Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 01-03-10 00:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3134118)
Facem precizarea că toate radarele noi DIN TARA au în componenţă cifra 18, iar prima literă din cele trei este Z, toate masinile sunt Logan MCV.
B 18 ZUE
B 18 ZCK
B 18 ZCA
B 18 ZBU
B 18 ZBW
B 18 ZCI
B 18 ZCJ
B18 ZBZ
B18 ZBS
B 18 ZCN
B 18 ZCH
B 18 ZBV
B 18 ZCF

Iata ca mai exista numere cu 2 cifre disponibile, dar nu ptr muritori ...

Lucian_GXZ 01-03-10 00:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))
ar fi fost frumos sa le fi repartizat numerele interzise... cu sex, pul, pzd, coi, sug... etc =)))))

87MTX 01-03-10 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 3133715)
cat despre '' smecheria'' din spatele calculatorului...crezim ca impresionezi pe cineva cu amenintarile si limbajul pe care l-ai adoptat??? daca daffy poate se intimideaza, de ce nu incerci cu cineva mai mare ca el. poate ma impresionezi... ia sa vedem asa ...din spatele calculatorului si poate ne vedem si la 4td

bafta si spor la tunat!!!

pe a mea a impresionat.o atat de tare incat nu se mai falfaie
toti din spatele calculatorului latra si se dau cu pumnii.n piept......

kidu2006 01-03-10 10:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3134137)
:))
ar fi fost frumos sa le fi repartizat numerele interzise... cu sex, pul, pzd, coi, sug... etc =)))))

Sau GAY =)))) FAG(adica tot ghei) :))))))

kimi 01-03-10 10:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 3134849)
Sau GAY =)))) :))))))

Erai primu care-ti puneai GAY la numar...
De fapt daca imi aduc bine aminte la o cursa la Pitesti ai avut acest numar :)))

GopPo 01-03-10 11:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
pt voi simpaticilor

Lucian_GXZ 03-03-10 08:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Ghizmo - Nu trebuia sa divulgi secretul... :) e de teste inca...

ghiszmo 03-03-10 12:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaaa....scuzeeee!n-am vazut eu bn!cred ca m-am inselat!adica sunt sigur ca nu am vazut bn!:D

daffy duck™ 03-03-10 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata, las-o asa :lol::lol::lol::lol::lol:

87MTX 03-03-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian ai primit msg, da?

Lucian_GXZ 03-03-10 17:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da! ms

87MTX 03-03-10 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu placere
la 10 acolo ? cre ca apar si eu

kimi 03-03-10 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3143226)
cu placere
la 10 acolo ? cre ca apar si eu

unde acolo :) ?? vin si eu...:lol:

bogdy.ghetto 03-03-10 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucianeee spala masina aia si pune o prelata pe ea ! pacat de ea ca imi place batranica.

Lucian_GXZ 03-03-10 18:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la 11 MTX


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning