Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kidu2006 25-02-10 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3121760)
am si angel-uri....si mai multe....lasa-mi PM cu ce te intereseaza si iti dau pret

Evident angel-uri doresc,lasa-mi pret si daca imi convine si nr de tel
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122280)
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...

ai draeq arcari
Quote:

Originally Posted by cory27 (Post 3122858)
Pot participa si fete?

cu mine tre sa vb despre treaba asta:???:

Bobby_hnt 25-02-10 19:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Maine unde ar trebui sa ma prezint la intalnirea voastra si la ce ora?Mersi!

Evo-Jr 25-02-10 20:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
0766 329 158 mihai
asta este numarul meu de telefon
suna ma in jur de 20:30-21:00 si o sa ti spun locatia

johnny325 25-02-10 20:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate vine bobby maine chiar sunt curios sa-l cunosc

87MTX 25-02-10 20:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate ne vdm in real :D

Evo-Jr 25-02-10 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
din partea mea este ok

87MTX 25-02-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vai tu draga.....

Evo-Jr 25-02-10 20:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
n ai tacut?

Bobby_hnt 25-02-10 20:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va multumesc pentru invitatie!Sper sa nu va dezamagesc:D:lol:!!!Mihai te sun maine!

daffy duck™ 25-02-10 21:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3123637)
poate ne vdm in real :D

+ + + + + + + + + + + + + + + + + +

PRO pentru real >:) >:)

bogdy.ghetto 25-02-10 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa ai si banii la tine Jhonny maine ca trec si eu sa ii recuperez ca sunt pe 0

babone 25-02-10 21:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
votez si eu pentru real :)

Lucian_GXZ 26-02-10 09:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3123951)
sa ai si banii la tine Jhonny maine ca trec si eu sa ii recuperez ca sunt pe 0

Te rog foloseste YM :rolleyes2

Lucian_GXZ 26-02-10 09:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce-ar fi sa nu mai vorbim de locatii pe net?

cozo 26-02-10 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sper k ati primit toti mesaj cu ora si locatie intilnirii de asta seara. cum zicea si lucian su mai vorbiti despre acest lucru pe forum. exista cosmote care este aproape moca!!!!!!
@ursu: sa vorbesti si cu alex cu lancerul ca eu nu am numarul lui!!!!


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2026 4Tuning