Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

P A K E 29-06-11 22:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
TINETI-VA BINE!!!

Caius TM 29-06-11 23:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
11 Attachment(s)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

DaNn.ZyX 29-06-11 23:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
e SEX masina ...v-ati speriat degeaba ca o face argintie :lol::lol::lol: acum sunt 2 TM 77 EEE & TM 01 ADF :D...asteptam o sesiune photo profi :)

sharkylete 29-06-11 23:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4431996)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

FELICITARI!!! A iesit CE TREBUIE!!!
Multi useri de pe aici trebuie sa te ia ca exemplu de urmat!
Un mare : ASA DA!

Numai bine!
:paper:

crysty.bobok 29-06-11 23:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4431996)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

Nici nu mă asteptam să nu iasă impecabilă !

Deja ne-ai obișnuit cu tuningul de calitate !

Baftă !

yg.alex 29-06-11 23:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ai de plm ce culoare smechera :hug:

tot respectul meu. felicitari!

TM 77 ADF 29-06-11 23:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
intre 2 rosii intra un castravete :)))) te astept langa mine la o poza de red grup :))

und_Alexx 29-06-11 23:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ba sincer....la tot tunningul ce am luat parte in ultima vreme si la tine,si la vam mai ramane laurentiu ...cred ca zboara adf din varful piramidei ! =))))


stiii vb aia ``tunnning ca la CIMISOARA mai rar vezi in toata tara !!!`` =))))

motzu 29-06-11 23:49

Re: E46 - TM 77 EEE
 
oooooooooooooo rosiaticule:lol::lol::lol::lol:
super sexi arata asa:-P

SAX1987 30-06-11 00:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce teatru ati jucat voi :lol:

Prea tare a iesit culoarea :shock::shock::shock:

Sa ai noroc de ea ! E superba !!!

GJ 64 GAB 30-06-11 00:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
'ai să-mi bag p..a , orgasm , nu alta!
Felicitări , caius! cāt teatru pe capul vostru :lol:

VaLeX 30-06-11 00:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Pornache masina ...culoarea , cum sta ...cum tot ! :)
Felicitacions Caius :D

cristi_phj 30-06-11 00:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
SUPERBA :twisted:

ovidiu89 30-06-11 00:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:shock::shock::shock::shock:. pornografie curata. E perfecta si la roti si la culoare si la cum se aseaza. NEBUNIEEE

HoricutzWSR 30-06-11 00:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by HoricutzWSR (Post 4422451)
io inca pariez pe candy red`u ala de la avatar :D

zi`se el si mai lua o gura de fan :))

felicitari man, arata BESTIAL!!!! Sper s`o vad odata live!

Sebastian.C 30-06-11 00:45

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bah FELICITAAARI!!! Prea tare masina... Acu seara eram in spatele tau... si ziceam uite-l si pe asta..cum plm merge fara stopuri pe intunericul asta..Si cand m-am apropiat...ce sa vad :D ... Prea tare :X

Nosfer 30-06-11 01:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Incredibil de misto a iesit masinaaaaa :rolleyes2 Ma asteptam sa fie ceva deosebit dar nici chiar asa :)) Nota 10 pentru idee, culoare.. si pentru persoanele care au facut-o sa iasa impecabil de la vopsit.

Radu. 30-06-11 02:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bijuterie, ai grija cu drumurile patrieri :(

mutzu 30-06-11 06:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Roşie mă ?:))))))

daflyer_oradea 30-06-11 06:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:)) multa caterinca... a iesit...pfoai, megaultrabeton. Congrats. !!!

da_joint 30-06-11 07:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Bv cumetre,pai asa ne-a fost vorba? Lansam trendu cu rosu acum sa isi faca tot poporu?

Grasu'XxL 30-06-11 08:07

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Felicitări, arată foarte bine maşina. Nici argintiu mat nu ar fi arătat repulsiv, sunt sigur. Te-aş ruga să faci nişte poze mai artistice, maşina asta merită!!!

