Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 26-02-10 10:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
received!

cozo 26-02-10 10:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
la naiba shit cu elglejii astia.....:censored::dance::dance::dance:

daffy duck™ 26-02-10 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uat da fac men...ar iu toking tu mi???

87MTX 26-02-10 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prezent

RoByNeT 26-02-10 12:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe dorobanti ?

87MTX 26-02-10 12:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu nu .....romana :))

RoByNeT 26-02-10 14:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bv ma :|



FOARTE IMPORTANT


si ceva interesant.


http://www.amenda.ro/amenzi_rutiere/index.php

87MTX 26-02-10 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred ca ajung in seara asta...e posibil sa plec la munte diseara.... daca plec maine, vin la intalnire...daca nu...data viitoare

Lucian_GXZ 26-02-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3125670)


.. si inca ceva.. cica se vor schimba aparatele radar.. Vor functiona printr-o tehnologie POP. Deco detectoarele care nu "cunosc limbajul POP" vor fi cam inutile...
Modelele de detectoare care "vad" noile radare:
Valentine One - 1.600 lei
Whistler 690 - 700 lei
Whistler Pro 78 - 550 lei

87MTX 26-02-10 17:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deja s-au skimbat... in bucuresti sunt puse pe loganurile mcv(alea break)

cozo 26-02-10 18:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@lucian: treci sa ma iei si pe mine? vin singur.....

RoByNeT 26-02-10 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia cu foarte important ai citit tataie ?

babone 26-02-10 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prezent si eu diseara :)

cozo 26-02-10 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3126497)
aia cu foarte important ai citit tataie ?

da mah. stiam de mult timp

Evo-Jr 27-02-10 14:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam nasol cu detectoarele astea. :D


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning