![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Si io am vazut supra aia alba, da nu prea am apucat sa o vad ca o trecut destul de rpd pe langa mine :P.
Si daca are careva poze cu X6-le din sm cu numere straine poate sa le puna, ca nu stiu daca ma crede cineva. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
l-am vazut si eu.. doar ca nu prea se mai arata prin oras.. mai nou... ford mustang coupe.. ? albastru, dungi albe.. :P nu mi-o trecut prin cap sa-i fac poze..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Uite niste poze cu un BMW E93 Coupe Cabrio !!!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mai mult apreciez masina din spate: Toyota Prius, hybrid.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Gergo gandesti ecologic:lol:,am observat ca esti fan japan din posturile tale,dar totusi nu pot lasa BMW-ul E92 pentru o Prius,dacare era un Skyline sau o Supra intelegeam,am uitat Lancer Evo si WRX STI:shock:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
Mustangul ca tot sa vorbit mult despre el:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am vazut si eu azi mustangul ala, da am mai vazut ceva ce nu am mai vazut pana acuma, Dacia Sandero, erau pe trailer le duceau la reprezentanta.
Eh si apropo de bmw io iam pus poza pt ca era Coupe Cabrio si io nu am mai vazut bmw Coupe Cabrio pana atunci, io asa stiam ca bmw avea cabrio-urile cu plafon textil, a fost o premiera pt mine, da puteam sa ii fac o poza si la toyota aia ca cred ca e singa din SM.:P |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
Inca 2 poze cu Mustangul din sm ! :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Frumoasă maşină. Păcat că staţiona şi astăzi pe interzis, la locul cel mai incomod din oraş: intre aleea Coposu şi Unicarm.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Permite ! :-(
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Daca era o dacie in 2 min era blocat rotiile , dar daca e vorba de un Mustang .... nimic nu se intampla :evil:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pai asa e la noi in Romania!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Dar nu cred ca o stat mult, poate sa oprit doar sa isi ia deva de la Unicarm :-P !
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
ce ziceti de AMG-ul asta,motor 6209cm,386kw,socotiti voi cp.....:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
foarte frumos... sincer sa spun mi nu imi plac mercedes-urile dar acesta e o bijuterie
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da stiu masina e faina dar nici CLS nu i de aruncat 6.3 AMG nu am poze o stiti cu siguranta :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Cea alba sau cea neagra?:rolleyes2 :lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
de masinuta asta ce ziceti,160mii Euroi......acuma mi-am adus-o....mi-ar placea mie:))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Pana una alta ... Superba:shock: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
superba masina... la batranete o sa am si eu una din asta si promit ca am sa va plimb si pe voi cu el (daca nu o sa aveti si voi pana atunci).
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
12 Attachment(s)
Quote:
Hai ca fac prea mult off-topic:lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
:lol:sefu...asta portocalie de mai jos ....de ceva vreme nu cred ca ai mai vazut-o pe strazi...stiu din propie experientza...mai exact din 6 octombrie:lol::lol::lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Da merita masina sa fie pusa,pentru ca era o masina tare! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Eu inca nu am vazut-o pana acuma,da ii tare rupta.......se putea face...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
de facut nu prea se merita de facut,,,o so recaroseze joe...ii la el acuma masina.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Super! Suntem māndri de tine! WAU. :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
tinand cont ca ai devenit asa important ,eu zic sa te alegem sef de haita ce ziceti baieti?cine il voteaza? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
aia da,daca nu ne zicea-i prosti ramaneam......foarte interesant....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:D
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Uite peste ce am dat eu in centru.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mda am vazuto si eu ,masina asta ii un fel de papagal pe roti,si daca la-ti vazut si pe italianou vero care o conduce,si el are o freza de papagal
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
da poze cu toyota supra de "520" hp si jante de "4.500" lire nu are nimeni?:oops: :rolleyes2:lol::lol::lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning