Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 25-02-10 13:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...

Bobby_hnt 25-02-10 13:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122280)
in 30 de minute de vorbit, cred ca aduni 1000 de idei :) iar de pe forum... dintr-un topic de 10 pagini.. maxim 15-20 de idei pentru ca mai sunt si spamuri...


Azi nu pot sa iti spun ,dar maine iti zic cand si unde sa ne vedem in week-end...OK?

babone 25-02-10 14:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ghizmo vi vineri la intalnire cu masinuta ca tare as vrea sa vad si eu ce ascunde :>

Lucian_GXZ 25-02-10 14:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3122299)
Azi nu pot sa iti spun ,dar maine iti zic cand si unde sa ne vedem in week-end...OK?

Ok, astept un raspuns atunci de la tine!

Evo-Jr 25-02-10 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby

Bobby_hnt 25-02-10 15:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3122636)
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby

Si unde ar fi intalnirea???

Lucian_GXZ 25-02-10 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
putem pica la intelegere... la o cofetarie ceva...

Bobby_hnt 25-02-10 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby



De intalnirea aceasta vorbeam,noi doi vorbim maine unde ne vedem...

Lucian_GXZ 25-02-10 15:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai ne vedem toti in acelasi loc, ca nu prea e timp si de una si de alta...

cory27 25-02-10 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bobby_hnt (Post 3122680)
ar fii bine sa vina chiar maine la intalnire.
asa suntem si mai multi si poate sa si faca o idee mai buna fata de acest proiect.
te asteptam boby



De intalnirea aceasta vorbeam,noi doi vorbim maine unde ne vedem...


Pot participa si fete?

Lucian_GXZ 25-02-10 16:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Este o intalnire a membrilor Inferno Motorsport impreuna cu invitatul nostru Bobby_hnt. Te intereseaza discutia? sau pentru ce anume ai dori sa participi?

cory27 25-02-10 16:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122888)
Este o intalnire a membrilor Inferno Motorsport impreuna cu invitatul nostru Bobby_hnt. Te intereseaza discutia? sau pentru ce anume ai dori sa participi?

Intrebam daca , in momentul in care se organizeaza ceva,cand e gata pista pot participa si fete?Nu inteleg de ce sariti asa ca arsi.Am intrebat pur si simplu.Ahh si l-am intrebat pe bobby_hnt....
Mersi oricum

Bobby_hnt 25-02-10 16:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Evo-JR mi-a propus sa particip pentru a afla mai multe detalii referitoare la DRAG.Daca sunt invitat,ma simt ONORAT si mai mult ca sigur voi veni pentru a ma informa mai bine.Cand pista v-a fi gata oricine va putea participa.Doar suntem toti egali...Nu?

Lucian_GXZ 25-02-10 17:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bineinteles, cory27 a nu a fost clara iar eu nu am inteles la ce se refera.

87MTX 25-02-10 18:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3122663)
putem pica la intelegere... la o cofetarie ceva...

pe dorobanti nu ? :))


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning