Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

dan_stage28 27-08-10 00:23

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ora 1 si 21 minute stau si ma gandesc cum de am reusit sa nu calc o javra de caine

Babutz 27-08-10 03:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o cafea...si abia astept sa se termine ziua asta..sa ma relaxez si eu:shock:

DrifterGT 27-08-10 04:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma uit la ceas si e ora 3:00

DrifterGT 27-08-10 05:11

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ora 4:11 :o

DrifterGT 27-08-10 06:24

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
5:24 , beau cafeaua , iau micul de jun si plec la plimbare , ma duc la spalatorie , pun motorina , acasa , somn dupa iara pe 4Tuning :-)

Babutz 27-08-10 13:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
butonez putin si ma bag la somn..ffff cald eeee:rolleyes2:rolleyes2

Ghimpe200 27-08-10 21:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22:28 transpir..nu am aer conditionat!!!!

DrifterGT 27-08-10 23:12

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
22:11 Stau afara la aer in gradina ...:-)

mikafly 27-08-10 23:21

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ora 11:16 ora Germaniei,,,,,vorbesc cu o tipa pe mess.......ma chinuie o basiina crunta.....mi sa stins iar tigarea,,,netul merge ca dracu....traiasca vodafone deutschland.....ma gandesc ca maine am treaba la o masina din garaj......ma uit la tasta 7 si vad ca e infundata.....si am scapat cheile de la skoda pe jos pt ca pe birou nu mai e loc decat sa misti mouse-ul.....si dau post reply

cristianic 27-08-10 23:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:48AM
stau pe forum....ascult cv muzica.
n.am somn si caut sa schimb o vorba cu cineva....din pacate fara succes.....nu toata lumea e insomniaca, cum sunt eu. (scuzati cacofonia)

cristianic 28-08-10 00:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:05 AM inca n.am gasit pe cineva cu care sa schimb o vorba

DrifterGT 28-08-10 01:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:50 ... vorbesc cu o fata pe mess , beau un redbull , ascult muzica ... , dupa ma gandesc sa ma uit la un film , incerc sa ma relaxez dupa o zi plina de :twisted: si ma gandesc la ziua de maine! ...

Babutz 28-08-10 07:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei si ma pregatesc de copt vinete:lol:

Logan4ever 28-08-10 10:18

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:18 Iau si eu micul-de-jun.:D

DrifterGT 28-08-10 19:28

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
18:27 Dupa 8 doze de redbull si 700ml de Jack Daniels ... cred ca ma pun la somn :drunk::drunk::drunk:

Xteam 28-08-10 20:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21:38
Stau si injur tipul ce m-a ajutat sa repar la scuter.S-a ars regulatorul de tensiune si a luat cu el pe lumea cealalta inca 3 becuri.Odihneasca-se in pace!

Babutz 28-08-10 21:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la un yams

cristianic 28-08-10 23:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:57 AM
discut c.o tovarasa.....despre ce se mai intampla in lumea noastra andolescentina

DrifterGT 29-08-10 00:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:40 M'am apucat iara sa beau :)) (doar redbull de data asta) , sa vorbesc la telefon , sa fac ture pe afara (sa imi revin ca tare rau mi'a fost :)) ) nici sa dorm nu am putut ... mai arunc ochii pe topicurile de pe 4tuning , si dupa ...vedem noi ! :-)

DrifterGT 29-08-10 08:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:00 Ma uit la tine si tu la mine :punch:

Babutz 29-08-10 08:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau o cafea si ma bag la yams

nea_gogu_de_la_gaze 29-08-10 10:22

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Invat pentru proba de matematica de la BAC

DrifterGT 30-08-10 04:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
3:06am Stau afara si vorbesc cu vecina de langa ! :-)

Racer21 30-08-10 10:29

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:27 - Ma uit peste topicuri pe forum, desi inca nu m-am trezit calumea ...

cristianic 30-08-10 10:40

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:40 c.am aiurit. incerc sa.mi revin dupa o noapte in care iar am visat cv imposibil.....

Babutz 30-08-10 13:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc ceva ..si ma bag again la somn

nea_gogu_de_la_gaze 30-08-10 19:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stiati ca eu in acest moment...am morcovu' cu tot cu iepure pentru proba de poimaine?

Babutz 31-08-10 10:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc o branzoaica..citesc ziarele..si ma bag back la somn

cristianic 31-08-10 12:35

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
radeam de postul unui coleg forumist.....care spunea ca el crede ca eram sub influenta drogurilor cand ascultam o melodie postata de mine pe topicul "ce melodie asculti in acest moment" :))chiar mi.a placut asta cu drogurile

DrifterGT 31-08-10 19:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by cristianic (Post 3623269)
radeam de postul unui coleg forumist.....care spunea ca el crede ca eram sub influenta drogurilor cand ascultam o melodie postata de mine pe topicul "ce melodie asculti in acest moment" :))chiar mi.a placut asta cu drogurile

Tu sa ai grija cu bicicleta :)) sa nu te ia garcea :)) (glumesc)

Acum ... hmm ma uitam la T.V si radeam la o emisiunea cu camera ascunsa :))

FED express 31-08-10 20:50

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citeam postu lu colegu Alex(drifteru) si mai citesc si despre Rasputin si profetiile lui Nostradamus, tare nenea asta:lol::lol:

cristianic 31-08-10 20:53

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tocmai am postat o noua melodie comica...special pentru colegu DrifterulGT:))

Manson 31-08-10 21:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
inebunesc ca am temperatura.....si beau ceai cald....:( vreme aiurea

DrifterGT 01-09-10 02:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:09 Another night... same shi* ...
Ascult muzica , invat cate ceva despre drift cu tractiune pe fata ... , si caut niste piese(pentru masina)/machete(pentru colectie) pe ebay ! :-)

Babutz 01-09-10 04:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am ajuns home...beau un gat de suc..citesc forumu/ziarele..si ma bag la somn....
:D

spiner 03-09-10 00:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
RAD si ma amuza cat de cacat e viata asta.. :)) cred ca pe sistem nervos :???:

DrifterGT 03-09-10 02:52

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
1:51 , alta noapte... :-)

DrifterGT 03-09-10 04:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Am reusit sa postez la 3:00 yeeeeeeeee:D

Babutz 03-09-10 05:08

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Sunt de acord cu SPINER:)) doar ca eu nu rad:???:
mananc..citesc treburile..si ma car la somn..a trecut si noaptea asta:lol:

DrifterGT 05-09-10 01:01

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
00:00 Terminat de verificat masina , mai ma duc la tocit niste cauciucuri , deci fug la somn imediat!
:D


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning