![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ora 1 si 21 minute stau si ma gandesc cum de am reusit sa nu calc o javra de caine
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o cafea...si abia astept sa se termine ziua asta..sa ma relaxez si eu:shock:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma uit la ceas si e ora 3:00
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ora 4:11 :o
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
5:24 , beau cafeaua , iau micul de jun si plec la plimbare , ma duc la spalatorie , pun motorina , acasa , somn dupa iara pe 4Tuning :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
butonez putin si ma bag la somn..ffff cald eeee:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
22:28 transpir..nu am aer conditionat!!!!
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
22:11 Stau afara la aer in gradina ...:-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ora 11:16 ora Germaniei,,,,,vorbesc cu o tipa pe mess.......ma chinuie o basiina crunta.....mi sa stins iar tigarea,,,netul merge ca dracu....traiasca vodafone deutschland.....ma gandesc ca maine am treaba la o masina din garaj......ma uit la tasta 7 si vad ca e infundata.....si am scapat cheile de la skoda pe jos pt ca pe birou nu mai e loc decat sa misti mouse-ul.....si dau post reply
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:48AM
stau pe forum....ascult cv muzica. n.am somn si caut sa schimb o vorba cu cineva....din pacate fara succes.....nu toata lumea e insomniaca, cum sunt eu. (scuzati cacofonia) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:05 AM inca n.am gasit pe cineva cu care sa schimb o vorba
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:50 ... vorbesc cu o fata pe mess , beau un redbull , ascult muzica ... , dupa ma gandesc sa ma uit la un film , incerc sa ma relaxez dupa o zi plina de :twisted: si ma gandesc la ziua de maine! ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau un cafei si ma pregatesc de copt vinete:lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:18 Iau si eu micul-de-jun.:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
18:27 Dupa 8 doze de redbull si 700ml de Jack Daniels ... cred ca ma pun la somn :drunk::drunk::drunk: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
21:38
Stau si injur tipul ce m-a ajutat sa repar la scuter.S-a ars regulatorul de tensiune si a luat cu el pe lumea cealalta inca 3 becuri.Odihneasca-se in pace! |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma bag la un yams
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
12:57 AM
discut c.o tovarasa.....despre ce se mai intampla in lumea noastra andolescentina |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
23:40 M'am apucat iara sa beau :)) (doar redbull de data asta) , sa vorbesc la telefon , sa fac ture pe afara (sa imi revin ca tare rau mi'a fost :)) ) nici sa dorm nu am putut ... mai arunc ochii pe topicurile de pe 4tuning , si dupa ...vedem noi ! :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
7:00 Ma uit la tine si tu la mine :punch:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau o cafea si ma bag la yams
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Invat pentru proba de matematica de la BAC
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
3:06am Stau afara si vorbesc cu vecina de langa ! :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:27 - Ma uit peste topicuri pe forum, desi inca nu m-am trezit calumea ...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
11:40 c.am aiurit. incerc sa.mi revin dupa o noapte in care iar am visat cv imposibil.....
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mananc ceva ..si ma bag again la somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stiati ca eu in acest moment...am morcovu' cu tot cu iepure pentru proba de poimaine?
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
mananc o branzoaica..citesc ziarele..si ma bag back la somn
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
radeam de postul unui coleg forumist.....care spunea ca el crede ca eram sub influenta drogurilor cand ascultam o melodie postata de mine pe topicul "ce melodie asculti in acest moment" :))chiar mi.a placut asta cu drogurile
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Acum ... hmm ma uitam la T.V si radeam la o emisiunea cu camera ascunsa :)) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
citeam postu lu colegu Alex(drifteru) si mai citesc si despre Rasputin si profetiile lui Nostradamus, tare nenea asta:lol::lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
tocmai am postat o noua melodie comica...special pentru colegu DrifterulGT:))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
inebunesc ca am temperatura.....si beau ceai cald....:( vreme aiurea
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:09 Another night... same shi* ...
Ascult muzica , invat cate ceva despre drift cu tractiune pe fata ... , si caut niste piese(pentru masina)/machete(pentru colectie) pe ebay ! :-) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
am ajuns home...beau un gat de suc..citesc forumu/ziarele..si ma bag la somn....
:D |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
RAD si ma amuza cat de cacat e viata asta.. :)) cred ca pe sistem nervos :???:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
1:51 , alta noapte... :-)
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Am reusit sa postez la 3:00 yeeeeeeeee:D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Sunt de acord cu SPINER:)) doar ca eu nu rad:???:
mananc..citesc treburile..si ma car la somn..a trecut si noaptea asta:lol: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
00:00 Terminat de verificat masina , mai ma duc la tocit niste cauciucuri , deci fug la somn imediat!
:D |
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning