![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
hai ca prinde contur si interorul. iti da bine materialul in carouri
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
pai daca tot ati trecut la mochetat ... aveti grija la niste aspecte ... mai ales tu dre ...
1. continua cu mocheta si sub ormamentul ala pe linia chederului de la geam (cam cum a fost facut BUM-ul)...eventual daca ai putea sa il prinzi sub cheder ar fi si mai bine 2. aveti grija si lasati loc de access sau eventual facut al capac si mochetat la locul de devizitare de la triplele spate ... altfel o sa cam trebuiasca sa stricati un pic design-ul pentru un amarat de bec si nu merita bafta |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Ma dre,ziceai ca ai garaj?mare grija cu atata imbracat,am vazut o masina mochetata in spate si nu-i placut cand intra apa sau se face condens pe sub mocheta ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
inlocuiesti vaselina cu un strat de antifon proaspat ... si apoi folie ...peste care vii cu mocheta
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
DE VANZARE panul intrerupatoare bord.este direct adaptat pentru oltcit.doar scoti mufa de la contact si o bagi pe asta.il dau pentru ca nu se mai incadreaza in stilul pe care l-am abordat.pret 120 ron
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
am pus bara de fibra la loc(am modificat putin poza).parca arata si ea altfel,dar necestita plasa tip fagure cat mai urgent
|
Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
e draguta foc, asteptam mai multe poze :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
6 Attachment(s)
interiorul este aproape gata.am antifonat panoul ignifug cu onduband(acelasi lucur cu aluband),am vopsit bordul cu negru mat,am montat fetele de usi,am pus doua actuatoare pentru deschidera usii(unu nu face fata)pana acum arat cam asa...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
masina va fi prezenta la Summer Tuning Fest | 14-15 iulie | Craiova.in weekend ma apuc de polishat buzele la jante,si de pus la punc pentru show :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre .. uite ca mai misca si oltenia asta ceva ... daca vii ne vedem acolo te trag de maneca si schimbam cateva impresii ... nu am eu masina sa intru in show ...dar macar o sa casc ochii
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
sincer mai sunt inca cateva oltence frumusele in craiova .. chiar acum cateva zile am vazut una ... nu stiu daca participa sau nu ... dar modificate radical nu prea mai sunt ... dar cine stie de unde sare iepurele ... poate se mai gandeste si sasha sa o scoata pe a lui la aer la un show de dragul vremurilor trecute ... oricum si daca esti singur un cuvant tot mai ai de spus ... ca oltcitul inca nu a murit si ca inca poate face impresie ... si cine stie poate ar fi frumos ca intr-o parcare in afara expozitiei sa mai fie cateva trase una langa alta
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
O sa fiu la craiova ,o admir cu placere si trag si cateva poze cu dansa :lol:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
sincer chiar nu stiu locatia exacta unde se tine show-ul ..dar majoritatea drumurilor sunt vraiste in oras + ca se lucreaza la greu + ca mai sunt puse si limitatoarele alea de viteza ... bine ar fi daca s-ar tine pe aeroport totusi ... e centura buna si de acolo intri lejer pe breteaua pistei fara emotii
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Nu stiu exact daca ajungi prin Strehaia dar stiu ca acolo e drumul rau dar nu se pune problema treci strehaia fara bari :lol::lol::lol: cum vrem noi sa facem
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
hai ca gasii pana la urma locatia
Summer Tuning Fest | 14-15 iulie 2012 Evenimentul se va desfasura la Centrul Expozitional Transfrontalier Craiova, pe o suprafata de 1600 mp. Locatia se afla pe bvd. Nicolae Titulescu, vizavi de Baumax. COORDONATE gps: Latitudine: 44.33921943370556 Longitudine: 23.76119077205658 acuma depinde pe unde vii dar la intrare iei centura toata in piept iesi la marginea orasului si te intorci pana la baumax ..asa ca daca stii ca drumul pana la intrarea pe centura craiovei e bun poti veni cu ea lasata |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
aeroportul e pentru spart cauciucuri,seminte si belit ochii :D
daca e sa dau de drum nasol,dau repede bara jos si gata |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
da aveti dreptate in legatura cu aeroportul ... dar dupa cum eram noi obisnuiti ... acolo le faceau pe toate ..:) + ca la tampiteii nostrii din craiova te puteai astepta la orice ...
laure dar tot nu ne spusasi daca participi cu cro-ul? |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
cum merg lucrarile? ca esti pe ultima suta de metri .... sau mai bine zis pe ultima saptamana
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ce "bengoasa" e frateeeeee :shock::shock::shock:
vrei sa facem schimb?:lol::lol::lol: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
mihai lasa ca o sa o poti vedea sambata viitoare live in craiova ...
Dre spor la treaba ... ne vedem sambata la expo |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...l-craiova.html
vezi ca prezentarea e maxim pana sambata la ora 8 ... asta cel putin din ce se scrie mai sus... hai ca numai maine nu e poimaine |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
deci care cum facem sa ne intalnim sa mergem acolo toti :lol: ??
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
pai nu stiu ... toata treaba incepe dupa 10, pentru noi muritorii de rand ... pentru dre incepe mult mai devreme avand in vedere ca pana la 8 trebuie sa fie acolo ... si inainte de asta mai are si un drum de la valcea de facut
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
dre ma bucur ca am reusit sa schimbam 2 vorbe ieri ... am mai trecut pe urma pe seara ...am mai trecut si azi in grup ... fusaram vreo 5-6 ... dar daca lasi masina nesupravegheata asta e ...
oricum masina arata bine desi mai ai de lucru la ea ...felicitari pentru o prima participare mai ales ca am inteles ca ai avut si cateva aventuri pe drum ...acuma ca observatii pe langa ce stii ca ai de munca la ea ... pe langa partea de suspensie ... desi ar da bine de tot lasata mai mult de fata sa vina la nivelul spatelui ...in varianta aia nu vad cum ai putea circula ... singura optiune ar fi sa ridici spatele la nivelul fetei ... desi pierde mult din aspectul vizual de low ... la interior arata chiar super ok ce ai facut pana acum ...arata chiar mai bine decat ma asteptam si mai bine decat da in poze ... dar totusi vezi ce faci cu bordul ala ... incearca sa gasesti o solutie sa il imbraci ... vinilin negru sau tot materialul care l-ai folosit la partea superioara a usilor (da destul e aiurea pentru o masina de show cu crapatura aia) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
2 Attachment(s)
2 poze si de la mine,mi-a placut masina ;)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Arata bine, dar merge putin mai lasata de fata.
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
me liiiiiiiike !!!! am vazut-o....bafta cu ea in continuare
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
Frumos oltean ai Dre, multa bafta pe viitor si sa ne faci mandrii pe toti cu aparitii la cat mai multe show`uri!!!
Cateva pozici de la mine si sa nu te superi daca am fost prea carcotasi, important este sa`ti placa tie! :oops: |
| All times are GMT +2. The time now is 23:32. |
- Copyright 2026 4Tuning