![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sa-l stapanesti sanatos!!!e o masina super!cat ai dat pe ea?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
mali84... motorizare? dotari? :D planuri pe viitor??:>:X
sa o stapanesti sanatos;) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
am vazut un vento frumos foc in ploiesti exact in fata la mega image , nu era BON`u , avea numere roshii , two tone , jante azev, era si de vanzare... poate are cineva poze el...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Albastru si si alb?? stiu si eu un vento ff fain de vanzare beton beton!!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
acesta e vento al meu 1,9 td 1993
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
stie careva cum se da jos bara fata la un vento de 93?as vrea sa o demontez si nu vreau sa rup ceva pe acolo.nu are proiectoare.....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
nu e mare filozofie, am atasat ceva mai jos. Spor la demontat :)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Dumitrean de unde esti??? nu cred k te-am vaz prin BN :P
apropo ..e frumoasa masina |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
:) ... ms!
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
majoritatea dintre modele golf 3, vento nu am scut la motor
intrebarea este de unde se poate cumpara un scut sau are cineva de vanzare/? |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
de ce nu pot vedea pozele puse de ZBENG ?! nu mi se deschid cu o fereastra normala...imi apare o reclama... :| :((
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
inca o poza :D pe o vreme prea naspa! da a iesit bine!:)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
:Dmersi ,stau in Stefan cel Mare. ptr ulie mad boy
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ptr. ulie mad boy . acum am vazut vento al tau pe forum ,arata foarte bine ,de cind ai masina , esti multumit ,ai avut probleme cu ea ?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Sal. Nu pot sa iti dau capota , fata este originala de vento cu tot cu faruri ,este o serie limitata de vento cu faruri la fel ca Golf 3 , m-am interesat la reprezentanta vw ,pentru ca nu imi era in clar de ce are asa farurile
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Salutari la toti ventosii
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Na, cum vrei tu. Parerea mea ca masina a fost lovita si a gasit mai repede faruri si grila de Golf 3. Uite-te si tu la capota ca nu vine bine cu farurile.... Ai spatiu liber acolo de numa. E un VR6 la mine in oras si are tot asa capota de vento, se vede oribil spatiul ala de la faruri si grila... Bafta. Salut
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Asta e parerea ta ,dar nu ai tu de unde sti mai bine decat mine ,care eu am aduso de la proprietar din germania
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
nu cred ca exista nicio serie limitata de acest fel;))
dar daca zici...;) |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Sunt off-topic, dar imi sustin parerea... a fost lovit si sunt piese de GOLF 3... Daca ar fi fost "serie limitata" avea si capota de Golf 3 ;) Bafta
|
Re: Proprietari de vw vento
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pt cei care au inscris vento-uri recent sau cunosc,va rog o intrebare:cat va costat taxa de prima inmatriculare?estimativ,sa-mi fac o parere...mi-e teama rau de taxa asta pt k am programat masina la RAR dar abia in ianuarie a fost liber :| nu stiu nici acum kt costa dar mi-e frica de cat o sa devina!vento e din '97 si are motor 1.9 TDi...da aveti vreo idee,va rog,ziceti-mi si mie...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pai te cam ajunge in jur de 1000.cauta calculatorul pe site la finante sau la promotor pe pagina
alta intrebare pt cine stie......huruie un rulment la ventuza mea....nu stiu inca care....stiti ceva coduri,cote ,preturi la rulmenti fata-spate?ma gandeam sa ii schimb t la tooate 4 rotile daca ma apuc de treaba... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Am auzit ca destul de mult daca e sub euro 4, ca nu prea mai merita sa o inscri
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
antonlupan - nu se potrivete cea de golf, e mai scurta cu un cm in capat. Merge doar de Vento. Asta e, am patit-o si eu inainte.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
nasol cand trebuie sa pui invers de pe golf pe vento:lol: |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ms de info :) asta e...km mult da cred ca merita ca masina e impecabila...i-am si luat numere din germania cu o valabilitate mai mare in speranta k poate va mai scadea taxa asta...da mi-am luat-o rau de tot....k s-a triplat :| X(
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
cine poate sa imi spuna cat costa un buton pentru dezaburire luneta , sa stricat si nu am ce sa-i mai fac.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Cine are o capota de Vento de vanzare PM me va rog...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Dumitrean. masina o am de vreo 3 ani...nu am avut prob cu ea(prob mari:P) am mai avut asa cate una alta,dar foarte mici...acuma in primavara tre' sa schimb ambreaju',placute frana+discuri(fata-spate),bucse k la drumurile astea+susp sport e cam aiurea nu rezista foarte mult...in rest sunt foarte multumit de ea! :X va salut si drumuri bune ;)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
nemtzoaik mea la mitingul impotriva taxei auto :D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
Ceva modificari la interior si exterior
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Bijuterie scaunele...si ce confort ofera.... Dar ce e cu emblema aia cu vr6???
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
a iesit si a mea de la vopsit dupa multe peripetii. pozele sunt facute cu telefonu deci calitatea....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
....Dar ce e cu emblema aia cu vr6???
Ii mai pacalesc pe baietii cu bmw-uri:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 11:00. |
- Copyright 2026 4Tuning