Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

NightClubRacer 19-12-08 08:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1929984)
nu am cum sa ajung...a mea mashina este in Service si mashian cu care vroiam sa vi na suferit un mci accident(dauna) pe Dn akum 2 ore =)))))) amias pl ma urashte dnzeu

daca nu te duci pe la biserica =))

DRK*DeSiGn 19-12-08 15:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu obishnuiesc :)

cornelfum 20-12-08 12:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vand bara fata completa (fara proiectoare) e 60 3 mil, bara fata completa inclusiv proiectoare 7,5mil, bara spate bmw e 60 2 mil,praguri laterale bmw e 60 1 mil bucata proiectoare noi e 60 3 mil bucata, toate sunt originale bmw...

Lucian_GXZ 20-12-08 21:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Acum imaginati-va catamai capu` are :))))

Lucian_GXZ 20-12-08 21:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Din seria "in pat cu dushmanul" - episodul 2
un fost membru inferno motorsport, hyena rjp

Lucian_GXZ 20-12-08 21:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Si daca tot am inceput cu fosti membri inferno motorsport, continui si cu cel mai celebru racer-gay de pe la noi :)))

Lucian_GXZ 20-12-08 21:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Ca sa nu apara comentarii... si 2 poze cu mine :)

bogdan_e36 20-12-08 22:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cum adik numai cu foshti membri inferno pana acum...??bahhhhhhhh fac crima:))

Lucian_GXZ 20-12-08 22:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
marog... exceptand tu si cu mine :)

DRK*DeSiGn 21-12-08 08:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai ai poza cu mine cu lopata??:))) pune-o si pe aia

Hyena 21-12-08 12:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 1933475)
Din seria "in pat cu dushmanul" - episodul 2
un fost membru inferno motorsport, hyena rjp

Daia mi ai cerut poza, iti dedic melodia lu' parazitzii de ziua ta :D:D

DRK*DeSiGn 21-12-08 12:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e panik hyena :) oricum tare poza :)))

DRK*DeSiGn 21-12-08 12:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
cauntand o poza cu preshedintele nostru intr-o ipostaza dubioasa am dat peste poza asta =))) ( Hyena-Fost membru Inferno MotorSport

DRK*DeSiGn 21-12-08 13:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
si dak el a pus poza de la distantza eu o pun mai inddeaprope :))

Hyena 21-12-08 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 1934286)
cauntand o poza cu preshedintele nostru intr-o ipostaza dubioasa am dat peste poza asta =))) ( Hyena-Fost membru Inferno MotorSport

=))) unde eram frate aici ca numai stiu :D


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning