Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

ionut17 23-03-09 14:01

Re: Roman
 
cine stie unde se roluesc jante in roman? si cam cat ar costa de roluit una?

scturoag 23-03-09 14:32

Re: Roman
 
adica "rolesc" ?

26WRC 23-03-09 15:55

Re: Roman
 
adica se le indrepte la role nu la ciocan:):lol:

scturoag 23-03-09 16:13

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by ionut17 (Post 2175260)
cine stie unde se rolesc jante in roman? si cam cat ar costa de roluit una?

Incearca la Anania ...

morpheusmaster 25-03-09 13:18

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2175603)
Incearca la Anania ...

Daca vrei sa dai pe roluit mai mult decat pe jante :))

scturoag 25-03-09 13:22

Re: Roman
 
Da , e scump intr-adevar ... dar face treaba buna.

26WRC 27-03-09 16:36

Re: Roman
 
careva cu chef de brigada in seara asta?

scturoag 27-03-09 17:07

Re: Roman
 
adica ? :D

26WRC 27-03-09 17:26

Re: Roman
 
adica sa ne strangem mai multi si sa o ardem in brigada pe strazi

scturoag 27-03-09 17:28

Re: Roman
 
in roman ?

26WRC 27-03-09 17:34

Re: Roman
 
nu in londra

normal ca in roman,doar suntem pe topicul romanului,unde in alta parte?:lol::):lol:

scturoag 27-03-09 17:35

Re: Roman
 
ma refeream .. ne strangem ... si stam numai in roman ? sau poate mergem si pe la piatra la un meeting la stadion ?!? ce ziceti ? :D

26WRC 27-03-09 17:38

Re: Roman
 
zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P


eu merg la piatra,nu'i problema, dar sa ma anuntati din timp

scturoag 27-03-09 17:40

Re: Roman
 
tu te plangi ?!? :lol: da eu care trebuie sa merg la piatra pe banii mei de benzina ?!? si eu am motor de 4.0 tu ai 1.3 :lol:
eu vin din anglia pe 10 apr .. chiar acum ma uit sa imi bilet pe 10apr(vineri) si sa-mi iau in asa fel incat sa ajung vineri dimineata ... ca vineri seara sa mergem la piatra :D

andrei_400 27-03-09 17:41

Re: Roman
 
[QUOTE=26WRC™;2189120]zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P

cam asa ceva , daca e sa iesiti prin Roman si prin imprejurimi m-ar tenta si pe mine

scturoag 27-03-09 17:43

Re: Roman
 
[QUOTE=andrei_400;2189127]
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2189120)
zicem ca alocatia e mica si benzina e scumpa:lol: n toti au parintii patroni:rolleyes2:-P:-P

cam asa ceva , daca e sa iesiti prin Roman si prin imprejurimi m-ar tenta si pe mine

Pai o sa vezi cand mergem,vii cu noi daca vrei ... sa fii atent cu vreo 2-3 zile inainte pe topicul "roman" ca o sa vorbim aici cand si cum mergem la piatra ... sa nu mergem doar 2 .. sa mergem mai multi :)

andrei_400 27-03-09 17:44

Re: Roman
 
[QUOTE=scturoag;2189129]
Quote:

Originally Posted by andrei_400 (Post 2189127)

Pai o sa vezi cand mergem,vii cu noi daca vrei ... sa fii atent cu vreo 2-3 zile inainte pe topicul "roman" ca o sa vorbim aici cand si cum mergem la piatra ... sa nu mergem doar 2 .. sa mergem mai multi :)

Daca e sa fie pe 10 aprilie , nu prea cred , vreau sa ajung la 4 tuning days :D

scturoag 27-03-09 17:46

Re: Roman
 
Asta ziceam si eu ... ca nu stiu cum naiba sa fac... ca vreau si eu sa ajung la 4tuning days ... dar nu prea cred ca imi da tata masina sa ma duc la bucuresti...
26 wrc ... mergi la 4tuning days ?

26WRC 27-03-09 17:53

Re: Roman
 
anul asta chiar nu pot sa ajung...daca pana acum am facut pe dracu in 4 si am reusit sa ajung la mai toate eveimentele... pana dupa bac is legat de maini si de picioare...nu pot decat iesiri de vineri seara prin roman...cel mult la piatra..asta e , ma conformez...

scturoag 27-03-09 18:05

Re: Roman
 
Se pare ca nu gasesc bilet de avion ... adica gasesc ... dar cine'i nebun sa dea 1300 de lire pe bilet ? nu am gasit nimic pe 10 ieftin ... si sa vad cum dracu' fac sa ajung ... ca as vrea sa mergem la meeting pe 10 ... si as vrea sa merg si la 4tuning days ... sa vad cum fac ... :(

morpheusmaster 27-03-09 19:05

Re: Roman
 
Eu te sfatuiesc sa mergi la 4td si sa lasi meetingul pe alta data...ca nu se merita...mai ales ca vii din London ;)

scturoag 27-03-09 19:06

Re: Roman
 
Tu mergi la 4tuning days ? :D

morpheusmaster 27-03-09 19:08

Re: Roman
 
Pui intrebari retorice man :))...HELL YEAH!!! Normal...ne vedem acolo in ambele zile de show!!!

P.S. o sa aveti posibilitatea sa vedeti si masinuta (f probabil)...dar in parcarea exterioara :)

scturoag 27-03-09 19:10

Re: Roman
 
Da ... ce intrebare am pus si eu :lol: am uitat ca esti la fac in bucuresti ... sper sa vin si eu ... daca am cu cine ... ca asa nu vin singur de nebun ...

morpheusmaster 27-03-09 19:12

Re: Roman
 
Da tu cum crezi ca ma duc eu? :) Ma duc singur de nebun...ma vad cu lumea acolo :)...imi fac ecuson cu "morpheusmaster" si mi'l pun in piept :))....vedem ce se intampla ;)

scturoag 27-03-09 20:03

Re: Roman
 
maa ... tu vorbesti serios :lol: chiar iti faci ecuson ? :lol::lol::lol:

morpheusmaster 27-03-09 20:14

Re: Roman
 
Da ma :))

scturoag 27-03-09 20:18

Re: Roman
 
hahaha :lol: si isi mai face cineva ? :lol:

scturoag 27-03-09 21:37

Re: Roman
 
Bogdane ... cred ca vin si eu la 4Tuning Days ... tu cu cine stai acolo la romexpo ? ...daca vin pot sa stau cu tn ?!? ...ca nu prea am cu cn merge ... pot sa stau pe capu tau ? :lol: ... daca ai cum :)

TZG@ 08-04-09 02:08

Re: Roman
 
daca iti faci bogdane ecuson, imi fac si eu...

SHOGUN-A8 08-04-09 10:48

Re: Roman
 
Imi fac si eu banner si-l pun pe Romano-Americana :lol:
Abia astept sa inceapa :D

morpheusmaster 08-04-09 10:57

Re: Roman
 
Eu am glumit la faza cu ecusonu'...da nu sa prins :))...ne vedem acolo ;)

scturoag 08-04-09 22:20

Re: Roman
 
5 Attachment(s)
Un nou SUV in Roman destul de frumos ... ma rog .. e mai veche masina prin Roman .. dar proprietarul a facut accident ... si dupa ce a bagat-o in service a decis sa ii schimbe look-ul si sa o faca mai "speciala".
BTW-> Jantele de pe masina asta au fost pe Land Cruiseru' meu pana acum 1 luna jumate...
:arrow:Si pozele ... spe sa va placa:

Later Edit : Am uitat sa precizez ca masina avea jante stock , n'avea bullbar , era neagra , n'avea oglinzi cromate,xenoane si nici sistem audio ... si partea nasoala e ca masina are vreo 450 de mii de km si a fost rasturnata de 3 ori si alte 5 accidente :lol::lol::lol:

morpheusmaster 08-04-09 22:38

Re: Roman
 
Arata select asa la exterior...dar dupa 450 mii de km si atatea peripetii se mai merita sa bagi $ in ea?

nck_xx 08-04-09 22:41

Re: Roman
 
scturoag eu din cate imi aduc aminte ultima culoare care era inainte de culoarea aceasta era un gri

scturoag 08-04-09 22:42

Re: Roman
 
Pai daca de vandut nu poate sa o vanda :lol: ca nu o sa o cumpere nimeni ... mai ales nimeni din Roman ... ca majoritatea stiu prin ce a trecut masina asta ... cred ca a decis sa mearga cu ea pana ii cad rotile ... si asa de vandut nu o sa o poata vinde ... ma rog ... poate ... dar la un pret de dacie ... 7000 mii de euro .. mai mult nu :lol::lol:

scturoag 08-04-09 22:43

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 2223209)
scturoag eu din cate imi aduc aminte ultima culoare care era inainte de culoarea aceasta era un gri

Nu e gri ... are 2 mitsubishi pajero identice ... unu gri si asta alb care era negru inainte ... si te rog frumos sa nu ma contrazici .. stiu masinile astea din prima zi care le-au cumparat ...proprietarul(stii tu cn, nu dau nume) sta vis-a-vis de mine si le-am calarit destul pe amandoua masini .:)

nck_xx 08-04-09 22:50

Re: Roman
 
Scuzama scturoag:D...nu stiam ca are mai multe....eu l'am vazut mai intai cu ala gri si acu l'am vazut cu asta alb si am crezut ca e acelasi...mai ales ca o vreme nu l'am vazut deloc si am zis ca in acel timp l'a revopsit

scturoag 08-04-09 23:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 2223265)
Scuzama scturoag...nu stiam ca are mai multe....eu l'am vazut mai intai cu ala gri si acu l'am vazut cu asta alb si am crezut ca e acelasi...mai ales ca o vreme nu l'am vazut deloc si am zis ca in acel timp l'a revopsit

Pai ala negru(care ii alb acum) il are de vreo 6-7 ani ... cam asa ... si asta gri l-a cumparat anul trecut ... iar a mers cu asta gri .. anul asta ... ca a fost ala negru in service ... si cand l-a scos pe ala negru ... iar a facut accident :lol: si a trebuit sa il bage din nou in service si a circulat cu asta gri ... oricum ... asta gri e de 10 ori mai buna ... ca nu are nici 150.000 d km si e adusa din germania ... si acolo masinile sunt ingrijite ...

buddy_lexx 08-04-09 23:02

Re: Roman
 
ce am inteles eu din toata discutia asta a voastra e ca ..tipu cu suv`u ..e un sofer f bun... ar avea succes la scoala de cascadori profi.. :))) ahh si ca masina asta e foarte rezistenta.. :P


All times are GMT +2. The time now is 19:54.

- Copyright 2026 4Tuning