![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai tata pana la urma se mere pe 15 martie?si ce dreaku sunt grupele alea?d unde mama naibii scot eu 100 de cai din a mea?aiure.....:anger::anger::anger::anger::anger:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Evolutia Omului si a televizorului :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Marfa evolutie:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
racy seamana cu ala din 1990 nu a evoluat nici acum :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Astăzi a imbătrīnit Rzv ,17 years old :lol: !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani miezule
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La muilti ani gagica lu daffy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Mersi băieţii ! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
hai strange haita ca venim la capitala sa ne pozam...:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multi ani manelistu dreacu....cocalar. com :)):)):))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Lma RZW.......eu am imbatrianit joi cu ink un an :)...jakal akum am vazut sms :( o lasam ope weckendul viitor promit !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multzi ani razvanica!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La multi ani RZW....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mulţumesc tuturor,si promit ca la 18 ani o sa va invit pe toţi la un local,restaurant ceva....ca acum nu are farmec!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau nu ai scos alocatia
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
amătāt şi eu ce să fac ...:cry: da lasă că a zis hyena ca e el in forţă de banii si face el cinste :lol: :lol: :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rzw invata sa saluti pe aia mai mari ca ala mic saluta pe cel mare si parca Ericson se scrie asa ericSSon! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani RzW:*....cam tarziu dar mai bn acuma decat niciodata:P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
6 Attachment(s)
in primul rand sal la toata lumea....k d mult nu am mai scris p forum.
va prezint noua mea "achizitie"....un puiutz d American Staffordshire Terrier(amstaff):D.stiu k asta nu e un forum d animale,dar acuma masina e p locul 2 pt mn:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa-ti traiasca...arata adorabil mic asa...sa vedem cand o creste cine mai vine in vizita la tine :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cainele si motanul =))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multi ani rzw :)
bogdane, e marfa rau catzelushu :X zi si tu cum il cheama :P si nu e achizitie ba ca nu e un obiect :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
e 2.5 bogdane??
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms...si vouo sa va traiasca(cei care avetzi animale d companie)....
ne auzim curand lucica,te ashtept sa il vezi pe ghemotoc:))(are 13 kg la 3 luni jumate) pt cei care au intrebat c nume are il cheama Brutus(Spotika Perfect Ruby) DRK k intotdeauna glumetz....ink e 1.3 dar creshte pana la 3.5-3.7 PS:pt cei c nu stiu mai am ink un mascul amstaff d 2 ani......VA ASHTEPT IN VIZITA =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah...pakt k nu are urechile cupate :(....deabia ast mai sa intre si cateaua mea in calduri sa.mi faca pui ;)) umplem forumul de amstaff >:) :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ha madala pune poze q vera:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
u ai pedegree la vera??k poate iti fac rost d un mascul d nota 10:P hai pune poze cu vera sa pun si eu cu cezar:))....k saa ne injure lucian=)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pey pt asta tre sa.i fac poze...poate o scot zilele astea dak e cald la plimbare...implicit si poze :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bah tin sa-l felicit pe Rzw pt poza cu VOD cu Taz pe capota chiar imi place..plm parerea mea bv piciule!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Asta?Sau asta?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
prima pare mai reala
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia zi bogdy s-a prezentat MPI in service ?? =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dap Drk s-a prezentat MPI are 60 MPI e negru am vb cu el personal si personal am lucrat la masina acuma sa vina dupa ce i-am dat necesarul am dat bine sau ma bate :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buaa astia....cui vand si eu un mp3 player Panasonic deala color cu fata deaia care se inclina in mai multe pozitii a fost cap de serie la Panasonic 4x55 d watti un amplificator Infinity,un sub jbl de 350 sau 400 d watti nu mai stiu sigur si cabluri hertz....la pret de criza :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
...nus daca auzim te anuntam ia zi ce pretz au astea sa stim ce vb?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 mil toate...:) a costat 12 mil doar mp3.ul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pune si tu poze cu modelul de panasonic care il ai... |
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning