![]() |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
nice imi place
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
o idee...am vazut la un baiat, plafoniera facuta cu led-uri albe. arata interesant.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
domnu...prezent la bucuresti pe 18-19 la 4tuning festival?:)
vrem sa ne mai clatim si noi ochii prin masina dumneavoastra |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
daca este cineva interesat loganul este de vanzare 10500e 0743018191
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
pacat ca o vinzi si mai ales la un asemenea pret :(
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Roby, Marian, de ce nu ati adus bijuteria la Bucuresti, la 4tuning Festival?
|
Pacat ca o vinzi,ai probleme cu omologari ceva?
M-ar interesa masina,zimi ce motor are si cu ce dotari a venit din fabrica? |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
dami id tau sa vb mai multe
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Pacat,mare pacat cine stie pe ce maini pica aceasta BIJUTERIE sper sa nu aiba soarta SGM-ului,TAU-lui....si exemplele pot continua,dar asta nu ma priveste pe mine , daca mai aveai si motor de rs pe ea o puteam numi masina tuning de la A-Z ;) bft la vanzare ce pot sa zic;):rolleyes2
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
pai de obicei o masina "vedeta" vanduta nu ajunge cum trebuie.....
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
2 Attachment(s)
se pare ca va-ti hotarat sa vindeti si kitul EXCLUSIV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??!:shock:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Nu l-au vandut ei, si din cate stiu eu, mai e un Logan cu acest kit
Dar mai uitate putin la asta rosu si apoi uitate la original... in special la roti... |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
II sta urat la roti,ii trebuiesc mai mari si coborata masina
Oricum ar face e tot o copie,ca originalul nu e nici unu |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
Ala e tot kitul lor,tot de ei facut EXCLUSIV =)) |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
Eu cand am spus KIt ma refer la bara fata,praguri,bara spate!!!!!!!!!!!!!!!! |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Faptul ca nu are jante si suspensie nu intra la manopera ... of of ....
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
eleronul lipseste
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Trebuie niste distantiere la roti .... ca da urat rau
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
super jmechera masina!!cat despre kit am mai vazut unul in focsani dar nu am facut nici o poza
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Masina oricum nu mai e unica...
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
:lol::lol:Jante cu buza 9j ceva :) keskin,borbete,borck si ex pot continua ,daca nu ma insel alea sunt wolf racing sau cva genu!:lol:Da era mai frumoasa cea alba fata de asta ;)!
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
unde gasesc difuzor de aer pt bara spate???
am cautat un pic da nu am gasit nimik. si eu am un logan 1.6 si mam apucat de modificat motorul ,dar as vrea sal fac si mai "aratos" |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
tare da iera mai frumos daca avea si niste proiectoare nu de Logan altceva sa fie unic in rest e ok
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
frumoasa rau
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
Vezi ca gresesti, l-au vandut chiar ei. |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
am intrebat si eu ceva....
spunetimi ca nu stiti sau macar spunetimi sa caut in alta parte,nu ma ignorati si vorbiti despre altceva... |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
salutare..sunt nou pe forum...de obicei nu comentez..dar aici nu m'am putut abtine...ce pot sa zic...la exterior nota 10.....dar interiorul cel putin pt mine lasa de dorit...adica din punct de vedere al design-ului ar fi foarte ok...chiar aveam sperante mari inainte de al vedea finalizat..si spun asta din urmatoarele motive:
1. volanul nu se potriveste(parerea mea)..sau cel putin imitatia de carbon de pe capac 2. schimbatorul e urat rau..cel putin invelitoarea care sta acolo de mai bine nu ar sta..si se vede ca e cea originala... 3. butoane nu prea potrivite(aici inteleg....poate alta solutie nu era) 4.ecran "ieftin"..adica se vede ca e un tv mic auto luat din "piata". 5.firele care se vad aiurea pe dedesupt 6."pedale" care sa gasesc si la carefour(iar impresie de ieftin) 7.imbinarea de pe mijlocul bordului...eu unul nu am mai vazut la vreo masina asa ceva...inteleg ca e unic..dar nu da bine. S'ar putea sa imi sara multi in cap si sa spuna ca sunt un prost,invidios,ca habar nu am ce e ala tuning sau alte "calitati"..dar cred ca multe din cele enumerate mai sus nu ii plac nici proprietarului....fiind unul din motivele pentru care vinde masina. Totusi respect munca depusa...si ambitia proprietarului....in mare...este o masina frumoasa...sunt fan logan(conduc unul)...dar imi mentin parerea ca la interior nu a fost atata "pasiune" cum a fost la exterior....sau poate a fost "pasiune" dar nu si experianta. |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
felicitari in primul rand proprietarului care merita tot respectul din lume pentru curajul sau de a incerca aceasta nebunie.eu nu contest calitatea pentru ca nu imi dau seama din poe.la fel nu vreau sa imi sariti in cap dar daca la interior tot ati luat butoane de pe alta masina nu se puteau pune si niste guri de aerisire?doar intreb nu dati in cap.cat priveste butoanele mi-a venit in cap un singur lucru la fel tot o idee si o parere personala nu se putea face ceva cum e la laguna de prin 2000 sau la unele variante de e 39 sa vina un capac peste toate butoanele sa le acopere??sper sa nu ma criticati pe nedrept sau altceva am citit toate paginile si aprecie foarte mult munca si calitatea lui roby ...
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
1 Attachment(s)
Quote:
-eu as fii vrut sa fie iteriorul cat mai simplu ca si design,asta insemnand sa nu fie atatea butoane la vedere, am si propus proprietarului doua variante,una orica punem butoanele pe un panou de control pe tavan pe langa oglinda , ori ca facem un panou cu toate butoanelesa iasa de sub bord ,ultima varianta fiind destul de incomoda.cea mai potrivita era cea cu o aplicatie pe tavancare sa incorporeze butoanele si niste leduri albe cu care am vrut sa luminam efectiv doar lucrarea . -cromatica bordului mi-am imaginato altfel .ideea era ca portiunile ce sunt tapitate in gri inchis sa ramana si tot ce e cu grii deschis trebuia sa fie vopsit in culoarea masinii ,se vedea foarte frumos cum elementele vopsite se afundau in tapiterie. idei sunt, au fost si vor fii; doar ca toate proiectele sunt afectate de doi factori principali: TIMP SI BANI. |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
oricum este mult mult mai frumos decat originalul..ce s-a mai intamplat cu masina in ultimul timp a fost vanduta sau este tot a lui marian?ai cumva patrite pentru niste pleope de polo 9n3 2007?
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Ce se mai aude ?
Poze ceva ? |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
cat dureaza de facut si la cat poate ajunge un body-kit de logan amplu la voi ?(bari,capota,umflare laterala ,praguri)
|
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
un logan adevarat frate forta........bafta incontinoare
|
Tare bara spate!
Cel mai tare logan din romania!!Este unicat!!bafta sa ai grija de el k arata prea bine!! |
Re: Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Salutare!
Sunt nou pe acest forum,as vrea sa stiu si eu daca se poate cat dureaza de facut si la cat poate ajunge un body-kit de logan(exact ca cel alb)?(bari,capota,umflare laterala ,praguri)? |
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning