Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

z3r0m3CSL 10-06-08 13:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Si io am vazut supra aia alba, da nu prea am apucat sa o vad ca o trecut destul de rpd pe langa mine :P.
Si daca are careva poze cu X6-le din sm cu numere straine poate sa le puna, ca nu stiu daca ma crede cineva.

Alex2Fast4U 10-06-08 13:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
l-am vazut si eu.. doar ca nu prea se mai arata prin oras.. mai nou... ford mustang coupe.. ? albastru, dungi albe.. :P nu mi-o trecut prin cap sa-i fac poze..

z3r0m3CSL 10-06-08 13:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Uite niste poze cu un BMW E93 Coupe Cabrio !!!

gergo 11-06-08 09:13

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Mai mult apreciez masina din spate: Toyota Prius, hybrid.

13tsp 11-06-08 12:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Gergo gandesti ecologic:lol:,am observat ca esti fan japan din posturile tale,dar totusi nu pot lasa BMW-ul E92 pentru o Prius,dacare era un Skyline sau o Supra intelegeam,am uitat Lancer Evo si WRX STI:shock:

13tsp 11-06-08 15:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
Mustangul ca tot sa vorbit mult despre el:)

z3r0m3CSL 11-06-08 21:10

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Am vazut si eu azi mustangul ala, da am mai vazut ceva ce nu am mai vazut pana acuma, Dacia Sandero, erau pe trailer le duceau la reprezentanta.
Eh si apropo de bmw io iam pus poza pt ca era Coupe Cabrio si io nu am mai vazut bmw Coupe Cabrio pana atunci, io asa stiam ca bmw avea cabrio-urile cu plafon textil, a fost o premiera pt mine, da puteam sa ii fac o poza si la toyota aia ca cred ca e singa din SM.:P

z3r0m3CSL 19-06-08 15:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
Inca 2 poze cu Mustangul din sm ! :D

gergo 19-06-08 17:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Frumoasă maşină. Păcat că staţiona şi astăzi pe interzis, la locul cel mai incomod din oraş: intre aleea Coposu şi Unicarm.

attilaboot 19-06-08 18:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Permite ! :-(

wasted 19-06-08 20:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Daca era o dacie in 2 min era blocat rotiile , dar daca e vorba de un Mustang .... nimic nu se intampla :evil:

Dracushor 19-06-08 20:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Pai asa e la noi in Romania!

z3r0m3CSL 21-06-08 23:00

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Dar nu cred ca o stat mult, poate sa oprit doar sa isi ia deva de la Unicarm :-P !

raul_rebelul2005 24-07-08 11:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
ce ziceti de AMG-ul asta,motor 6209cm,386kw,socotiti voi cp.....:)

veveve 24-07-08 12:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1659611)
ce ziceti de AMG-ul asta,motor 6209cm,386kw,socotiti voi cp.....:)

stii ce zic eu....cai cam gol rezervoru :D:D:D adevarata masina

Dracushor 24-07-08 14:32

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
foarte frumos... sincer sa spun mi nu imi plac mercedes-urile dar acesta e o bijuterie

raul_rebelul2005 24-07-08 20:53

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1659773)
stii ce zic eu....cai cam gol rezervoru :D:D:D adevarata masina

cam asa ceva.....cred ca papa la benzina,daca o zis proprietaru ca si ulei papa.....cred ca si asigurarea costa un pic:)....mai da are un sound,extraordinar....

floryn bmw 28-07-08 21:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da stiu masina e faina dar nici CLS nu i de aruncat 6.3 AMG nu am poze o stiti cu siguranta :)

13tsp 28-07-08 22:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by floryn bmw (Post 1667144)
da stiu masina e faina dar nici CLS nu i de aruncat 6.3 AMG nu am poze o stiti cu siguranta :)

Care?
Cea alba sau cea neagra?:rolleyes2
:lol:

raul_rebelul2005 29-07-08 09:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
de masinuta asta ce ziceti,160mii Euroi......acuma mi-am adus-o....mi-ar placea mie:))

13tsp 29-07-08 10:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 1667711)
de masinuta asta ce ziceti,160mii Euroi......acuma mi-am adus-o....mi-ar placea mie:))

Sa o fololsesti sanatos:lol:
Pana una alta ... Superba:shock:

Dracushor 29-07-08 16:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
superba masina... la batranete o sa am si eu una din asta si promit ca am sa va plimb si pe voi cu el (daca nu o sa aveti si voi pana atunci).

13tsp 29-07-08 18:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
12 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Dracushor (Post 1668497)
superba masina... la batranete o sa am si eu una din asta si promit ca am sa va plimb si pe voi cu el (daca nu o sa aveti si voi pana atunci).

De ce nu in tinerete?:rolleyes2
Hai ca fac prea mult off-topic:lol:

veveve 31-07-08 19:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
:lol:sefu...asta portocalie de mai jos ....de ceva vreme nu cred ca ai mai vazut-o pe strazi...stiu din propie experientza...mai exact din 6 octombrie:lol::lol::lol:

13tsp 31-07-08 20:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1672688)
:lol:sefu...asta portocalie de mai jos ....de ceva vreme nu cred ca ai mai vazut-o pe strazi...stiu din propie experientza...mai exact din 6 octombrie:lol::lol::lol:

Stiam ce sa intamplat:(
Da merita masina sa fie pusa,pentru ca era o masina tare!

raul_rebelul2005 02-08-08 15:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu inca nu am vazut-o pana acuma,da ii tare rupta.......se putea face...

veveve 02-08-08 15:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
de facut nu prea se merita de facut,,,o so recaroseze joe...ii la el acuma masina.

razvy_91 06-08-08 15:22

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by z3r0m3CSL (Post 1600934)
Inca 2 poze cu Mustangul din sm ! :D

ala ii mustangul lui varumeu :-)

gergo 07-08-08 22:44

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Super! Suntem māndri de tine! WAU. :)

juana_man 08-08-08 08:27

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 1682260)
ala ii mustangul lui varumeu :-)

triplu WAU si din partea mea.
tinand cont ca ai devenit asa important ,eu zic sa te alegem sef de haita

ce ziceti baieti?cine il voteaza?

toyoman 08-08-08 15:59

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 1682260)
ala ii mustangul lui varumeu :-)

Cum e sa fi var de proprietar de mustang?

raul_rebelul2005 08-08-08 17:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aia da,daca nu ne zicea-i prosti ramaneam......foarte interesant....

13tsp 08-08-08 19:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1686101)
Cum e sa fi var de proprietar de mustang?

Sunteti putin sarcastici,lasa-ti baiatul in pace si nu fiti rai :lol:

veveve 08-08-08 20:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:D
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1686101)
Cum e sa fi var de proprietar de mustang?

:lol::lol::lol:ii un fel de frate cu tata:lol::lol:

A2racer(Ovi) 27-08-08 08:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Uite peste ce am dat eu in centru.

veveve 27-08-08 09:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mda am vazuto si eu ,masina asta ii un fel de papagal pe roti,si daca la-ti vazut si pe italianou vero care o conduce,si el are o freza de papagal

szambi77 27-08-08 09:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by veveve (Post 1717458)
mda am vazuto si eu ,masina asta ii un fel de papagal pe roti,si daca la-ti vazut si pe italianou vero care o conduce,si el are o freza de papagal

Si eu consider ca e un kitch... nu ca nu ar fi un proiect frumos masina asta, ba chiar putea sa iasa un veritabil show-car, asta daca la un moment designerul s-ar fi abtinut sa mai picteze...

13tsp 27-08-08 11:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by A2racer(Ovi) (Post 1717442)
Uite peste ce am dat eu in centru.

Urata cu spume,gen de masina de italiano vero sau gigolo italiano,cum a zis cineva ma sus.Plus sigla de Ferrari de pe gura de aerisire spune totul si despre masina cat si despre masina!

mariusARD 27-08-08 11:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da poze cu toyota supra de "520" hp si jante de "4.500" lire nu are nimeni?:oops: :rolleyes2:lol::lol::lol:

13tsp 27-08-08 11:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by mariusARD (Post 1717657)
da poze cu toyota supra de "520" hp si jante de "4.500" lire nu are nimeni?:oops: :rolleyes2:lol::lol::lol:

Aia nu era aia cu jantele de 10.000 de lire sterline si 2000 de cai ? :rolleyes2 :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning