![]() |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
https://forum.4tuning.ro/535-concursu...ys-2010-a.html
un vot plz ;) |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Mare dezbatere pe cupa luata de adi pentru interior www.tuningmioritic.ro am intrat si am vazut primele poze cu audi... daca era vreun club mai mare puteai sa zici ca a fost manarie dar a fost prima voastra aparitie.
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
oftica mare rau......
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
de ce nu se sictiresc niciodata unii sa manance "rahat" cu gura plina?... ii roade invidia:>
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Ete d-aia nu mai are ursu coada...
Ma mir ca n-aparem la OTV cu stirea asta senzationala... Nu este vorba numai de masina noastra premiata la expo, vad ca se leaga de o gramada de alte masini. In Romania, critica te face sa pari mai deshtept. (am zis... doar te face sa pari). Mie sincer mi se rupe... ;) |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
http://www.tuningmioritic.ro/2010/03.../#comment-3919 i-am dat un comment mic.poate se simte si el :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Cei care sunt pe langa subiect sa nu comenteze ...
Teoretic ei au dreptate. Cei care am fost la stand am discutat problema ,nu mai e cazul unei discutii noi :-) |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
i`am dat si eu ..e a nu stiu cata oara cand citesc comentarii la adresa lu adi .... dar sunt tampiti .... masina aia poate e din 90 si omu si`a facut`o de 2008 ...sunt bani si munca investiti .....chiar sunt idioti?>...nu se pot abtine frate ...vb multora de aici ....ii roade invidia placutele de frana de la "coardele" vocale !:) |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
http://www.observatorulph.ro/latest-...i-galerie-foto
Ieri seară, īn jurul orelor 23.30, am fost anunţaţi de un ploieştean că īn zona Gării de Sud a avut loc un accident īn care este implicat un tānăr cu un Chevrolet Corvette care făcea drifturi īn faţa Gării de Sud. |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
Atat !!! :lol: Catrinca maxima tipul de pe capota, nu avea el treaba ! Pana la urma o bara de Corvette nu e scumpa, cam cat 5 seturi de Logan ! :lol: |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Legat de treaba cu 'Vette-ul, mi se par patetici ziaristii. Tipic pentru ei, in legatura cu exagerarile. "Masina s-a facut praf". Ce mizerabili. Banuiesc ca daca mai avea si capota un pic stramba, sau o aripa, deja era dauna totala...
Mie nu mi se pare deloc aia masina avariata destul de grav. Aia e o avarie minora. Intr-adevar, sunt scumpe in draci spoilerele de Chevy, da' asta nu inseamna ca e avariata grav. Daca un McLaren F1 face pana la un cauciuc inseamna ca e avariat, pentru ca un cauciuc de F1 e scump? |
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
Quote:
|
Re: Diverse discutii - offtopic - chat - mondene - barfe etc
am inteles ca i-a bulit caseta de directie si nu il mai plangeti pe proprietar.daca a avut bani sa isi ia corvette are bani sa il si repare ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning