Nu este vorba numai de masina noastra premiata la expo, vad ca se leaga de o gramada de alte masini.
In Romania, critica te face sa pari mai deshtept. (am zis... doar te face sa pari).
Mie sincer mi se rupe... ;)

DarKane 24-03-10 01:01

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
http://www.tuningmioritic.ro/2010/03.../#comment-3919 i-am dat un comment mic.poate se simte si el :lol::lol::lol:

shantzu 24-03-10 11:08

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Cei care sunt pe langa subiect sa nu comenteze ...
Teoretic ei au dreptate.
Cei care am fost la stand am discutat problema ,nu mai e cazul unei discutii noi :-)

ven`u 24-03-10 12:17

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by DarKane (Post 3214142)
http://www.tuningmioritic.ro/2010/03.../#comment-3919 i-am dat un comment mic.poate se simte si el :lol::lol::lol:


i`am dat si eu ..e a nu stiu cata oara cand citesc comentarii la adresa lu adi .... dar sunt tampiti .... masina aia poate e din 90 si omu si`a facut`o de 2008 ...sunt bani si munca investiti .....chiar sunt idioti?>...nu se pot abtine frate ...vb multora de aici ....ii roade invidia placutele de frana de la "coardele" vocale !:)

Vladz 24-03-10 15:23

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
http://www.observatorulph.ro/latest-...i-galerie-foto

Ieri seară, īn jurul orelor 23.30, am fost anunţaţi de un ploieştean că īn zona Gării de Sud a avut loc un accident īn care este implicat un tānăr cu un Chevrolet Corvette care făcea drifturi īn faţa Gării de Sud.

Griffo 24-03-10 17:48

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by Vladz (Post 3215446)


Atat !!! :lol:

Catrinca maxima tipul de pe capota, nu avea el treaba !
Pana la urma o bara de Corvette nu e scumpa, cam cat 5 seturi de Logan ! :lol:

mihaistan 25-03-10 10:02

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
tulcea s`a mutat pe 9 mai :(

http://deltaracingcrew.myforum.ro/aici-vp1165.html#1165

shantzu 25-03-10 10:13

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by mihaistan (Post 3217758)

*** :lol::lol: nu cred ca pot sa vin :lol:

eMH 25-03-10 15:21

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Legat de treaba cu 'Vette-ul, mi se par patetici ziaristii. Tipic pentru ei, in legatura cu exagerarile. "Masina s-a facut praf". Ce mizerabili. Banuiesc ca daca mai avea si capota un pic stramba, sau o aripa, deja era dauna totala...
Mie nu mi se pare deloc aia masina avariata destul de grav. Aia e o avarie minora. Intr-adevar, sunt scumpe in draci spoilerele de Chevy, da' asta nu inseamna ca e avariata grav. Daca un McLaren F1 face pana la un cauciuc inseamna ca e avariat, pentru ca un cauciuc de F1 e scump?

ALEX_BZN 25-03-10 15:50

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3218468)
Legat de treaba cu 'Vette-ul, mi se par patetici ziaristii. Tipic pentru ei, in legatura cu exagerarile. "Masina s-a facut praf". Ce mizerabili. Banuiesc ca daca mai avea si capota un pic stramba, sau o aripa, deja era dauna totala...
Mie nu mi se pare deloc aia masina avariata destul de grav. Aia e o avarie minora. Intr-adevar, sunt scumpe in draci spoilerele de Chevy, da' asta nu inseamna ca e avariata grav. Daca un McLaren F1 face pana la un cauciuc inseamna ca e avariat, pentru ca un cauciuc de F1 e scump?

In afara de ce era la vedere cred ca trebuie sa tinem cont si de ce era pe sub masina, directie, tobe etc. Bordura era destul de mare si socul la fel si e posibil sa nu fie asa cum crezi tu, o bara si un scut....eu sper sa nu fie nimic grav, dar cand umbli in ea atunci vezi.

DarKane 25-03-10 19:25

Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
 
am inteles ca i-a bulit caseta de directie si nu il mai plangeti pe proprietar.daca a avut bani sa isi ia corvette are bani sa il si repare ;)


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning