![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
TINETI-VA BINE!!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
11 Attachment(s)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D deci.. masina e "usa laser red" eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream... mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu..... poze de azi ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
e SEX masina ...v-ati speriat degeaba ca o face argintie :lol::lol::lol: acum sunt 2 TM 77 EEE & TM 01 ADF :D...asteptam o sesiune photo profi :)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Multi useri de pe aici trebuie sa te ia ca exemplu de urmat! Un mare : ASA DA! Numai bine! :paper: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Deja ne-ai obișnuit cu tuningul de calitate ! Baftă ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
ai de plm ce culoare smechera :hug:
tot respectul meu. felicitari! |
Re: E46 - TM 77 EEE
intre 2 rosii intra un castravete :)))) te astept langa mine la o poza de red grup :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ba sincer....la tot tunningul ce am luat parte in ultima vreme si la tine,si la vam mai ramane laurentiu ...cred ca zboara adf din varful piramidei ! =))))
stiii vb aia ``tunnning ca la CIMISOARA mai rar vezi in toata tara !!!`` =)))) |
Re: E46 - TM 77 EEE
oooooooooooooo rosiaticule:lol::lol::lol::lol:
super sexi arata asa:-P |
Re: E46 - TM 77 EEE
Ce teatru ati jucat voi :lol:
Prea tare a iesit culoarea :shock::shock::shock: Sa ai noroc de ea ! E superba !!! |
Re: E46 - TM 77 EEE
'ai să-mi bag p..a , orgasm , nu alta!
Felicitări , caius! cāt teatru pe capul vostru :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Pornache masina ...culoarea , cum sta ...cum tot ! :)
Felicitacions Caius :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
SUPERBA :twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:shock::shock::shock::shock:. pornografie curata. E perfecta si la roti si la culoare si la cum se aseaza. NEBUNIEEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
felicitari man, arata BESTIAL!!!! Sper s`o vad odata live! |
Re: E46 - TM 77 EEE
Bah FELICITAAARI!!! Prea tare masina... Acu seara eram in spatele tau... si ziceam uite-l si pe asta..cum plm merge fara stopuri pe intunericul asta..Si cand m-am apropiat...ce sa vad :D ... Prea tare :X
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Incredibil de misto a iesit masinaaaaa :rolleyes2 Ma asteptam sa fie ceva deosebit dar nici chiar asa :)) Nota 10 pentru idee, culoare.. si pentru persoanele care au facut-o sa iasa impecabil de la vopsit.
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Bijuterie, ai grija cu drumurile patrieri :(
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Roşie mă ?:))))))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
:)) multa caterinca... a iesit...pfoai, megaultrabeton. Congrats. !!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Bv cumetre,pai asa ne-a fost vorba? Lansam trendu cu rosu acum sa isi faca tot poporu?
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Felicitări, arată foarte bine maşina. Nici argintiu mat nu ar fi arătat repulsiv, sunt sigur. Te-aş ruga să faci nişte poze mai artistice, maşina asta merită!!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Ai de capu' meu...
Superba:shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
cum ti-o arzi cumetre :)))
ai de capu meu ce hal de rosu :bunch: |
Re: E46 - TM 77 EEE
S-a basit mireasa !!! BRAVO !!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Superb ca de fiecare data!!! degeaba incercai sa ne sperii cu argintiu si alte roti, senzationala culoare!
Asteptam poze mai bune, felicitari si sa ai parte de ea :) |
Re: E46 - TM 77 EEE
stati putin sa-mi adun cuvintele si postez dupa:)))
cum sa faci danonino asa ceva? te-ai gandit cu cat va creste numarul celor care au probleme cu inima pe forumu' asta? |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
7 Attachment(s)
va multumesc tuturor pt. aprecierii.... :D
o sa urmeze si alte poze profi... numa sa fie gata, sa vina si oglinziile... difusoru spate.. si ce mai am de pus ... cateva poze din culise.... |
Re: E46 - TM 77 EEE
sigur ca da....v-am zis ca e gri :lol::lol::lol:
la cata munca s-a bagat in masina nici nu avea cum sa nu iasa de nota 10+ Casi sampania :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
fara comentarii....la cata pasiune si rabdare pune baiatul asta in ceea ce face nu avea cum sa iasa altceva decat ceva bun si frumos...bravo BROOO..ai dat tuningul peste cap:)):shock::shock::shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
P.S...am un cadou pt tine...asa ca de masina noua;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
OOOOOO DAAAAAAA
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pfuu .. aia e noua nuanta de lila ? :lol: arata bine, gj
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hai cu 100000 de Views sa fie suma rotunda:))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
. .
|
Re: E46 - TM 77 EEE
AOLOOO!!! E PORNO!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
am contul asta de cateva zile....vizitez 4tuning de cv ani....iar primul post am asteptat sa il fac knd va fii masina ta gata...acum pot sa postez si eu >>>SUPERBA<<<< ca si restul proiectelor pe carele-ai facut......felicitari esti mare :D:D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
pff in sfarsit mi-a venit sa postez dupa socul cu gri-ul si jantele:lol::lol:
este absolut superba!!8) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
- Copyright 2026 4Tuning