![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eu am pe toate 4 si ma descurc; e o chestie sa urci pe langa o masina care sta pe loc si derapeaza, iar tu lejer iti vezi de drum. Si cauciucurile pe spate ajuta f mult ..spatele fuge primul intr-o curba, iar fat ate ajuat la tractiune si franare(daca ai tractiune fata). In fine...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pe la ora 10 am vazut 2 fadrome cum impingeam zapada prin centru cam atat si lasau pe mijlocu soselei niste bulgari fff mari :)) dar ce sai faci suntem in tulcea
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Si aseara s-a oprit si curentu de la 2 pana la vreo 4 in tot orasu ... sa inghete lumea de frig
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Daca nu va linistiti, trecem la sanctiuni ;) Chiar nu putem comunica la un mod civilizat fara a transforma orice thread intr-un conflict de interese? Vad ca fiecare traieste intr-un film propriu. FITI REALISTI oameni buni. Geoana NU e presedinte.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Base e, care s-a gandit sa-l puna iar pe boc, pe videanu, pe udrea(si cu 2 ministere parca, ea avand si vreo 2 dosare deschise deja) si o gramada de maghiari bozgori unguri dracu sa-i ia pe toti... Cum sa pui alte nationalitati sa ne conduca tara?!? Cel care a negociat pt Marea Neagra candva, imi scapa cum il cheama, n-a fost intrebat daca vrea..ala un om care chiar a facut ceva si-ar fi putut fi la externe. Am votat cu base pt ca nu aveam cu cine dar ma gandeam ca va face un guvern, nu o gluma. Oricum decat gasca Geoana(pardon Iliescu ca geoana e doar de decor) in frunte cu vantu si restul mafiotilor, mai bine un guvern bou. :))
Eu zic sa facem si noi o revolutie, Maus te bagi la cerculete in fata guvernului? :)) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Leg masina de pom si facem burn :)))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Esti la TL ca nu te-am vazut la FUN prin oras?!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Ai scapat ... o tura n-ai facut niciodata, iar acum pe zapada era formidabil :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
O mica atentionare prieteneasca si impartiala din partea mea . Am fost atentionati de observatori legat de anumite probleme pe aceasta sectiune implicand in principiu un conflict intre SEJ si Maus.
Am citit cam toata povestea inclusiv post-urile sterse , Maus te rog de acum nu mai sta la discutii cu ei , si e valabil pt toti moderatorii de aici , jignirile/amenintarile pe acest forum cum domnule SEJ le-ai aplicat in forta MACHO lui Maus chiar crezi ca isi au rostu , ba chiar crezi ca se vor adeverii ? Ia-o de la unu care primesc astfel de la prostii pe forum ca multi alti moderatori de la fel si fel de useri , si cand situatia ajunge in relatia de a va vedea intre 4 ochi sunt putine variante probabile cum ar fii : Va intalniti si realizati ca motivele sunt absurde si dupa ce urlati ca animalele un pic o lasa-ti balta iar in cateva luni de la sine timpul va ajunge sa va convinga ca o sa da-ti noroc pe strada , sau alta varianta va luati la pumni si etc , ca sa demonstrati ce? ca unu are muschi si celalat creier ?! Nu e corect asa caci si de aici chiar daca tu cu amenintarile si bataia il invinetesti putin , baiatu cu creier in ziua democratica de azi te da in judecata te scutura de bani pana te faci violet , verde curcubeu si te arunci singur in alte belele legale si etc. Ce zici merita toate tampeniile astea pt niste contradictorii legate de care club e mai bun? fiecare club are istoria lui frate , dar aveti aceiasi pasiune , lasa-ti altii sa decida pt voi care sunt mai buni in functie de realizari , si sa fie premiati cum se cuvine , cum a fost Speed Line aseara fair play de un club de la 100 km votati de numarate cluburi din Constanta , DE CE? pentru ca faptele au vorbit , si pana la urma si Maus care nu ne stim extraordinar dar stiu ca v-a organizat si a pus osu la munca pt evenimente din Tulcea care au fost printre cele mai bune din tara asta. Nu e pacat cand astia muncesc pt voi toti sa va aratati muschii asa degeaba cu batai de prin evul mediu? ce naiba , nu ne mai luam femeile de par si buturuga in mana si le tragem in pestera sa le F.....M Sper ca ai inteles acest mesaj care este valabil pt amandoi , eu nu tin partea nimanui si de-aia de acum vei fi sanctionat de cei 2 super moderatori care vor verifica o perioada de acum acest thread , Maus a fost cam indulgent doar sa stearga post-urile. Daca si atungi continua problema , atunci te rog sa te descarci pe noi care vom intervenii de acum , care totusi nu ne inmuiem la amenintari de genu , si dupaia stai si ne umplii frigiderele de sarbatori degeaba cand de fapt toti ar trebuii sa ne bucuram de ele. Sarbatori Fericite tuturor pasionatilor din Tulcea de la X-Team Racing Club Constanta |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Eu cred ca nu te cunosc nu pot sa spun nimic despre tine, doar ca m-ai deranjat cu acest mesaj in care vorbesti despre mine si imi dai sfaturi cum sa procedez, n-am nevoie de consilier. Domnule moderator, nu-ti convine, ban si ai terminat cu mine, era mult mai simplu, nu sa-mi aduci explicatii... nu esti judecator... nu te cunosc nu ma cunosti... vrei sa ma sanctionezi e dreptul tau... nu am nimic de spus, dar nu venii la mine povestiri de genul... ai sa vezi diferenta dintre "muschi" si "creier" !!! Mult din ce ai zis nu are nici o legatura cu mine sau cu situatia de fata... voi sunteti mai multi pe forum eu unul singur nu o sa-mi tina nimeni partea in afara de membrii DRC. Stiu ca nu voi mai posta pe 4tuning si am sa va mai zis ceva, voi sunteti sefi aici... eu sunt peste tot. Maus te anunt ca aveam de gand sa ne intalnim si sa ajungem la o intelegere... Credeam ca nu trebuie sa va spuna cineva cine sunt... eu credeam ca stiti... m-am inselat :-) ...o sa va lamuresc... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sejule din nou ai catalogat gresit postul lui yzf si vad ca in continuare tii sa ne arati cine esti ;) Omul a incercat sa fie constructiv, sa ne dea anumite exemple si sa isi spuna punctul lui de vedere. Asta apropo de libera exprimare pe care tot o sustii. Aceste aliante despre care vorbesti tu crede-ma ca numai tu stii de ele. Multumim ca ne-ai informat si pe "noi". :-)))) Cu intalnitul cum e? :) Iar ajungem la vechile amenintari infantile??? Nu stiu cat esti de dispus sa avem un conflict ;) De fiecare data, dar ABSOLUT de fiecare data am incercat sa aplanez conflicte la un mod cat se poate de elegant, sa sting anumite flame insa vad ca eforturile mele au fost in zadar. Te-am sunat de 3 ori sa ne intalnim insa au fost alte probleme la mijloc si nu s-a putut. pe 26 vin in Tulcea, poate iti faci timp in programul tau si pentru mine. Cu privire la amenintarile din postul tau anterior, le trecem cu vederea, fiecare dintre noi a avut mai devreme sau mai tarziu zile proaste, o dispozitie nu tocmai buna deci ... e relativ ok. :-) Numai bine si sa ai parte de un Craciun fericit alaturi de cei dragi tie.
Sarbatori fericite tuturor si sper sa privim cu totii, trecutul cu iertare, viitorul cu speranta, sa privim in jos cu intelegere iar sus cu recunostiinta. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Va chem eu pe amandoi la o intalnire daca tot sunteti smecheri..va provoc la liniute de vodka. :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
IN speranta ca o sa reveniti la ganduri mai curate.....si mai pacifiste....vreau sa va urez la toti (indiferent ca sunteti in vreun club sau nu.....pasionat sau nu) Sarbatori Fericite!!!!!.....Un Craciun Fericit!!!! Si un an nou......cu mai multa intelegere.(Decat sa va certati si sa va amenintati,mai bine beti ceva,sarbatoriti.....si treceti cu vederea).
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mai Yzf noi aici la tulcea avem o datina cum nu ne convine ceva noi ne batem un capac un cap in gura,o cheie de roti.Maus termina si tu cu puterile de moderator ne stim de prea mult timp sa mai facem copilarii deastea noi ne certam noi ne impacam stiu ca IZF vrea sa fie totu bine si il apreciez da eu cred ca toata vina este a lui U-TUNING CARE PRIN PUTERILE LUI PARANORMALE A STARNIT ACEST ATAC.sunt sigur de asta.Glumesc baieti sarbatori fericite si sa va aduca mosul la toti peste 500 hp si mie 900hp ca eu am fost cuminte. A si care mai zice ceva dupa mine sa se arunce repede cu capul in zapada si dupaia sa posteze.Craciun fericit.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mda...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
fly-ule ai putea sa ma introduci si pe mine in minunata lume a 4tuning...si sa imi faci si mie cunostinta cu tuneri astia din tulcea ca vad ca ei nu ma cunosc pe mine
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
sarcasm/vedetism
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Daca tie ti se pare normal ca cineva sa intre cu astfel de caracter si aere pe forum sa se dea rotund,mare si plin de el, mie nu, si bag mana in foc ca nici celorlalti. Suntem oameni totusi, nu sclavi, iar voi cei care desfaceti un motor chiar daca nu-l faceti sa mearga ZEI. Sa fim seriosi, si voi calcati pe nervi, multi.
ps:m-am bagat pt ca a aruncat o pastila si asupra mea, daca iti aduci aminte bine, eu l-am intrebat cine e, ce masina are incat sa fie un exemplu pt noi, atunci cand a intrat la fel sarcastic de pe alt nick. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
OK daca am inteles eu gresit si intradevar nu a facut nici o referire la faptul ca eu NU STIU DE EL,sau ca as conduce o masina facuta stil cocalar cu ou kinder, imi cer scuze.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Foarte tare! Deja mi-e dor de Romania! La multi ani tulcenilor!!! :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La multi Ani tuturor!si Un 2010 mai bun!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
LA MULTI ANI si un an nou mai bun plin de realizari la toata lumea.:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la multi ani si tot ce va doriti in 2010 :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La multi ani si multi multi bani :D
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
UITE NUMARUL BAIATULUI CARE AVEA ULTIMA OARA JANTELE RESPECTIVE. POATE STIE EL CEVA. STIU CA SE ROSTOGOLISE UN PIC CU LOGANUL RESPECTIV,DAR MAI TRAIESTE. L-AM VAZUT IERI:)) 0763606432 LAURENTIU |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la multi ani tuturor pasionatilor de autovehicule cu roate!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La multi ani !!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
La multi ani....si sper sa ne gasim cu ganduri mai bune si mai curate.....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ALO....BAIETII
Question! Fac astia de la Kaufland marketu la noi. Il construieste Convas de la Cta. Sefu de acolo e unu mare si gras numit Erol. Are un Jeep de-asta nou . Eram curios daca stiti ceva de masina. Nu cred ca ii ajunge un plin pana la Bucuresti.:)) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Este un Grand Cherokee SRT-8, 6 litrii, 420 de caluti. Intr-adevar, o masina remarcabila si nu prea stie multa lume de ea ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
mai e un golf albasrtu prin tulcea, despre care se zvoneste ca ar avea vreo 180 de cai. TEO parca era numarul. Un golf 4 parca cu faruri tunning. Stie careva deva de el?
Asta una. Si parca am vazut si un golf 5 GTI . Sa fie pe bune? Unu rosu, n-am apucat sa vad numarul. Incepe lumea sa bage bani in golfuri!! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Golful lui teo e 1,9 tdi :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
si are cip de 40cp + 10cp din farurile tuNNing
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:29. |
- Copyright 2026 4Tuning