DariusAlexandru 30-06-11 08:16

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Ai de capu' meu...
Superba:shock:

quze 30-06-11 08:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cum ti-o arzi cumetre :)))

ai de capu meu ce hal de rosu :bunch:

brandex 30-06-11 08:54

Re: E46 - TM 77 EEE
 
S-a basit mireasa !!! BRAVO !!!

florinfty 30-06-11 09:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Superb ca de fiecare data!!! degeaba incercai sa ne sperii cu argintiu si alte roti, senzationala culoare!
Asteptam poze mai bune, felicitari si sa ai parte de ea :)

myky99 30-06-11 09:29

Re: E46 - TM 77 EEE
 
stati putin sa-mi adun cuvintele si postez dupa:)))
cum sa faci danonino asa ceva? te-ai gandit cu cat va creste numarul celor care au probleme cu inima pe forumu' asta?

Kedy 30-06-11 09:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4431996)
hai ca deja prea am dat'o in prosteala/caterinca/abureala aici ... :lol:
in primu rand vreau sa multumesc tuturor pt. ajutor... in special : und_alexx , vam_19, laurentiu_tim + echipaju WEST GARAGE :D

deci.. masina e "usa laser red"
eu sunt super mega entuziasmat de nuanta... a iesit exact cum imi doream...

mai este putin de lucru ... gen aliniat.. reglat.. + astept oglinziile si mici chestii de detaliu.....


poze de azi ...

BV Caius felicitari pt masina ma gandeam eu ca nu ramai cu rotile alea anoste :-P

Caius TM 30-06-11 10:18

Re: E46 - TM 77 EEE
 
7 Attachment(s)
va multumesc tuturor pt. aprecierii.... :D

o sa urmeze si alte poze profi... numa sa fie gata, sa vina si oglinziile... difusoru spate.. si ce mai am de pus ...


cateva poze din culise....

laurentiu_tim 30-06-11 10:28

Re: E46 - TM 77 EEE
 
sigur ca da....v-am zis ca e gri :lol::lol::lol:

la cata munca s-a bagat in masina nici nu avea cum sa nu iasa de nota 10+

Casi sampania :lol:

vam_19 30-06-11 10:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
fara comentarii....la cata pasiune si rabdare pune baiatul asta in ceea ce face nu avea cum sa iasa altceva decat ceva bun si frumos...bravo BROOO..ai dat tuningul peste cap:)):shock::shock::shock:

vam_19 30-06-11 10:38

Re: E46 - TM 77 EEE
 
P.S...am un cadou pt tine...asa ca de masina noua;)

dr_pricop 30-06-11 10:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
OOOOOO DAAAAAAA

plictisit 30-06-11 11:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pfuu .. aia e noua nuanta de lila ? :lol: arata bine, gj

vam_19 30-06-11 11:13

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai cu 100000 de Views sa fie suma rotunda:))

ar_66_rau 30-06-11 11:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
. .

b31rmy 30-06-11 12:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
AOLOOO!!! E PORNO!

raswan MKO 30-06-11 13:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
am contul asta de cateva zile....vizitez 4tuning de cv ani....iar primul post am asteptat sa il fac knd va fii masina ta gata...acum pot sa postez si eu >>>SUPERBA<<<< ca si restul proiectelor pe carele-ai facut......felicitari esti mare :D:D

JusT_SaY_BoBo 30-06-11 13:55

Re: E46 - TM 77 EEE
 
pff in sfarsit mi-a venit sa postez dupa socul cu gri-ul si jantele:lol::lol:

este absolut superba!!8)

vam_19 30-06-11 14:26

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by raswan MKO (Post 4433379)
am contul asta de cateva zile....vizitez 4tuning de cv ani....iar primul post am asteptat sa il fac knd va fii masina ta gata...acum pot sa postez si eu >>>SUPERBA<<<< ca si restul proiectelor pe carele-ai facut......felicitari esti mare :D:D

merge la sala, din cauza asta e asa mare:))


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning